Nie jesteś zalogowany.

ban

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

KruczoBrązowa

Początkujący

  • "KruczoBrązowa" został zablokowany

Postów: 11

Skąd: Z Twojego Starego

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Thursday, 12.06.2008, 22:39

to i dobrze, czekam na offcjalną odpowiedź KonRad'a

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Thursday, 12.06.2008, 22:45

W jakiej sprawie? :cursing:
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

KruczoBrązowa

Początkujący

  • "KruczoBrązowa" został zablokowany

Postów: 11

Skąd: Z Twojego Starego

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Thursday, 12.06.2008, 22:55

nie wiem, pogubiłem się, a ty? Jak myślisz o co mi chodziło? bo już sie platam w zeznaniach
Ale chyba czy ten ban jest stały i kiedy będzie pręgież

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Thursday, 12.06.2008, 23:12

Ban jest stały - to Ci wyjaśnił Sushi.
Czy będzie pręgierz? - Tego nie wiadomo, ale zapewne tak, gdy skończą się alpha-testy.

Biorąc pod uwagę, że dalej bezsensownie nabijasz posty zapewne niebawem dostaniesz bana na IP. :thumbsup:
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

sergo

Trainee

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Friday, 13.06.2008, 00:16

Nasz kolega spamer wie o czyms takim jak proxy... pewnie wie tez ze jest kilka rodzajow tego typu serverow:

"anonymous - serwer nie wysyła żadnych wiadomości o użytkowniku, ale zgłasza się jako serwer proxy u odbiorcy

transparent - ujawnia prawie wszystkie dane o użytkowniku

distorting - wysyła losowe dane (numer ip) nt. użytkownika, ale nie ukrywa faktu, iż korzysta się z proxy

high anonymity (elite) - serwer nie wysyła żadnych wiadomości o użytkowniku, także tego że korzysta z proxy

planetlab/codeen - sieć akademicka - nie zawsze są użyteczne (często nie pozwalają np. ściągać czy wysyłać plików), ale zapewniają duże bezpieczeństwo danych, które są przez nie przesyłane"
cytat z jednej z wielu stron z listami serverow pozwalajacych na "ukrycie" swojej tozsamosci.

I w 100% jestem przekonany ze administracja jest w stanie ustalic jego prawdziwe ip chocby i high anonimus proxy uzywal wiec trollu troche pokory i powagi. A do administracji prosba o deaktywacje glupiego systemu rang + zliczania postow bo sluzy on tylko zabawianiu sie ludziom pokroju naszego spamera naczelnego i/lub dzieciom neo, ktorych poniekad duzo nie tylko na tym forum.


post napisalem w odpowiedzi na ten PW:



"Wczoraj, 22:46
I co moga zrobić?
Ja sie dobrze bawie w górnika.
BTW. Wyjasnij La Croix co to jest BRAMKA PROXY w temacie moim ban"

46

Friday, 13.06.2008, 12:26

jak spam to spam :). Nie wiem czy to co powiem jest prawda w przypadku serwerow proxy ale chyba mozna ustalic mac adres karty sieciowej wiec proxy i tak chyba nic nie da :). Jak pisze glupoty to skasowac moj post :).Pozdrawiam

47

Friday, 13.06.2008, 13:14

Bany w BW dostawali i tacy cwaniacy, co sie kryli za proxiakami - nie ma 100% sposobu na przekręty i nie-dostania bana :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


-_-<

Nierejestrowany

48

Friday, 13.06.2008, 15:20

ale sie temat ciagnie.. moze poczekamy na ostateczna decyzje/odpowiedz Konrada i zamkniemy temat ? ;\

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Friday, 13.06.2008, 15:43

Autor tematu otrzymał także bana na forum na IP. Trochę przesadził z komunikatywnością w bugach.
Zamykam.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker