Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 30.07.2010, 12:46

Lagi

NIe wiem co sie dzieje, ale sa straszne lagi na t1. Strona wczytuje sie kilka minut, a jak juz sie wczyta to taka "gola" w sensie bez tla i z pomieszana grafika, laob w ogole sie nie wczytuje.
Forum i inne strony dzialaja normalnie tylko serwer zawiesza. Nie wiem jak jest na t2. Teraz probujac przebrac herosa itemy mi znikaja w sensie w ogole ich nie pokazuje ;).
Edit// znow laguje hub.com
Edit2// ban na 1h xD

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (30.07.2010, 14:07)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 02.08.2010, 13:06

Zapewne zlagowało hub.com.pl. Gdyby dalej się tak działo proszę o wyniki komend ping hub.com.pl i tracert hub.com.pl - zgłosimy wtedy problem do właścicieli serwera.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki