Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Wioska

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 06.08.2010, 03:37

Wioska

Witam :) od 4 dni ,nie moge skasowac wioski prosze o sprawdzenie,czy to jakis bug czy mam namietnego wielbiciela :) .......... jak wielbiciel prosze go zostawic,w moim wieku kazdy adorator mile widziany ;)


Z tą wioską związane są akcje armii, niekoniecznie Twoich. Poczekaj, aż akcje te skończą się, by zniszczyć tę wioskę.


ID 27776

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 06.08.2010, 10:21

T1 czy T2?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Friday, 06.08.2010, 11:15

T1 oczywiscie :)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 06.08.2010, 13:04

Szpiegowanie kilkugodzinne, o 14:40 powinieneś być w stanie usunąć wioskę.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Friday, 06.08.2010, 13:29

Dziekuje slicznie za sprawdzenie,co prawda tak podejrzewalam ale wolalam sprawdzic ,czy nie wkradl sie blad jakis :)


A cichy wielbiciel moze sie ujawni?? moze sie umowie na kawe z armia,a nie takie ciche podchody robic a feee :P

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 06.08.2010, 22:12

Już jednego masz w mojej osobie hihihi :P tyle że ja nie stosuje tak prymitywnych metod :P