Nie jesteś zalogowany.

azachiel666

Początkujący

  • "azachiel666" started this thread

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 23.08.2010, 20:11

blad z wyswietlaniem danych

ja mam blad w grze...jak klikam na osade to pisze po prawej stronie jakie masz budynki i mimo pobudowania totemu na 5 poziom szalasu na 4 poziom i innych budowli na wieksze poziomy to umnie po prawej pisze ze mam wszystkiego po 1
a ja teraz niewiem czy to pisze ze mam po 1 sztuce czy po 1 poziomie wiec teraz niewiem czy to jest blad w grze czy poprawnie to dziala....

a co do drugiego bledu to jak klikam na mojego bohatera to on ma ciagle napisane doswiadczenie 1000 na 2100
mimo atakow przeprowadzonych i nadal przeprowadzanych...otrzymalem punkty rankingowe i punkty doswiadczenia do rozdysponowania...a mimo wszystko pisze u mojego bohatera poziom1 i ze ma tylko 1000 punktow.
http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=village&vid=25027&do=hero
a na osadzie pisze stolica poziom 2
wiec musialem punktow jakis nabic..tylko dlaczego nie ma ich moj bohater ?
moje id 2030
swiat 2
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 23.08.2010, 21:41

Twój bug nr 1 nie jest bugiem wyswietla ilosc budynkow nie ich poziom.
Twój bug nr 2 polega na osobistej tragedii, która dotyczy braku ZABITYCH jednostek w ataku. Za grabienie nie ma expa.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

azachiel666

Początkujący

  • "azachiel666" started this thread

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 23.08.2010, 23:16

a to ja mam zabijac wojsko i bohaterow i za to dostane ptk tak ?
to dlatego niedostalem bo ja mam wszystkich zabitych
a jakie mam podac dane miejsca docelowego jesli chodzi o zadanie specjalne ?
jak klikam na armia to jest ikona zadanie specjalne
klikam ja i pisze ze moge wykonac 12 zadan w ciagu jednego dnia i ze mam podac dane docelowe ale niewiem jakie dane docelowe
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 23.08.2010, 23:31

Znajdz na mapie nikt za Ciebie tego nie zrobi.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

azachiel666

Początkujący

  • "azachiel666" started this thread

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 23.08.2010, 23:51

ale o jakie dane docelowe chodzi ?
czy o jakie kolwiek jakiegos gracza czy mam wpisac dane docelowe specjalnej lokacji pierwszego poziomu bo nie mam pojecia 1 raz gram w te gre i dlatego sie pytam...potem bede wiedzial to bede mogl tez pomagac przy odpowiedziach dla nowych graczy
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 24.08.2010, 12:18

Może zacznij od przeczytania tutoriala :) Możesz grabić innych graczy lub wykonywać zadania specjalne w lokacjach oznaczony na mapie jako wysoka wieża. Na początku zacznij od tych, które mają poziom trudności blisko 1, czyli od Jaskini.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker