Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 19.08.2010, 16:47

Atak który nie może się zakończyć

Login: Palagrin
ID: 1855






jakieś dwa dni temu ten sam gracz puścił atak po którym dostałem raport o ataku aczkolwiek atak nigdy się nie rozegrał i nie było raportu z walki
dokładnie wyglądało to tak:

był wykonywany atak na moja wioskę który trwał ponad 2h, po upływie godziny prop puścił swój atak
w zakładce "armia" widoczny był tylko atak pierwszego napastnika i tylko taki raport dostałem
druga walka nie rozegrała się tak jakby nie było w ogóle ataku choć dostałem raport o ataku

nie zgłaszałem bo nie miałem czasu - teraz zgłaszam bo najwidoczniej coś jest nie tak rozegraniem walk z graczem prop id 17402

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 19.08.2010, 17:17

To nie bug Mój Drogi Palagrinie :D

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "Prop" (19.08.2010, 22:29)


stolica

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Kosta

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 19.08.2010, 17:47

Tylko podkreślmy tutaj iż największy lamet to Ty niestety przykra prawda....

4

Thursday, 19.08.2010, 21:16

jeśli waszym zdaniem atak który miał się zakończyć 4h temu a się nie zakończył nie jest błędem to gratulacje

prop a jeśli ty jest jesteś tak super mega hiper ekstra graczem to powiedz po co wykorzystujesz błędy gry???

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 19.08.2010, 21:27

To nie jest błąd gry.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Prop" (19.08.2010, 22:29)


6

Thursday, 19.08.2010, 21:41

Hehe Lamerzy ?? Wy sie popatrzcie na siebie klan który teoretycznie powinien nawiazac z nami równorzędna walke a nie może sie nawet obronić mówi nam ze lamerzy jestesmy. Popatrzcie najpierw na siebie i wasze nie wydarzone dowództwo a pozniej sie czepiajcie nas.

A Palagrin ma racje to jest celowe wykorzystywanie buga ze strony Propa żeby uprzykrzyć życie innym graczom !!!

stolica

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Kosta

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 19.08.2010, 21:42

Prop jak zwykle kręci zresztą to każdy wie już od niepamiętnych czasów pisał jedno a robił drugie...

PS.
Drogi Prop nie rozmawiasz z jakimś Tomek_88, to forum ludzie nie odpowiadają na Twoje pytania.

8

Thursday, 19.08.2010, 22:00

To nie jest błąd gry.

Jest tylko jedna możliwość, żeby atak, który wystartował, nie doszedł do celu, zakładając, że w tej grze nie ma możliwości zawrócenia ataku. A nie ma takiej opcji, prawda...? :whistling:

Gdybyś był starym dobrym Palagrinem, to byś się o takie rzeczy nie pytał, bo po prostu byś wiedział. A że nie jesteś starym zawodnikiem, tylko lamerem żerującym na czyimś koncie..



prop wszystko ładnie pięknie - masz rację jestem lamer i jak tam jeszcze sobie chcesz to pisz (zwisa mi to co o mnie myślisz)
ważne jest to że jako MISTRZ gry znający zasady i kruczki gry wykorzystujesz je

co za tym idzie proponuję BANA za wykorzystywanie luk (błędów) gry

jak chcesz się lać złomować mnie zabierać mi wiochy to to zrób bo tak można ale nie wykorzystuj luk gry o których wiesz do celów uprzykrzania gry innym lub własnych korzyści

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 19.08.2010, 22:11

To nie jest błąd gry.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Prop" (19.08.2010, 22:29)


stolica

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Kosta

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 19.08.2010, 22:18

Tomek_88 vel riffi vel o czym nikt z tych osób :thumbdown: Zdziwił byś z kim rozmawiasz także z szacunkiem proszę :!:

No tak to nie jest błąd i tylko Prop tego używa^^

PS.
Sunny przeproś Prop szybko to dalej będzie myślał, że jesteś jego kolegą(z całym szacunkiem dla osoby Prop)

11

Thursday, 19.08.2010, 22:33

i tak sie administracja nie zainteresuje nawet jak kilka stron pospamujecie

12

Thursday, 19.08.2010, 22:35

prop z pełnym szacunkiem weź mi wytłumacz czy dwa twoje ataki które się rozpoczęły a nie doszły do skutku gdzie wiesz jak to robić żeby tak to było i jeszcze o tym piszesz że wiesz nie są błędem gry to czym są????

moim lamerskim zdaniem jest to celowe wykorzystanie luki w grze celem uprzykrzania życia innemu graczowi

to powiedzmy jak to robią mistrzowie gry:
- 3 dni temu MISTRZ prop wpadł w odwiedziny jak na dobrego sąsiada przystało (miło z jego strony dobry sąsiad to skarb) a że miałem za duzo czarnych worków to w jednym wrócił do domu
- MISTRZ się zdenerwował i stwierdził że jak taka lama jak ja będzie mu tu worki serwować więc trzeba mu troszkę uprzykrzyć życie
- więc puszcza sobie ataki których nie ma, które nie są błędami gry - typowo mistrzowskie podejście

13

Friday, 20.08.2010, 05:30

temat zamykam.
admini jak bedzie trzeba otworza.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Monday, 23.08.2010, 10:57

Otwieram i proszę bez napinek. Jest to bug i nie jest, mianowicie Prop wysyłał armię z wioski, którą później tracił. Skoro tracił wioskę, to znikała i armia, co bugiem nie jest, bo niby co się miało z tą armią stać. Bugiem jest natomiast komunikat o ataku innego gracza, który już nie istnieje.

Prosiłbym autora tematu o napisanie, czy komunikat ten powoduje jakąś blokadę? Czy zniknął po jakimś czasie, czy istnieje nadal?

Posty inne niż autora tematu będą karane dwoma ostrzeżeniami - chcecie sobie powrzucać to róbcie to proszę gdzie indziej.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

15

Monday, 23.08.2010, 13:16

konrad ale prop dwa razy zrobił ten sam numer

za pierwszym razem atak nie doszedł więc tak jak mówisz stracił wiochę i jest ok (założył z niej obla i pod koniec puścił atak)

a co z drugim takim samym przypadkiem??? to przy drugim komunikat wisiał ponad 24h i zniknął przy ataku innego gracza

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 23.08.2010, 13:27

Obydwa ataki były wysłane w ten sam sposób na chwilę przed stratą wioski. To nie ja zakładałem oblężenia, to oblężenia wisiały na mnie, to ktoś mi wioski zabierał.
Informacje o ataku powinny zniknąć i prawdę mówiąc, sądziłem, że tak się stało. Dlatego też twierdziłem, że to nie jest błąd gry. Natomiast jeśli informacje o nadchodzącym ataku nie znikały, to jest to niestety błąd.

17

Monday, 23.08.2010, 21:14

Troche smieszne to jest Prop dobrze wiedzial czym sie skonczy wysyłanie takich atakow a mimo to je robił z czystej złośliwości.
Według mnie to jest celowe wykorzystywanie błędów w grze.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Tuesday, 24.08.2010, 12:21

Kwestią dyskusyjną jest celowość działania - czy ktoś po pierwszej takiej sytuacji napisał do Prop-a, jakie efekty powoduje jego sposób wysyłania armii i mimo, że to wiedział, zrobił to ponownie?

Postaram się naprawić ten błąd dziś lub jutro.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Tuesday, 24.08.2010, 15:42

Błąd był dość błahy - nie była czyszczona pamięć podręczna dla danej wioski. Dodałem czyszczenie w przypadku, gdy czas jest ujemny, co następnym razem powinno wyeliminować komunikat. Rozumiem, że samo występowanie komunikatu nie pociągało za sobą żadnych blokad działań?

Błąd będzie naprawiony w nowym patchu, który ujrzy światło dziennie prawdopodobnie w czwartek.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

20

Tuesday, 24.08.2010, 16:38

nic oprócz wyświetlania się nie działo więc jak naprawione to do zamknięcia