Nie jesteś zalogowany.

1

Sunday, 05.09.2010, 09:04

Problem z logowaniem

Dzisiaj nad ranem miałem pewne problemy z moim kontem na TE (serwer Jukatan, login „Harnass”, id 18626)
A wiec załogowałem się na moje konto o ok 0:05 , robiłem to co zwykle tzn rozmawiałem z kimś z klanu, szpiegowałem, odwiedzałem lokacje itp. Aż tu o godz 0:23 „wyrzuciło” mnie z konta z informacja „ nastąpiło wylogowanie z powodu zbyt długiej bezczynności” , już czułem że coś jest nie tak jak powinno. Odczekałem jakieś 5 min i spróbowałem się zalogować na moje konto , wpisuje moje passy klikam „zaloguj” i znowu ten sam komunikat (od razu jak nacisnąłem „zaloguj”), postanowiłem znowu odczekać chwile i się zalogować ale to nic nie dało (próbowałem z 5 razy). Problem polega na tym że nie mogłem się wczoraj zalogować. Dodam jeszcze że po nieudanych próbach logowania zresetowałem mojego PC a także Internet i wyczysciłem ciacha, historie i pamiec podreczna. to też nic nie dało. Używałem wczoraj Mozilli a wszystko robiłem w jednej karcie.
Dzisiaj logowanie przebiegło bez problemu


Liczę że się jasno wyraziłem i problem zostanie naprawiony

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "xXMaciekxX" (05.09.2010, 09:29)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 06.09.2010, 08:46

Co dokładnie się działo, gdy próbowałeś się zalogować po 5 minutach? Jakieś komunikaty?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Sunday, 12.09.2010, 13:02

przepraszam za zwłokę ale miałem wyjazd i dopiero wróciłem, po owych 5 min nic się nie działo tzn wyskakiwał komunikat "„ nastąpiło wylogowanie z powodu zbyt długiej bezczynności”.

ps jak narazie nie miałem podobnego przypadku tzn loguje się bez problemów

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 13.09.2010, 09:45

Zapewne jakiś chwilowy problem z ciasteczkami. Gdyby tak się działo w przyszłości, sugeruję je wyczyścić wraz z historią przeglądarki i plikami tymczasowymi. Każda przeglądarka co jakiś czas potrzebuje gruntownego czyszczenia :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker