Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

azachiel666

Początkujący

  • "azachiel666" started this thread

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 26.08.2010, 10:21

zakup premium

poniewarz moderator mi napisal ze mam zakladac nowy watek wiec go zalozylem

mam pytanie dotyczace premium...czy moge zaplacic w euro za premium ale nie poprzez platnosc internetowa ?
bo jak gralem na desecie to tez nie moglem placic przez paypal wiec mi tam podali niemiecki numer konta i dane i wplacilem kase i dostalem premium...dlatego sie pytam czy tu tez tak moge...bo moja karta postbank. z niemiec nie obsluguje polaczenia z paypal
wiec moze normalny przelew bankowy ?
jest tu cos takiego bo w zakladce premium jest to wszystko tak skapo opisane jesli chodzi o platnosci z zagranicy ze czlowiek musi zakladac nowe tematy
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 26.08.2010, 12:10

Należy kolejno
1) wejść w opcje Konto premium
2) kliknąć na flagę Niemiec
3) klikną w opcję "Przelew zagraniczny 30" (ostatnia na samym dole)
4) zostaną podane dane do przelewu zagranicznego. Numer IBAN wymagany przy takich przelewach jest podany w polu "rachunek odbiorcy", czyli jest to PL 06 1140 2004 0000 3102 3456 4345
5) przy przelewaniu pieniędzy proszę zwrócić uwagę na prowizję banku (nie zawsze jest to opłacalne), jak również na prawidłowe wypełnienie pola z tytułem przelewu (jest to ekstremalnie ważne).
Pozdrawiam.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

azachiel666

Początkujący

  • "azachiel666" started this thread

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 26.08.2010, 12:51

Dziekuje uprzejmie temat do zamkniecia :)
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup: