Nie jesteś zalogowany.

[ MULTIKONTA ] bakteria, Bakteria 1

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 19.10.2010, 19:38

Jak nie mamy pojęcia o co chodzi to może nasz uświadomisz bo robienie tajemnice z gry na dwóch kontach i jak się już wydało to dziwnym trafem zmniejszenie kary jest dziwne i każdy bylby zaintertesowany takimi informacjiami
Ja nie gram cały dzień i nie siedzę na Sypie z kolegami jak to ktoś napisał Ja mam swoje życie i grę traktuje jako zabawę i odskocznie od rzeczywistości możne warto czasem wyluzować i po prostu pojsci na piwo lub lody GRa nie jest wszystkim
Ten 30 dniowy urlop miał zakończyć moja przygodę tutaj ale dla takich osób jak niekorzy z was warto
ale jeśli mamy być traktowani tak jak ostatni dostawać ostrzeżenia wyciągnięte z kapelusza a na probe o wyjaśnienia dostaje link z tabela kar
Na prośbę o kontakt z Niemieckim operatorem tez dostałem link do naszego Admina ?(
Wiec albo jesteśmy wszyscy traktowani na równo albo pomaszerujmy :D sobie na kto co woli

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Tuesday, 19.10.2010, 19:49

Firma BW Team jest założona przez Polaków, wiec niestety (dla Ciebie nie uskarżysz się u Niemców)
Konrad Gałęzowski

Administrator i programista, współtwórca BW Team.

Maciej 'SushiMaker' Prasal
Administrator i twórca systemów i fabuł gier, współtwórca BW Team.
Jak sama nazwa mówi wiadomość prywatna jest skierowana do osoby, a nie do społeczności osób, jeżeli otrzymam zgodę od podmiotu tematu o udostępnienie takowych informacji to Wam je udostępnie.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

23

Tuesday, 19.10.2010, 20:04

KIM TY JESTEŚ???????????????????????????????????????????

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Tuesday, 19.10.2010, 20:08

Osobą prywatną, która gra z Wami w jedna gre.

Treść wiadomości:

Friday, 15.10.2010, 18:20
Odbiorcy: Thorga (Wczoraj, 21:10)
Witaj

Pisze w imieniu bakterii z wątku multikonto , ponieważ forum ma zablokowane.
Jeżeli chodzi o zbieżność nicków na tych kontach było to następująco.
Kolega bakteria dołączył do nas, lecz okazało się, iż gracz o nicku Ole był przez dłuższy okres czasu nieobecny i zostawił nam konto do rozdysponowania dla chętnego gracza, wiec otrzymał je bakteria, którzy dysponował kontem na T2. Nie kasował owego, gdyż bał się, że je utraci konto Ole'go wraz z jego powrotem. W momencie zadeklarowania się Ole'go, iż zakończył na stałe przygodę z T2 zmienił nick.
Teraz już może skasować to konto, a wcześniej tego nie zrobił, ponieważ zapomniał o nim :sleeping:

Link do profilu gracza:
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…rofile&uid=3992
Zmiany imienia postaci
2010-10-03 23:53:21 Ole -> bakteria

Z poważaniem EBO w imieniu bakterii. ;)

Nic nie ukrywając teraz skończą się docinki w moją stronę ?
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

25

Tuesday, 19.10.2010, 20:10

EBO...ja widzę jak szydzisz ukrycie z innych graczy...po co ta "małpa" przy nickach ??? naprawdę mam zmienić swoje zdanie na temat Twojej osoby ?

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Tuesday, 19.10.2010, 20:27

Gracze lepsi i gorsi

Przez tak niesprawiedliwe karanie graczy i podział na ulubieńców adminów i tych nielubianych tracicie ludzi którzy chcą grać w tą grę i tym samym tracicie kase (14 dni dla Atlantisa to śmiech na sali) odechciewa się grać

27

Tuesday, 19.10.2010, 20:34

za multi atlatisa 14 dni za multi moje tez przejelem konto wiec takie samo przewinienie 30 dni
za zasiadanie Tomka88 2 dni za zasiadanie hieny 14 za
mamy tutaj jak na dłoni sprawiedliwości naszych wspaniałych Administratorów

28

Tuesday, 19.10.2010, 21:06

Dla mnie to wogóle jest niedopuszczalne żeby administrator lub moderator stawał lub wypowiadał sie za jednego z graczy, wiem wiem ma zablokowane forum ,wiec niech sie ktos inny wypowie . Nigdy sie niespotkałem żeby admin stawał po stronie "skazanego " wstyd i chańba.

29

Tuesday, 19.10.2010, 21:37

A jaki admin sie wypowiadal za jakiegos gracza chlopcze?

30

Tuesday, 19.10.2010, 21:38

nie chciałem tego robić ale sytuacja tego wymaga:

rozmawiam z jednym ( nielicznym uczciwie grającym w tamtym klanie graczem ) i zobaczcie co mi napisał ( nick celowo wymażę, ale wiadomość mam zapisaną )

Nadawca: xxxxxx
Tytuł wiadomości: Re: ...
Data wysłania: 2010-10-19 21:21:20
Poza tym te skasowane konta to poszly na rachunek poprzedniego wlasciciela
konta, a wtedy go nie bylo u nas;] Z pozostalymi kontami to byly od czasu do
czasu ochronki i nic wiecej


CZY TO WYSTARCZY BY POKAZAĆ STRONNICZOŚĆ ?????????????????????????????????????? TAK Grają SPARTANIE ???? chyba złą nazwę dla klanu wybrali...

niech wiec teraz administracja przemyśli swoje 14 dni za multi i łagodność w odniesieniu na "tłumaczenie"...TAKIE SĄ FAKTY !

31

Tuesday, 19.10.2010, 21:56

pani administrator

to fakty 14 dni za 6 kat a ja za kilka wejsc brata rowniez 14 dni i posiadam tylko 1 kjato a szkoda bo moglem miec ich 6 i tak bym dostal tyle samo dlaczego za zasiadanie dostalem jedna z wiekszych kar dla rownowagi bo chyba nie dla sprawiedliwosci

32

Tuesday, 19.10.2010, 22:00

to jest nie tak jak powinno

każdy gracz a na pewno 90% graczy kiedyś był na jakimś koncie by coś tam zrobić bo kolega nie miał internetu lub był w podróży
dlaczego tacy gracze maja odpowiadać jak za multikonta
to jest chore i nie dopuszczalne
aby gracze co maja po 6 kont dostają bana na 14 dni i po tym mogą wrócić do gry jakby nic na te same konto co rok czasu nabijali sobie surowce i punkty doświadczeń nie powinno być tej możliwości dla multikont

a żałosne jest to ze ktoś wszedł na czyjeś konto by pomóż kolegę bo nie miał dostępu do gry
i dać mu kare 14 dni bana tak samo jak za multikonta
żałosne
admini weźcie to do serca sobie i zrestartujcie cała grę niech Ci co chcą grac maja możliwość grać dalej
a multikontowcą zablokować całkowicie dostęp do serwera
dziękuje szkoda słów mi na te całą sytuacje

33

Tuesday, 19.10.2010, 22:10

Ewidentna stronniczość administracji. Wystarczy dobrze przypucować i jest się ustawionym.

6 kont - z tego 3 z jednego klanu i to właśnie te konta będą odblokowane. Śmieszne.
Podejście administracji jest dziwne. Albo jest się ignorowanym, albo faworyzowanym tak mi się zdaje.
Coś powinno się zmienić w tym temacie, bo jak tak dalej pójdzie to odechce sie grać, jeśli będziemy dalej tak traktowani ( osobiście w moim temacie tylko jeden administrator się wypowiedział i to jeszcze nic nie wnosząc ).

Tylko raz w życiu odszedłem z gry ( innej ) z powodu nieprzyjemnej atmosfery w grze i administracji, a nie chciałbym robić to po raz drugi.
Żegnam :)

34

Tuesday, 19.10.2010, 22:22

Ewidentna stronniczość administracji. Wystarczy dobrze przypucować i jest się ustawionym.

zgadzam się z tą opinia wystawiona przez kolegę
ta gra staje się nie przyjemna ze strony naszych Adminów

35

Wednesday, 20.10.2010, 10:26

Tak z ciekawości zapytam czemu nikt nie zarzucał stronniczosci nikomu na T1 w tym temacie :
Queen Frost, Morgen, Mamroczix

być może tam po drugiej stronie obozu grają ludzie dorośli którzy wiedzą ze adminom nic do tego
a tu szkoda gadać

36

Wednesday, 20.10.2010, 17:07

+ 8 punktów za każdy post napisany przez osobę nie związaną bezpośrednio z tematem.
Niektórzy nie zrozumieli słowa sensu Ostrzeżenie i dla nich oznaczało to dziś już pożegnanie z forum.

Jeżeli chodzi o zbanowanego gracza, proszę po 30 dniach od bana skontaktować się ze mną na PW.
Temat zamykam.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

37

Saturday, 20.11.2010, 11:55

ID 3992
Login maldar
Postać bakteria

Odblokowane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki