Nie jesteś zalogowany.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Thursday, 26.08.2010, 15:53

Zdecydowaliśmy się dodać kilka dodatkowych bonusów w nowym patchu, więc wprowadzony zostanie dopiero jutro, nie dziś.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Thursday, 26.08.2010, 17:15

Bonusy :D to tygryski lubią najbardziej ;)
Wodzę że prace na gra sie rozpędziły i aż dziwię się że tak mało jest graczy, gdy w necie pełno shitu a nie gier z pomysłem bo jak by nie patrzeć TE ma coraz większy potencjał.

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Friday, 27.08.2010, 09:01

przyznaje racje dla mw
ja gram w wiele innych gier bo mam na to wiele czasu za dnia, wiec na dzien dzisiejszy gram w 5 aktualnie rozbudowanych gier...ale ta gra mi sie spodobala szczegulnie, ze zaczynam od epoki kamia a koncze jako maszyna w5235roku :)
jedynie szkoda ze ta mapa jest tu takim utrudnieniem bez konta premium i podejrzewam ze wlasnie dla tej mapy wykupuja gracze premium,,,ale tworcy gry moze pomysla nad rozpracowaniem tej mapy aby ona byla wieksza bez konta premium a dzieki premium np. jakis inny dodatkowy wskaznik dadza :)
puki co na innych grach tez reklamuje TE. i macie juz 5 nowych graczy od 3 dni :)
oby tak dalej a bedziecie mieli na tyle wielu graczy ze bedzie sie wam gra zacinala :) (oby niezacinala )
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Friday, 27.08.2010, 09:10

Myślisz, że 60 zł za konto premium na ROK czasu to jest dużo jak w niektórych grach placisz 30 za 2 tygodnie...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Friday, 27.08.2010, 13:02

Błąd naprawiony. Komunikat tego typu powinien zniknąć po odświeżeniu strony.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker