Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ron

Początkujący

  • "Ron" started this thread

Postów: 3

Skąd: Grzawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 12.06.2008, 16:45

Zawracanie jednostek

Witam,wysyłam sobie moje wojsko na jedną z farm,dostrzegam,że dostałem wiadomość,ale nic - myśle sobie,że odczytam po wysłaniu ataku.A tu kuku - idzie na mnie atak...No i co ? Chce zawrócić moje wojsko,aby broniło wioski i surówy,ale takiej opcji po prostu nie ma... No to zostaje wsadzić surowce do spichlerza,a że wioska bez obrony jest,i zgrabią reszte surowców,to już detal jest ;/

Nie dałoby rady zrobić opcji zawrócenia wojska,choćby do 5 min. od wysłania ataku ?

EDIT: Sorka...;] Temat do zmknięcia.A szukajka faktycznie nie gryzie :D Pomyśleć ile razy to stwierdzenie albo coś podobnego pisało się na forum BW :D A teraz taka wpadka :PP

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ron" (12.06.2008, 17:09)


-_-<

Nierejestrowany

2

Thursday, 12.06.2008, 16:52

ja jestem przeciw, surke mozesz lokowac w budynkach a pozniej odwolywac ew ladowac do wedzarni, tak trzeba dwa razy pomyslec czy oplaca sie cisnac czy nie mnie osobiscie jak ktos dopadl chocby 200 surki to nastepnego dnia mial zezlomowana armioszke ;] wiec teraz juz sie boja i poslusznie robia za farmy ;], jak masz malo czasu zrob 2-3 wedzarnie (jedna mozesz potem wyburzyc ja mam dwie i stykna w zupelnosci) i bedzie po klopocie co prawda zmarnujesz 2-3 k surki zeby dobrze rozbudowac wedzarnie ale warto,zawsze jest z czego sie odbic jak ciebie zezlomuja ;d

pozdro

3

Thursday, 12.06.2008, 16:57

Było - Opcja zawróć armie.
Opcja szukaj nie gryzie :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0