Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 26.09.2010, 13:20

Nie mogę się zalogować

j.w.
przy probie zalogowanie witryna nie odpowiada w ogole.
serwer t1 Id ni podam, bo nie mam jak :/

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (26.09.2010, 14:02)


jerzys

Nierejestrowany

2

Monday, 27.09.2010, 08:34

jeśli dobrze pamiętam Tys to Mamroczix

http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=17029

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 27.09.2010, 11:09

Proszę o wklejenie wyników komend (start -> uruchom -> wpisać cmd):
ping t1.czaswojny.interia.pl
tracert t1.czaswojny.interia.pl
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, 27.09.2010, 17:23

Już jest dobrze, ale musiałem poprosić klanowicza o urlop. Zalogowałem się rano koło 10, a ok. 11 wywaliło mnie z gry i nie mogłem się zalogować do godziny18-19. Na ekranie wyświetlało standardowy komunikat jak nie można się polączyć ze stroną.
Jeśli się powtórzy wykonam w/w komendy.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 29.09.2010, 13:12

Z opisanych objawów i tego, że żaden inny gracz nie zgłaszał w tym czasie problemów z połączeniem wnioskuję, że problem występował gdzieś po drodze między Twoją siecią a serwerami znajdującymi się na zachodzie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker