Nie jesteś zalogowany.

[ PUSHING ] piti75, zepol

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 13.08.2010, 19:49

piti75, zepol

Przerażająca Żądza Zniszczenia za 50 PH

ID 7245
Login piti75
Postać piti75

ID 11137
Login zepol83
Postać zepol

po 7 dni
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Friday, 13.08.2010, 20:00

Jak ??????????????????
Ktoś ( teraz wiem przynajmniej kto ) kupił kawał czasu temu tę zbroję, sam byłem w szoku, jak wróciłem z roboty i zobaczyłem za ile poszedł ten droop, a teraz nagle ban ???? Sorki, ale żarty sobie robicie z grających czy jak ???? Czy ja mam wpływ jakiś, na to, co i za ile ludzie kupują ??? zobaczcie sobie jakie idą nie raz i nie dwa ceny na aukcjach ( polecam aukcjeT1 , albo ostatnią aukcję na T2 groźnego miecza...)szczyt wszystkiego ...Proszę o zdjęcie tej niesłusznej kary, co jak co, ale gram w tę grę uczciwie, wałków nie robię, jak potrzeba naprawdę zainterweniować, to wtedy można do Was walić niczym głową o mór !!!

3

Friday, 13.08.2010, 20:44

zablokowanie konta

witam chcialbym sie dowiedziec dlaczego moje konto zostalo zablokowane. a z tego co widze to chodzi o kupno jakiegos przedmiotu w ktorej tranzakcja zostala zgodnie z regulaminem gry zrobiony. kupno tej rzeczy nie wiedzialem nawet od kogo ona jest. po paru miesiacach blokujecie mi konto co uwazam za pomylke, jezeli za legalne kupowanie rzeczy na rynku w tej grze blokujecie konta i oprocz tego sie placi za to ze jest sie na premium to zycze powodzenia. 2 miesiace temu kolega tez zostal blokowany prosze mi udowodnic ze aukcja byla nie legalna w innym wypadku zalatwimy to inaczej postaram sie o to. pozdrawiam

4

Friday, 13.08.2010, 20:55

szkoda słów, to co sobie robią podle swojego "widzi mi się" , to czasem przyprawia o gęsią skurkę...czekam na reakcję z strony pani Thorg i nie zamierzam się bawić w składanie skarg w dziale takim to a takim, wedle tego a tamtego ble, ble,ble...dajmy sobie spokój z tą dziecinadą, proszę pokazać co było "nieuczciwego" w aukcji !!!!!!!!!!!!!!! , co "zainspirowało" do bana i to po takim czasie od zakończenia aukcji, czekam .......( wy nie czekacie, gdy premium sie kończy...)

5

Friday, 13.08.2010, 20:59

:)))))))

jestem zgodny z pitem ........... szukacie dziury w calym dziecinada totalna ..... i tez nie mam zamiru sie rozpisywac w dziale skarga. konto zwane Premium tez niech zostanie zablokowane o 6 dni wziete z kosmosu.

6

Friday, 13.08.2010, 21:10

najlepiej nic nie kupować na aukcjach i nic nie wystawiać..."AUKCJA" ( definicja aukcji jest zgoła inna od tego co tu się wyprawia ) ......może lepiej zmienić nazwę na SPOŁEM, odgórnie zarządzane jak za PRLu....na tym kończę, bo szkoda nerwów, a pani od bana niech będzie tak łaskawa i odpowie, tym czasem, dobranoc.

7

Friday, 13.08.2010, 21:17

:)

tez sie nie czuje winny i oczekuje jakiegos wyjasnienia kto za tym stoi ....

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 13.08.2010, 21:27

Może nie powinienem zabierac głosu, ale zabiore ( najwyzej dostane warna na 2 dni).

Cytat

( polecam aukcjeT1 , albo ostatnią aukcję na T2groźnego miecza...)
Jeżeli chodzi o groźny miecz to poszedł dla tego za tak wysoka cene, gdyż to 1 taki miecz na serwerze wypuszczony na aukcje.
Jeżeli chozdi o aukcje, o która rozgrywa sie tu walka można było zgłosić do operatora z powodu ponad rynkowej ceny.
To teraz warna na klate biore ^^
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

9

Friday, 13.08.2010, 21:42

SZACUNEK EBO...ale AUKCJA to AUKCJA...to nie gospodarka regulowana...pamiętamy jak to wyglądało w rzeczywistości...nie było by tej całej gadaniny gdyby nie ten incydent, żywcem jak z filmów Woody Allena ...wróć, na nasze realia - MISIA....

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 14.08.2010, 00:24

Sorki gościu ale się pieklisz w momencie gdy nie masz racji.
Przytaczasz definicje aukcji - tyle ile kto uważa tyle daje ale...wiadomo ze w realu nikt nie kupi samochodu wartego 1k za 10k bo jak chce komuś "zatankować" portfel to po prostu tą kase mu da. W grze nie można ot tak sobie dać komuś PH, wiec zaczyna sie kombinowanie. Musi ktoś nad tym czuwać i tyle. Że późno - jak mawiają lepiej późno niż wcale ;)

11

Saturday, 14.08.2010, 10:07

Sorki gościu ale się pieklisz w momencie gdy nie masz racji.
Przytaczasz definicje aukcji - tyle ile kto uważa tyle daje ale...wiadomo ze w realu nikt nie kupi samochodu wartego 1k za 10k bo jak chce komuś "zatankować" portfel to po prostu tą kase mu da. W grze nie można ot tak sobie dać komuś PH, wiec zaczyna sie kombinowanie. Musi ktoś nad tym czuwać i tyle. Że późno - jak mawiają lepiej późno niż wcale ;)
totalna dziecinada to trzeba usunac z gry aukcje tylo zostawic kupno za okreslona cene. na aukcji to ja moge sobie kupic za ile ja chce i jaki mam kaprys i nikogo to nie powinno interesowac.

Sorki gościu ale się pieklisz w momencie gdy nie masz racji.
Przytaczasz definicje aukcji - tyle ile kto uważa tyle daje ale...wiadomo ze w realu nikt nie kupi samochodu wartego 1k za 10k bo jak chce komuś "zatankować" portfel to po prostu tą kase mu da. W grze nie można ot tak sobie dać komuś PH, wiec zaczyna sie kombinowanie. Musi ktoś nad tym czuwać i tyle. Że późno - jak mawiają lepiej późno niż wcale

12

Saturday, 14.08.2010, 15:14

tak jak myślałem...walenie kotka przy pomocy młotka, pani od bana dziękuję za ustosunkowanie się do całego tego incydentu, szybka reakcję itp itd. ;)))

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Saturday, 14.08.2010, 15:43

Chłopie to Ty nie wiesz, że mamy sobote ?
Pn-Pt: 8:00-16:00 wtedy sie czepiaj a nie teraz
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

14

Saturday, 14.08.2010, 17:20

Akurat ten ban był całkiem na miejscu. A gadki w stylu ze moge sobie dac za przedmiot ile mi sie podoba to zostaw dla siebie bo tutaj nie mozesz.

15

Sunday, 15.08.2010, 08:42

a ja sobie zadałam trud i poszukałam tę aukcję



Zbroja
  • obrona bohatera +14
  • atak bohatera +11
  • ładowność jednostek +5
[list][/list]',CAPTION,'» Przerażająca Żądza Zniszczenia «
Napierśnik (UR-UR)',WIDTH,300);" onmouseout="nd();">

» Przerażająca Żądza Zniszczenia «
Napierśnik (UR-UR)


6
50
2010-06-24 15:15:32




było 6 ofert, czyli walczyli, pewnie ostatni nie miał czasu pilnować, a zależało mu na zbroi i za to ban? bądźcie poważni, bo ktoś miał ochotę zgłosić? gdyby była tylko jedna oferta to owszem ban słuszny, ale nie przy walce!!!!

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Sunday, 15.08.2010, 09:58

Walczyli powiadasz :P 5 osób podbiło aukcje do 5 ph a szósty dał 50 ph :P
To 5 ph to była by uczciwa cena jak za ta zbroje z tym zwojem (ok. 2-3 ph za zbroję, 2-3 ph za runy i zwój).

17

Sunday, 15.08.2010, 15:49

Tak dokładnie wiesz jak było? i pamiętasz to po 2 miesiącach? gdy mi na czymś zależy daję tyle ph ile mam na stanie:P

18

Sunday, 15.08.2010, 15:56

Zaczyna się niepotrzebna dyskusja, więc zamykam temat. Jak zajrzy tu Thorga i stwierdzi, że potrzebne są wyjaśnienia, to na pewno je otrzymacie :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


19

Sunday, 15.08.2010, 19:27

Jak ??????????????????
Ktoś ( teraz wiem przynajmniej kto ) kupił kawał czasu temu tę zbroję, sam byłem w szoku, jak wróciłem z roboty i zobaczyłem za ile poszedł ten droop,

I zaraz pod wiadomością o tym, za ile został sprzedany przedmiot, dostałeś informację, że jeżeli cena wydaje ci się wysoka, zgłoś aukcję do operatora - i link.

@zepol - polecam lekturę regulaminu.

@Elzutek, MW - poprzednia oferta przed wygrywającą aukcję wynosiła 5ph, kolega postanowił przebić do 50.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny