Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 06.10.2010, 15:02

Ekspedycje i Lokacje

dlaczego nigdzie niemozna znalezc raportow z 5 i 6 ery z lokacji specjalnych? i dlaczego nigdzie niema raportow z ekspedycji klanowych, przeciez wszystkim ciekawie jakie majo staty herosi z bramy zaswiatow czy z przestrzeni swedengorga )

2

Wednesday, 06.10.2010, 15:08

no powodów moze byc wiele
1. nie chcemy psuc innym zabawy jesli chodzi o lokacje specjalne - klanowe, a wiem co mowie bo widzialem ju wrota czasu , im dalej tym zabawniej :D
linki sie pokaza z czasem zapewne i jak pojawia sie jakies artefakty np z przestrzeni swedenborga a z tego co wiem jescze zaden nie padł
2. to samo jesli chodzi o lokacje zwykle
3. w 5 ej erze jak jestes to nie ma potrzeby patrzec jak inni sobie radzili z lokacjami wiesz ju co potrzebne jest zeby bossa "zdjac"
swoje z 5 ery wrzuce jak przejde do 6 ej co predko nie nastapi :P

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 06.10.2010, 15:23

W sumie mógłbym coś takiego zrobić... chociaż faktycznie może lepiej nie psuć zabawy;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

4

Wednesday, 06.10.2010, 20:01

no niewiem mi sie zdajsie ze zabawa bendzie zepsuta jakw klanie hero rozwiniemy nie w te strony co trzeba ) bo jak wyglonda obronca lokacji to ja moge i w liscie klanow zobaczec z orderow graczy, ciekawio mnie wiecej ich staty )
wyglonda nato ze gracze ktorzy pokonujo wyzsze lokacje nie chco pokazywac statow i czarow swoich hero )

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 07.10.2010, 08:39

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Thursday, 07.10.2010, 10:33

Vladen jak mozesz hero rozijac nie w te strone co trzeba :> , jestes w 5 epoce a mowisz tak jakbys był w pierwszej :P
generalnie bossowie w lokacjach klanowych nie roznia sie od tych w lokacjach tez maja def att ini i wogole
nie ma problemu zby ich przejsc z herosami ktorymi przechodzi sie normalne lokacje tylko trzeba zabrac ze sobą towarzyszy broni :)
dotarłes do elizabeth i chyba nie było tak trudno ?? ja wiem po prostu sie boicie zginac na lokacji a chcecie miec przepis gotowy :P
a my mamy tracic po 6 k ujemnego expa zebys ty wiedział jak przejsc lokacje :| tak ??
a staty moich hero mogłes zobaczyc wczoraj jak wpadłem z wizyta :P