Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

azachiel666

Początkujący

  • "azachiel666" started this thread

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 25.08.2010, 12:57

mapa sie zmniejszyla

nie wiem dlaczego ale mapa sie skurczyla i jest teraz mala ma najwyzej 3 widoczne kwadraty...i nie dalo mi nic restartowanie laptopa
w pewnym momencie pojawil sie napis ze trwa aktualizacja gry i ze mam sprubowac za chwile
wiec wyszedlem z ry i jak wszedlem to mapa sie pomniejszyla i zaledwie 3 kwadraty widac w niej normalnie mapa jest na tyle duza ze widze okolo 10 kwadratow pionowo i poziomo a teraz widze maksymalnie 4

nie moge skrena zrobic bo nie posiadam do tego programow i niebede niczego specjalnie instalowal pozatym nie znam sie na tym...
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 25.08.2010, 13:06

bo ci się premium początkowe skończyło... bez premium mapa jest właśnie tej wielkości;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)