Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 04.08.2010, 14:57

V 1.1.0

Hmmmm powiem tak...jak się chce to można :D od razu 100% funkcjonalności więcej :D

2

Wednesday, 04.08.2010, 16:24

WIELKIE WIELKIE GRATULACJE

mam taką mała prośbę do zestawów jakby oczywiście dało się zrobić
- kasowanie zestawu
a mianowicie powrót do ustawień fabrycznych czyli do niczego (brak podświetlenia zestawu na czerwono)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "stsmax" (04.08.2010, 18:00)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 04.08.2010, 18:48

Nie ma gdzie tego już tam wcisnąć :)
Poza tym po co opcja usuwania, skoro można nadpisać set w razie potrzeby innym.
Na BW nie ma usuwania i jakoś sobie radzą :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Wednesday, 04.08.2010, 19:14

no graty za ten patch
super przydatne ;)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 04.08.2010, 22:15

Najwieksze graty za pokazanie statow itemow ktore sie droplo ( wkoncu znajdzie sie cos nowego, a znajac zycie jest gleboko w zbrojowni)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 04.08.2010, 22:53

Wróciłem po długim czasie do gry i proszę: od razu przydatny patch, dzięki !
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

7

Thursday, 05.08.2010, 04:47

Bawo. Gdyby jeszcze popracowano nad systemem dropow byloby wspaniale. Bo ja juz teraz wiem, ze nawet jesli wypadnie mi jakis wartociowy przedmiot (pierwszy w e6), to sie do niego nie dokopie. Chyba, ze ktos znajdzie zastosowanie dla ton zlomu. W sytuacji, gdy techy sa obmyslone a kolejki w miastach na 100h i jeszcze stac czlowieka na dzielenie sie surkami z biednymi (o ile poprosza naturalnie) nie sprzedaje sie go, bo i po co?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 05.08.2010, 12:58

Można by to rozwiązać "podręczną zbrojownią" z możliwością przenoszenia itemu już z widoku raportu?

9

Thursday, 05.08.2010, 13:22

A ja mam pytanie czy byłaby możliwość wprowadzenie małego usprawnienia, bo mam zestaw sygnet x2 , medalion i buty. I zdejmuje on broń z moich hero a żeby założyć broń muszę robić to ręcznie - zakładać zwój który podnosi statystyki władania bronią i dopiero potem moge wybrać zestaw dla danego hero. Teoretycznie mogę stworzyć taki zestaw na szybkość dla każdego hero z jego bronią, ale wtedy zestawów mi zabraknie.I tu moja propozycja żeby przy zakładaniu zestawu nakładał on tylko przedmioty które są zapisane w zestawie a nie zdejmował pozostałych przedmiotów z hero

10

Thursday, 05.08.2010, 13:53

tomus zrob sobie posrednie ubranie. ja tak zrobilem i dziala rewelka (tez uzywam zwojow do ubierania broni).
jak dobrze pokombinujesz to zrobisz sobie uklady i wystarczy te 10 slotow.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 05.08.2010, 14:37

Dokopanie się do przedmiotu stanowi jak widać ostatni bastion na drodze do gromadzenia przez graczy po 3000 przedmiotów w zbrojowni. Właśnie o to chodzi, żeby niepotrzebne przedmioty były przez was sprzedawane, inaczej zalegają w bazie znacznie zwiększając jej objętość, a co za tym idzie wpływając na szybkość działania gry.

Co do niezdejmowania przedmiotów niezapisanych w zestawie, to zbyt bardzo skomplikuje to algorytmy zestawów. Chyba łatwiej będzie Ci po prostu podnieść tę statystykę władania bronią lub zastosować metodę podaną wyżej.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

12

Thursday, 05.08.2010, 15:44

Tylko, ze jak napisal Baldr wyzej zlom teraz jest juz nieprzydatny. Przydaje sie tylko na poczatku epoki, gdy brak surowcow, a pozniej surowcow jest juz w brud, a sprzedawanie za ph jest zbyt wolne, tzn. zdazysz wydropic wiecej itemow niz przez te 24h je sprzedasz(jesli w ogole ktos kupi). Poza tym jak ktos juz znajdzie ten upragniony item to dokopanie sie do niego zajmie mu conajmniej godzine, a te surowce beda lezaly w wiosce jako pokusa, a po co? Przydalo by sie zaznaczenie itemow i sprzedawanie ich od razu, to sa 3 kliki mniej na item, po prostu ilosc surowcow bylaby sumowana, bo jak wiadomo i tak sprzedaje sie tylko, no moze prawie tylko za zloto, rope itd. To by ulatwilo sell itemow, a co do lezacych w wiosce surowcow to mozna je ew. oddac biedniejszemu sojusznikowi.

13

Thursday, 05.08.2010, 18:08

Konrad, wlasnie o to chodzi, ze przedmioty leza w zbrojowni. bo tego zlomu jest zwyczajnie za duzo. To dlatego lezy on w zbrojowni i zapelnia baze, ze nie ma co z nim zrobic. Padla propozycja, zeby ze wzrostem epoki zwiekszala sie jakosc dropu kosztem ilosci, moim zdaniem sprawa na prawde warta przemyslenia.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

14

Thursday, 05.08.2010, 19:01

Już nie przesadzajcie z tym złomem ja jestem w 4 epoce i jakos nie mam z tym problemow ciagle jakies surki brakuje

15

Thursday, 05.08.2010, 21:28

Tak, jak sie buduje oltarze to brakuje. Ale w e6 oltarzy sie nie buduje. Chyba, ze ktos ma kompleks rankingu. Sam mam dwie armie wyprawkowe, armie bojowa i eskadre bombowcow, wiec ukeep wysoki a zlota i innych surowcow strategicznych nie ubywa pomimo ciaglego rozbudowywania miast. A trzeba dodac, ze mam tylko jedna wioske eco i jedna do oddania, wiec tez w nia nie inwestuje a co za tym idzie duzo zysku nie daje. No i stolice, ale to jak sama nazwa wskazuje, dziura zabita dechami ;) Wiec nie jest tak, ze mam parcie na surki. Same sie koca.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

16

Friday, 06.08.2010, 06:00

baldr ja ostatnio jak wydropilem manuskrypt to ponad 1h musialem klikac przerabiajac zlom na surowce ktory tak jak mowisz jest niepotrzebny.
surowce niepotrzebne ale zlom tez niepotrzebny i do tego przeszkadza ;) wiec z dwojga zlego lepiej miec surowce ;)

co do sprzedawania to mozna by pomyslec czy nie daloby sie rady zrobic hurtowego sprzedawania itemow.
zrobic chodzby jakies laczenie itemow do sprzedazy ( np z CTRL) lub mozliwosc zaznaczenia w inny sposob paru itemow i sprzedaz ich naraz bo ludzia zalega zlom bo mozolne jest jego sprzedawanie.
KLIK NA ITEM
KLIK KLIK W OKIENKO SPRZEDAZY (zeby wskoczyl tam item)
KLIK NA RODZAJ SUROWCA
KLIK NA ZATWIERDZENIE TRANSAKCJI
KLIK NA POTWIERDZENIU (lub ENTER).

potrzeba 5 klikniec (lub 4 + enter) zeby sprzedac 1 item.

srednio w 5-6 epoce dropi sie 2 itemy na wyprawe co daje 24 itemy dziennie.
usprawniajac sprzedaz itemow zapewne zwiekszyloby ich sprzedaz i zmniejszylo rozmiar bazy.

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 06.08.2010, 09:15

krowa masz rację bo jak by nie patrzeć to system sprzedaży itemów jest chyba ostatnia uciążliwością w grze. Siedzisz i powtarzasz kilkaset razy ta samą czynność...

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 06.08.2010, 10:25

Chyba najlepszym wyjściem byłoby dodanie np 10 okienek sprzedaży, można by było kliknąć po kolei na 10 przedmiotów, które pojawiałyby się kolejno, po czym wybrać surowiec, za który mają być sprzedane.
Tylko te dodatkowe okienka pojawiałyby się, jeśli pierwszym sprzedawanym przedmiotem nie jest runa czy zwój, no i nie można by było wtedy dodać do listy sprzedanych run i zwojów (wolę je rozpatrywać całkowicie osobno, bo wykonywane są przy ich sprzedaży nieco inne czynności, których wolałbym nie mieszać).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

19

Friday, 06.08.2010, 10:35

a nie można wprowadzić czegoś takiego:

http://img718.imageshack.us/f/itemyd.jpg/

zaznaczało by się itemy jakie chcemy sprzedać oczywiście na 1 karcie usprawniło by to sprzedaż złomu...

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Friday, 06.08.2010, 10:45

Na jedno wyjdzie, a multi-okienka wydają mi się bardziej przejrzyste i szybsze w realizacji.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker