Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

-_-<

Nierejestrowany

21

Friday, 13.06.2008, 00:50

no jak beda gnac pol mapy w jedna strone to moze beda mieli farme ;]

22

Friday, 13.06.2008, 00:52

chyba ze akurat bedziesz kolo nas:d
A powaznie to z ta farma to nie do konca, bo ja naprzyklad teraz moge spokojnie ukrywac wszystkie surowce istotne, po prostu nie mam na kim ich farmic tylko musze sam produkowac:d
A jak wiadomo zycie zbojnika jest bardziej kuszace:d

EDIT: Armie w starozytnosci sucks!!
Symulowalem pierwszy poziom druidow (wymagany boss do przejscia dalej) i wyszlo mi ze na kilkanascie prob (wszystkie technologie zaliczone) w zadnej konfiguracji wojska nie da sie przejsc tego poziomu...cos chyba jest nie tak no nie?

Jesli sie myle to czy ktos moglby podac przyklad pokonania (w symulatorze oczywiscie) najsilniejszych wojsk z gaju druidow?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "khaine" (13.06.2008, 01:28)


23

Friday, 13.06.2008, 08:51

"Zaliczyłam" Ginewrę na wewnętrznej alfie - więc zaręczam, że da się :)
Ale nie podam tutaj rozwiązania, wpadnijcie na nie sami 8)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

24

Friday, 13.06.2008, 09:26

No nic pokombiunuje jeszcze w symulatorze, a bez strat lub z minimalnymi stratami? Bo udalo mi sie raz w slymulatorze ale polowa armii do piachu poszla, wiec mozna to bylo stricte w kategorii zaliczania misji traktowac a nie zdobywania PD 8|

25

Friday, 13.06.2008, 09:50

No tak, nie może być tak przecież, że będzie się wszystko ubijało jak kurczaki :)
Poza Ginewrą jest jeszcze 3 bossów, których jeszcze trudniej w tej epoce ubić - nie udało mi się to na starej alfie.
No ale zauważ, że nadal nie mamy czarów, słów runicznych, symulator nie uwzględnia statystyk bohatera.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ayron

Początkujący

Postów: 36

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Friday, 13.06.2008, 13:28

Ginewra to nie problem, 10 legionistów i zaliczona :)

Większość lokacji można wyczyścić w starożytności legionistami. Teraz trzeba cierpliwie czekać na kamienie szlachetne.
koniec gry

27

Friday, 13.06.2008, 13:38

A jak nie moimi ukochanymi lego, to jeszcze w obwodach są hoplici ^^
Da się na pewno wyczyścić każdą lokacje na każdym piętrze w staro :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


28

Sunday, 15.06.2008, 15:37

Ehhhh, masakra :) Tyle czekania!!! Farm zero!!! Ludzie, szybciej z tymi skokami do starożytności... :)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Sunday, 15.06.2008, 21:31

Spoko tak za 2 tygodnie zastanowię się ^^. A z tym wojem w staro to pewnie trzeba faktycznie trochę mocniej pokombinować (jak będzie z czym xD ).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

30

Tuesday, 17.06.2008, 17:09

Obawiam się że wcześniej ludzie dadzą sobie siana z tą grą niż będzie
można kogoś farmić w 2 erze. Niestety ale urok tego typu gier polega
właśnie na farmieniu i złomowaniu armii przeciwnika a nie na zabawie w
"sim city". Wczoraj przeszedłem do starożytności i już mam chęć się
skasować bo czekanie pół dnia na to żeby postawić jakiś budynek na low
levelu mija się z celem ( co będzie później? tydzień czekania na postawienie budynku na 10 levelu?). A przeszedłem z 15 poziomem ołtarza na obu
osadach. Nie mówiąc o walkach gdzie 50 procarzy nie poradzi sobie z
"zacofanymi" jednostkami z poprzedniej ery. Sorry ale moim zdaniem
skok technologiczny powinien dawać jakąś przewagę nad wcześniejszą erą
a nie wręcz przeciwnie.

Propozycję na szybko, to przede wszystkim zrobić coś z farmieniem
wcześniejszej epoki. Np. nie zamieniać wszystkich surowców na drewno
tylko proporcjonalnie jakoś to rozkładać, żeby można było też zyskać
trochę pozostałych surowców. Może być to być proporcjonalnie do
produkcji kopalni. Przy grabieży 100 jednostek z wcześniejszej ery
dzieliło by to np. na: 40 drewna, 30 brązu, 20 koni i 10 kamieni
szlachetnych.
Co do walk pomiędzy erami to wyższa era powinna mieć jakiś bonus w walce z niższą erą. Np o 50% podniesione statystyki jednostek wyższej ery w stosunku do niższej. I im większa różnica w erach tym bonus większy. Bo trochę bez sensem by było gdyby czołgi miały przegrywać z mastodontami :D

-_-<

Nierejestrowany

31

Tuesday, 17.06.2008, 17:35

atakowac mozna tylko +- 1 ere... -_- wiec marny ten twoj pomysl ;] i nie zdziwil bym sie jakby rozpedzony mastodont z baski pokonal czolg XD a propozycja zmieniania jednostek na rozne surowce tez jest jednostronna poniewaz najwieksza korzysc z tego ma ekpia ze starozytnosci a nie "zacofani" trzeba bylo robic 20 lvli oltarza :P tak to jest pierwsze koty za ploty .. jednak jak juz twoja okolica awansuje do starozytnosci to ty bedziesz juz mial spora przewage bo juz ciutke sie rozbudujesz a oni beda zbierac surowce i ty ich bedziesz farmic niemilosiernie ;] no bo jakbys sie tak szybko rozwinal to bys przechodzil epoki przez max 3 tyg xD grabiac tylko okolice :P a tak nie ma tak dobrze ;] trzeba czeeeekac :P niestety..

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "-_-<" (17.06.2008, 17:40)


32

Tuesday, 17.06.2008, 17:56

Nawet 20 poziom ołtarza Ci nie pomoże jak przejdziesz do 2 ery, starczy Ci na postawienie może jednego poziomu budynków więcej niż mi przy przejściu mając 15 poziom ołtarza. Tylko zanim uzbierasz na ten 20 poziom ołtarza to już Ci co przeszli wcześniej będą daleko z przodu albo odejdą w "niebyt" ze względu na nudę i nie możność farmienia "zacofanych". ;(

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Tuesday, 17.06.2008, 19:37

Hm mam takie skromne pytanie... próbowałeś robić lokacje (mam na myśli typu jaskinia lvl 1 itp.), może coś przypadkiem by wypadło do zezłomowania :P.
Co do pomysłu to jakoś mnie on nie przekonuje, bo najczęściej zdobywasz dużo kamienia i mało krzemienia, a ty wrzucasz to do jednego gara i sobie wyciągasz surowce. Jak już to opcja powinna się tyczyć tylko najlepszego kruszcu czyli w 1 epoce to będzie krzemień...
...lub wprowadzenia jakiegoś budynku (ala "warsztat szlifierski"), który miałby możliwość "obrobienia kamienia" i np. ze 100 przyniesionych kamyków losowo wyciąga od a do b kryształków/brązu, a od lvla budynku zależałoby ile można przerabiać surowców na h (oczywiście pomysł do dopracowania). W sumie uzyskana ilość surki mogłaby być niewielka i dużo nie zmienić, ale faktycznie ludzie mieliby jakiś cel :P
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

34

Tuesday, 17.06.2008, 20:25

Robie na tą chwilę siedlisko wilkołaków samym herosem bo z jednostkami jakie na tą chwilę mogę produkować to szkoda się wygłupiać. Co do dropu to nie robię sobie najmniejszych nadziei. Przez całą poprzednią erę wpadły mi tylko 4 przedmioty 2x tarcza i 2x sandały nie licząc runowego złomu psu na budę w ilościach hurtowych. A wypraw trochę zaliczyłem.
Co do wymiany surowców pomiędzy erami to jak zgrabisz erę 2 to Ci wymienia surowce na krzemień więc lepszy surowiec.
Ciekawe czy jak będzie kiedyś możliwość grabienia 3 ery to może wtedy będzie wymieniać surowce na kamienie szlachetne. Tylko czy serwer alfa tyle będzie udostępniony do gry. :D

35

Tuesday, 17.06.2008, 23:30

Ciekawe czy jak będzie kiedyś możliwość grabienia 3 ery to może wtedy będzie wymieniać surowce na kamienie szlachetne.
tak, tak samo będzie w każdej epoce.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

36

Wednesday, 18.06.2008, 09:32

a mnie zastanawia... Jaka musi być różnica w punktach bądź w doświadczeniu by gracze nie mogli się bić :P

37

Wednesday, 18.06.2008, 09:37

a mnie zastanawia... Jaka musi być różnica w punktach bądź w doświadczeniu by gracze nie mogli się bić :P
Na razie nie ma takiego limitu.

PS. W starożytności jest luzik, ja w tydzień po awansie byłem w stanie kosić wszystkich z Kamienia na Alfie1.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Wednesday, 18.06.2008, 10:04

ale punkty nie są dobrą miarą poziomu graczy, lepiej to chyba mierzyć totemem
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

39

Wednesday, 18.06.2008, 12:02

Sushi - tyle, ze jak ty awansowałeś do staro, większość kamyka nie grała, a razem z neiredinem byłem w średniowieczu i nie mielismy jak sie bronić xD

ale to detal :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


40

Saturday, 21.06.2008, 01:00

przy sensownym awansie do starożytności z odpowiednim poziomem Ołtarzy oraz sensownym miejscem w którym zlokalizujemy kolonie możemy wystawić 3-4x większą armię niż ktoś grający w kamieniu... dodatkowo mamy lepiej rozwiniętego bohatera i dość dobre jednostki do walki z DM i WT