Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 29.09.2010, 00:42

Coś nie tak z lokacjami?

Dziś od około 11:00 i rex(T2) i ołtarz krwi(T1) bardzo rzadko się mi udają a do tej pory max 1 na 10 nie wychodziło - czy czasem coś szefostwo nie pozmieniało w rozgrywce walki w lokacjach?

2

Wednesday, 29.09.2010, 09:36

A mi na fenku (T1) pod rząd kilka z zerowym dropem, nawet głupiego feh'a niet

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 29.09.2010, 13:14

W ostatnim czasie nie zmienialiśmy niczego, co mogłoby w jakikolwiek sposób wpłynąć na walki w lokacjach.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 04.10.2010, 23:15

a ja zauważyłem co innego jak mam 12 lokacji do zrobienia to pierwsze cztery jakoś oblecą a pozostałe to lipa pewnie jakiś algorytm

a była dyskusja o szczęściu i matematyce ja jestem przekonany że to wszystko jest sztucznie szterowane

pozdrawiam :rotfl:

5

Tuesday, 05.10.2010, 11:14

na temat dropu na lokajcach i expach to juz szkoda sie wypowiadac
gram od 2009-04-17 na T2 i co mi z tego ze mam 4 awatary runy do nich nie bede wymienial innych 4 i 5 epokowych zwoi
jak od pol roku leza sobie w zbrojowni ani ich sprzedac ani zalozyc bo pierscionka lub amuletu brak
o kupnie pierscionka ze slotami na T2 to mozna tylko pomarzyc
wiec zbieram zwoje i kolekcjonuje a jak kiedys skoncze gre to razam ze mna te wszystkie skarby nikomu do niczego nie potrzebne


rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 05.10.2010, 15:33

temat rzeka {zaraz i takgo zamkną bo to nie ten dzał}i jakwiemy aszystko jest ok
a co do cen to lekka przesada sztucznie wywindowane pozatym skąd brać punkty na kupno jak nie ma czym handlować
kwadratura koła
pozdrawiam