Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

azachiel666

Początkujący

  • "azachiel666" started this thread

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 22.08.2010, 15:31

Czat niedziala mimo zainstalowaniu wtyczek

zainstalowalem wtyczki jakie system mi zglosil ze mam zainstalowac..java itp. a mimo tego jak klikam na czat to wyskakuje mi : jakims cudem z duzych liter
BloodWars Chat












































a nie powinno bo to nie gra bloodwars....

a ponizej :startup error:java.lang.Error.Unable to load interface pixx. java.lang.SecurityException:trusted loader attempted to...............dalej niewidac co pisze bo tekst jest przerwany.......
pisalem z innym graczem czy ma czat na grze ale mi nieodpisal jeszcze i teraz niewiem czy to jest blad w grze czy poprostu niemamy jeszcze zrobionego czatu na grze ?
moj nik azachiel666 swiat 2
prosze o odpowiedz bo niewiem co sie dzieje ....


</applet>
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 23.08.2010, 10:48

Na pierwsze pytanie zaznacz 'always trust...', a na drugie o blokadę kliknij 'no'. U mnie poszło przy drugim odświeżeniu pod FF. Możliwe także, że jakiś program typu antywirus czy firewall blokuje chat.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

azachiel666

Początkujący

  • "azachiel666" started this thread

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 23.08.2010, 17:50

mam czat ale jest w anigielskim jezyku i nie wyswietla sie moj nik na czacie ani niema godziny kto o ktorej co napsal...jakis dziwny niedopracowany ten czat...jak by go robiono na pospiecha i byle jak
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 24.08.2010, 12:12

To gotowy skrypt chatu używający usługi IRC, przeznaczony do doraźnego używania. Jeśli planujesz częściej korzystać z IRC-a, polecam ściągnięcie jakiegoś klienta IRC (typu mIRC lub innego darmowego).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker