You are not logged in.

[ PUSHING ] piti75, zepol

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, August 13th 2010, 7:49pm

piti75, zepol

Przerażająca Żądza Zniszczenia za 50 PH

ID 7245
Login piti75
Postać piti75

ID 11137
Login zepol83
Postać zepol

po 7 dni
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Friday, August 13th 2010, 8:00pm

Jak ??????????????????
Ktoś ( teraz wiem przynajmniej kto ) kupił kawał czasu temu tę zbroję, sam byłem w szoku, jak wróciłem z roboty i zobaczyłem za ile poszedł ten droop, a teraz nagle ban ???? Sorki, ale żarty sobie robicie z grających czy jak ???? Czy ja mam wpływ jakiś, na to, co i za ile ludzie kupują ??? zobaczcie sobie jakie idą nie raz i nie dwa ceny na aukcjach ( polecam aukcjeT1 , albo ostatnią aukcję na T2 groźnego miecza...)szczyt wszystkiego ...Proszę o zdjęcie tej niesłusznej kary, co jak co, ale gram w tę grę uczciwie, wałków nie robię, jak potrzeba naprawdę zainterweniować, to wtedy można do Was walić niczym głową o mór !!!

3

Friday, August 13th 2010, 8:44pm

zablokowanie konta

witam chcialbym sie dowiedziec dlaczego moje konto zostalo zablokowane. a z tego co widze to chodzi o kupno jakiegos przedmiotu w ktorej tranzakcja zostala zgodnie z regulaminem gry zrobiony. kupno tej rzeczy nie wiedzialem nawet od kogo ona jest. po paru miesiacach blokujecie mi konto co uwazam za pomylke, jezeli za legalne kupowanie rzeczy na rynku w tej grze blokujecie konta i oprocz tego sie placi za to ze jest sie na premium to zycze powodzenia. 2 miesiace temu kolega tez zostal blokowany prosze mi udowodnic ze aukcja byla nie legalna w innym wypadku zalatwimy to inaczej postaram sie o to. pozdrawiam

4

Friday, August 13th 2010, 8:55pm

szkoda słów, to co sobie robią podle swojego "widzi mi się" , to czasem przyprawia o gęsią skurkę...czekam na reakcję z strony pani Thorg i nie zamierzam się bawić w składanie skarg w dziale takim to a takim, wedle tego a tamtego ble, ble,ble...dajmy sobie spokój z tą dziecinadą, proszę pokazać co było "nieuczciwego" w aukcji !!!!!!!!!!!!!!! , co "zainspirowało" do bana i to po takim czasie od zakończenia aukcji, czekam .......( wy nie czekacie, gdy premium sie kończy...)

5

Friday, August 13th 2010, 8:59pm

:)))))))

jestem zgodny z pitem ........... szukacie dziury w calym dziecinada totalna ..... i tez nie mam zamiru sie rozpisywac w dziale skarga. konto zwane Premium tez niech zostanie zablokowane o 6 dni wziete z kosmosu.

6

Friday, August 13th 2010, 9:10pm

najlepiej nic nie kupować na aukcjach i nic nie wystawiać..."AUKCJA" ( definicja aukcji jest zgoła inna od tego co tu się wyprawia ) ......może lepiej zmienić nazwę na SPOŁEM, odgórnie zarządzane jak za PRLu....na tym kończę, bo szkoda nerwów, a pani od bana niech będzie tak łaskawa i odpowie, tym czasem, dobranoc.

7

Friday, August 13th 2010, 9:17pm

:)

tez sie nie czuje winny i oczekuje jakiegos wyjasnienia kto za tym stoi ....

EBO

Intermediate

• Send private message

8

Friday, August 13th 2010, 9:27pm

Może nie powinienem zabierac głosu, ale zabiore ( najwyzej dostane warna na 2 dni).

Quoted

( polecam aukcjeT1 , albo ostatnią aukcję na T2groźnego miecza...)
Jeżeli chodzi o groźny miecz to poszedł dla tego za tak wysoka cene, gdyż to 1 taki miecz na serwerze wypuszczony na aukcje.
Jeżeli chozdi o aukcje, o która rozgrywa sie tu walka można było zgłosić do operatora z powodu ponad rynkowej ceny.
To teraz warna na klate biore ^^
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

9

Friday, August 13th 2010, 9:42pm

SZACUNEK EBO...ale AUKCJA to AUKCJA...to nie gospodarka regulowana...pamiętamy jak to wyglądało w rzeczywistości...nie było by tej całej gadaniny gdyby nie ten incydent, żywcem jak z filmów Woody Allena ...wróć, na nasze realia - MISIA....

MW12345

Intermediate

• Send private message

10

Saturday, August 14th 2010, 12:24am

Sorki gościu ale się pieklisz w momencie gdy nie masz racji.
Przytaczasz definicje aukcji - tyle ile kto uważa tyle daje ale...wiadomo ze w realu nikt nie kupi samochodu wartego 1k za 10k bo jak chce komuś "zatankować" portfel to po prostu tą kase mu da. W grze nie można ot tak sobie dać komuś PH, wiec zaczyna sie kombinowanie. Musi ktoś nad tym czuwać i tyle. Że późno - jak mawiają lepiej późno niż wcale ;)

11

Saturday, August 14th 2010, 10:07am

Przytaczasz definicje aukcji - tyle ile kto uważa tyle daje ale...wiadomo ze w realu nikt nie kupi samochodu wartego 1k za 10k bo jak chce komuś "zatankować" portfel to po prostu tą kase mu da. W grze nie można ot tak sobie dać komuś PH, wiec zaczyna sie kombinowanie. Musi ktoś nad tym czuwać i tyle. Że późno - jak mawiają lepiej późno niż wcale ;)
totalna dziecinada to trzeba usunac z gry aukcje tylo zostawic kupno za okreslona cene. na aukcji to ja moge sobie kupic za ile ja chce i jaki mam kaprys i nikogo to nie powinno interesowac.

Przytaczasz definicje aukcji - tyle ile kto uważa tyle daje ale...wiadomo ze w realu nikt nie kupi samochodu wartego 1k za 10k bo jak chce komuś "zatankować" portfel to po prostu tą kase mu da. W grze nie można ot tak sobie dać komuś PH, wiec zaczyna sie kombinowanie. Musi ktoś nad tym czuwać i tyle. Że późno - jak mawiają lepiej późno niż wcale

12

Saturday, August 14th 2010, 3:14pm

tak jak myślałem...walenie kotka przy pomocy młotka, pani od bana dziękuję za ustosunkowanie się do całego tego incydentu, szybka reakcję itp itd. ;)))

EBO

Intermediate

• Send private message

13

Saturday, August 14th 2010, 3:43pm

Chłopie to Ty nie wiesz, że mamy sobote ?
Pn-Pt: 8:00-16:00 wtedy sie czepiaj a nie teraz
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

14

Saturday, August 14th 2010, 5:20pm

Akurat ten ban był całkiem na miejscu. A gadki w stylu ze moge sobie dac za przedmiot ile mi sie podoba to zostaw dla siebie bo tutaj nie mozesz.

15

Sunday, August 15th 2010, 8:42am

a ja sobie zadałam trud i poszukałam tę aukcję

Zbroja
  • obrona bohatera +14
  • atak bohatera +11
  • ładowność jednostek +5
[list][/list]',CAPTION,'» Przerażająca Żądza Zniszczenia «
Napierśnik (UR-UR)',WIDTH,300);" onmouseout="nd();">

» Przerażająca Żądza Zniszczenia «
Napierśnik (UR-UR)

6
50
2010-06-24 15:15:32

było 6 ofert, czyli walczyli, pewnie ostatni nie miał czasu pilnować, a zależało mu na zbroi i za to ban? bądźcie poważni, bo ktoś miał ochotę zgłosić? gdyby była tylko jedna oferta to owszem ban słuszny, ale nie przy walce!!!!

MW12345

Intermediate

• Send private message

16

Sunday, August 15th 2010, 9:58am

Walczyli powiadasz :P 5 osób podbiło aukcje do 5 ph a szósty dał 50 ph :P
To 5 ph to była by uczciwa cena jak za ta zbroje z tym zwojem (ok. 2-3 ph za zbroję, 2-3 ph za runy i zwój).

17

Sunday, August 15th 2010, 3:49pm

Tak dokładnie wiesz jak było? i pamiętasz to po 2 miesiącach? gdy mi na czymś zależy daję tyle ph ile mam na stanie:P

18

Sunday, August 15th 2010, 3:56pm

Zaczyna się niepotrzebna dyskusja, więc zamykam temat. Jak zajrzy tu Thorga i stwierdzi, że potrzebne są wyjaśnienia, to na pewno je otrzymacie :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

19

Sunday, August 15th 2010, 7:27pm

Jak ??????????????????
Ktoś ( teraz wiem przynajmniej kto ) kupił kawał czasu temu tę zbroję, sam byłem w szoku, jak wróciłem z roboty i zobaczyłem za ile poszedł ten droop,

I zaraz pod wiadomością o tym, za ile został sprzedany przedmiot, dostałeś informację, że jeżeli cena wydaje ci się wysoka, zgłoś aukcję do operatora - i link.

@zepol - polecam lekturę regulaminu.

@Elzutek, MW - poprzednia oferta przed wygrywającą aukcję wynosiła 5ph, kolega postanowił przebić do 50.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny