Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 01.09.2010, 11:59

Wydobycie run i zwoju z przedmiotu

Wiecie dobrze, że można wyczyścić przedmiot z run i zwoju, ale tracąc je przy takim działaniu. Ja proponuję dodać opcję odwrotną, czyli wydobycie run i zwoju, ale tracąc przedmiot.
Zdarza się, że wkładamy bardzo rzadki zwój w dobry item, ale za 2-3 miechy znajdujemy lepszy item, a drugiego takie zwoju nie mamy i nie jesteśmy w stanie kupić. Wtedy byłaby ta opcja bardzo przydatna, a zważając na to, że teraz ciężej jest dropnąć dobry zwój niż dobry item myślę, że pomysł warty wprowadzenia :)

2

Wednesday, 01.09.2010, 13:52

Bardzo dobry pomysł
:rolleyes:

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 01.09.2010, 13:54

Pomysł jest całkiem ciekawy, aczkolwiek lepiej gdyby zostały wprowadzone poprawki z topicu o dropach, wtedy będzie można o tym pomyśleć :)

4

Wednesday, 01.09.2010, 14:15

pomysł rewelacja

5

Wednesday, 01.09.2010, 15:19

eee bez sensu co w takim razie z pierścieniami i amuletami 3 slotowymi, które posiadają słabsze zwoje?


6

Wednesday, 01.09.2010, 15:26

eee bez sensu co w takim razie z pierścieniami i amuletami 3 slotowymi, które posiadają słabsze zwoje?


naucz się czytać ze zrozumieniem
były by 2 opcje
odzyskujesz przedmiot jak jest to teraz
odzyskujesz runy i zwój tracąc przedmiot

ty decydujesz na czym ci bardziej zależy i to było by właśnie fajne

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 01.09.2010, 15:38

Po głębszym przemyśleniu uważam, że pomysł jest wart realizacji. Dodatkowo gdyby poprawiono system dropów na ten, o który walczymy w osobnym topicu to myślę, że przez dłuższą ilość czasu nie byłoby już tak dużo do poprawiania :P

8

Wednesday, 01.09.2010, 18:13

albo jedna możliwość albo druga, dwie opcje to moim zdaniem za dużo.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Arlo" (01.09.2010, 19:50)


9

Wednesday, 01.09.2010, 18:15

Koleś weź się lepiej nie odzywaj, bo naprawdę będąc w 3 epoce to się tak znasz na grze, że Twórcy Ci się pytają o proste sprawy. Jak masz tak pisać to nie pisz wcale, bo szkoda naszego czasu.

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 01.09.2010, 18:21

Arlo - ale powiedz mi co zrobisz z itemem wartym powiedzmy 5k ph z runami i zwojem które same (bez itemu) są warte z 30k ph? I tego zwoju są pojedyncze sztuki na serwerze? Ja już wolałbym stracić ten item wart 5k ph i ocalić te 30k niż na odwrót. Poza tym jeśli ktoś chce wyczyścić item z run to też powinno być to możliwe - bo co mają zrobić osoby, które najpierw wydropiły biżu, wsadziły słaby zwój (z racji takiego a nie innego poziomu magii), a później chcą wsadzić nowy zwój?

11

Wednesday, 01.09.2010, 18:22

Chyba jak zakładasz temat to chcesz poznać opinię administratorów i innych graczy. Mam swoje zdanie i się będę wypowiadał. Jak ci się nie podoba to nie zakładaj tematu.

Alien masz trochę racji, ale nie uważasz, że to za duży komfort dla graczy?


Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 01.09.2010, 18:38

Jak za duży komfort? Przecież nie jest tak, że zostają nam wszystkie części. W tym przypadku odzyskujemy runy i zwój, ale tracimy przedmiot. Coś za coś ;)

13

Wednesday, 08.09.2010, 11:04

mi się podoba :) jestem zdecydowanie za :)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Wednesday, 08.09.2010, 11:14

Nie sądzicie, że sprawi to, że runy i zwoje nie będą się "zużywały", co spowoduje zwiększenie się ich ilości na serwerze a w efekcie doprowadzi do ogromnego spadku ich wartości?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Wednesday, 08.09.2010, 12:19

Moim zdaniem wartość by nie spadła z prostej przyczyny nikt by nie
kupował zwoju bo znalazł np. lepsze buty tylko latał w tym co ma.

A tak wymieni np. zwykłe buty na miękkie. Nikt nie wyda ph np na zwój
Przerażająca Dziewica Masakry + runy tylko dlatego że dropneły mu lepsze
buty. A tak będzie można zmodyfikować wyposażeniem tanim kosztem:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

16

Friday, 10.09.2010, 00:17

odzyskanie i run i zwoju to jak dla mnie za duzo dobrego by bylo, ja bym powiedzial albo runy albo zwoj albo item, wybrac 1 z 3. Wtedy i zwoje i runy beda sie "zuzywac" tyle ze wolniej.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 16.09.2010, 18:11

a ja właśnie do pana KONRAD-a kto doprowadził do takich cen
to lekka przesada

18

Wednesday, 22.09.2010, 18:11

wydobycie run z przedmiotu

Jestem jak najbardziej za możliwością wydobycia run z przedmiotu. Sam doświadczyłem omyłkowego połączenia 2 bardzo rzadkich run i skoro tak trudno je znaleźć to powinno się zmienić dotychczasową opcję.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 24.09.2010, 08:50

Standardowo brak zainteresowania góry.
Proponowane zmiany nie zostaną wprowadzone:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

jerzys

Nierejestrowany

20

Friday, 24.09.2010, 14:39

Drodzy Admini. Bardzo Was prosze abyście NIE PSULI gry rozważając takie chore pomysły jak te powyżej.

Z całym szacunkiem dla graczy, którzy na nie wpadają, uważam że takie pomysły są idiotyczne i popsują te grę.

jak ktoś chce mi nastukać za takie stawianie sprawy, zapraszam, siedzę w T1 w 114 - 74.
Wioska nazywa się DziekujeBardzo a zaproszenie kieruje do epok 3-5.