Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Oblężenie

1

Monday, 20.09.2010, 19:11

Oblężenie

Z tutka
# Jeśli nie pozostał przy życiu żaden obrońca, oblężenie kończy się wygraną atakującego. Atakujący zdobywa wioskę.
# Jeśli nie pozostał przy życiu żaden atakujący, oblężenie kończy się wygraną obrońcy.
# Jeśli przy życiu zostało co najmniej po 1 jednostce z obu stron, oblężenie kończy się remisem.

i teraz moje pytanie czy w tej sytuacji wszystko jest OK:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9a5ffab547

dla mnie jest to remis i wynik powinien być traktowany jak w punkcie 3. Proszę o odpowiedz adminów czy wszystko jest ok

ID 11057
T1

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 20.09.2010, 19:38

Tak walnietego obla jeszcze nie widziałem 8|
Tu moga wyjsc rozne teorie spiskowe, ale z strategicznego pkt widzenia jest dobrze, gdyż obronców nie ma i agresorzy zajmuja wioske, natomiast z logicznego to jest nielogiczne ?(
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 21.09.2010, 11:07

Poprawione, od teraz ta wydaje mi się bardzo rzadka sytuacja będzie uwzględniana w grze i w tutorialu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker