Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 03.09.2010, 18:48

przewałka ;)))

Ja do dziś pamiętam, niesłusznego w mej opini bana, a takie cacko znalazłem na "aukcji" na T1, ktoś "sprzedaje" zwój:

Jaśniejąca Wieża Powietrza
RAD-KEN-KEN

Tylko dla [b]zbroi[/b]




Dodatkowe efekty słowa runicznego
  • umiejętność władania bronią miotaną +1
  • punkty życia bohatera +5
  • ładowność bohatera +10

2 ( jak na razie tylu "chętnych") 2 000 ( za tyle idzie ) 2010-09-03 19:38:01 ( zakończenie "aukcji")

pamięta Pani Od Bana jak nas ( mnie i jeszcze jednego gracza ) zbanowała za licytację...co wobec TEJ "aukcji" Pani zrobi ???

2

Saturday, 04.09.2010, 09:44

Cofnę aukcję, ponieważ kupujący zgłosił ją jako pomyłkową - chciał zalicytować Kobaltowe Oblicze Śmierci obok.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Saturday, 04.09.2010, 19:57

pomyłka ???

kobaltowe oblicze...szło, że tak się wyrażę za ponad 1100 ph równocześnie ... Proszę mi wybaczyć jeśli się mylę, ale delikatnie mówiąc, słowo pomyłka wygląda "lekko dziwnie", zwłaszcza, że zgłosiłem tę transakcję zanim się zakończyła ( aż prosi się by zadymić obraz sytuacji w takim przypadku, jeśli kupujący z sprzedającym chcieli dokonać "wałka" )...Mi i innemu graczowi nie dała Pani wiary, że to była normalna transakcja ( tamten ban ), tutaj Pani daje...widać są równi i równiejsi : )))

Dziękuję za szybką reakcję i odpowiedź.

Ps. polubiłem Pani reakcje na zgłaszane problemy, tak trzymać ;))), oraz oficjalnie zaznaczam, że dostrzegłem znów mega atrakcję, tym razem w aukcji run, jutro, tj. 05.09 i lojalnie zgłaszam, że zamierzam zdobyć te runy, które ktoś w hurtowych ilościach za bezcen wręcz wystawił ( taka okazja się nie powtórzy ) - oczywiście chodzi o T1

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "piti75" (04.09.2010, 20:22)


4

Saturday, 04.09.2010, 21:51

Każdy gracz ma czas na zgłoszenie swojej aukcji do operatora.
Bany są dawane jedynie w przypadku, kiedy tego nie zrobi.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny