You are not logged in.

[rozwiązany] nowa wioska

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, July 28th 2010, 1:33pm

nowa wioska

wiem temat byl juz poruszany ...ponoc naprawiony ale chyba nie calkiem
zakladam nowa wioske dosc czesto i mam problem z osadnikiem czas dojscia na - zdarza sie to conajmniej raz na 3 proby wiec moze by sie dalo to wreszcie naprawic ? dzisiaj jakos nie idzie nowej osady zalozyc jak dotychczas 7 razy i nic nie moge wioski zalozyc :(
pozdr

PS. do 8 razy sztuka ....nareszcie sie udalo ale to troszke meczace

ID 8677
T1

This post has been edited 2 times, last edit by "cleaner" (Jul 28th 2010, 5:15pm)

2

Wednesday, July 28th 2010, 2:30pm

Mam to samo już 4 razy wysyłałem osadnika i cały czas ujemne sekundy mi odlicza....

ID: 11057
T1

EDIT u mnie za 7 razem poszło po wybraniu całkowicie innego terenu

This post has been edited 1 times, last edit by "Sergio" (Jul 28th 2010, 6:01pm)

3

Wednesday, July 28th 2010, 3:00pm

Armia kolonizuje teren.

Czas do końca: -1118 s
[anuluj] potwierdzam 6 proba zalozenia wioski

ID 27776

Konrad

Administrator

• Send private message

4

Thursday, July 29th 2010, 12:29pm

Proszę o wklejanie w zgłoszenia link do anulowania akcji, bo tylko z niego można odczytać id armii, które jest niezbędne do sprawdzenia sytuacji w logach.

Za chwilę przeprowadzę też kilka własnoręcznych testów, gdy tylko skończy mi się produkować osadnik :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Thursday, July 29th 2010, 12:39pm

nie wiem dokladnie o jaki to link chodzi ...dzisiaj juz 2 razy mialem czas ujemny za chwile wysle ponownie jesli nie wyjdzie znowu to dam znac

jak na zawolanie :(

Armia - Nic ladnego Armia kolonizuje teren.
Czas do końca: -176 s [anuluj]

mam nadzieje ze o to chodzi

This post has been edited 1 times, last edit by "cleaner" (Jul 29th 2010, 12:49pm)

Konrad

Administrator

• Send private message

6

Thursday, July 29th 2010, 12:56pm

Dokładnie o ten link, możesz też kliknąć na 'anuluj' prawym przyciskiem myszy, wybrać opcję 'kopiuj adres docelowy' i wkleić tutaj.

Jeśli nie rozegra się w czasie, to nie anuluj, tylko napisz tutaj. Jeśli anulujesz to usuniesz wpis w bazie i nic mi to nie da jeśli chodzi o zweryfikowanie tego przypadku.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

7

Thursday, July 29th 2010, 1:15pm

ok thx teraz sie udalo :)
nastepnym razem nie bede anulowal
pozdr

Konrad

Administrator

• Send private message

8

Thursday, July 29th 2010, 1:34pm

Naprawione. Problem pojawił się po aktualizacji skryptów kolejkujących - wkradł się tam mały błąd, który objawiał się wyłącznie przy akcjach trwających krótki czas - czyli właśnie zakładanie nowej wioski.
Teraz wszystkie akcje powinny być kończone co do sekundy.