Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Symulator

Raziel

Intermediate

  • "Raziel" started this thread

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 12.06.2008, 17:53

Symulator

Jest taka sprawa... W symulatorze można podać poziom bohatera i na jego podstawie powinny naliczać się bonusy dla jednostek, prawda? Czyli jeśli mam demona 5 poziomu (+26 ataku) i utwardzane włącznie (+10 ataku) to moje wilki powinny mieć 106 ataku, a w symulatorze mają 100. Wynika z tego, że do statystyk wlicza się jedynie bazowy bonus bohatera.

http://img385.imageshack.us/img385/1787/symuliv3.jpg

A jeżeli to nie jest bug, to po co w symulatorze jest możliwość podania poziomu bohatera?

P.S. Forum przeszukałem i odpowiedzi na to pytanie nie znalazłem.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 12.06.2008, 18:26

Obecnie poziom bohatera w symulatorze nie działa prawidłowo.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, 12.06.2008, 18:36

Byłoby Dobrym pomysłem jakby można było podać także wartość z jaką bohater leczy a jednostki sie regenerują ( Anioł ), ale ta regeneracja to chyba też już zgłoszony bug
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 26.06.2008, 13:11

Bug z poziomem bohatera naprawiony.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Lewusek

Początkujący

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 27.06.2008, 11:33

a tak co do leczenia skoro mam np leczenie 200 czyli jest szansa ze wylecze wilka prawie calego to przy 10 rundach jesli dorbze trafi mzoe wyleczyc cala armie a podstawowa wartosc jest duzo mniejsza nie myslice ze to troche bez sensu?
Ot Co :D:D

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 27.06.2008, 11:36

Leczenie działa na jednostki uszkodzone i w części w której są uszkodzone. Czyli jak masz rannych 7 wilków w różnych wartościach - to znaczy że uleczy ci tylko to co jest ranne - czyli wilk został zraniony za 37 - to tyle włąśnie uleczy a nie 200 pkt wszystkiego ;) może się zdarzyć że uleczysz najmniej uszkodzonego wilczka - wtedy mogą padać jak muchy.

Lewusek

Początkujący

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 27.06.2008, 12:34

no tak leczy TYLKO 1 losow wybrana jednostke ale ta jednosta moze miec 200 zycia albo 20 zycia jak ma 20 to uleczy ja w calosci i o to mi chodzi zeby bylo leczenie bo ja robie aniola do leczenia i by sie to w symulatorze przydalo:)
Ot Co :D:D