Nie jesteś zalogowany.

[ MULTIKONTA ] bakteria, Bakteria 1

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 18.10.2010, 18:49

bakteria, Bakteria 1

ID 3992
Login maldar
Postać bakteria

ID 19262
Login Bakteria
Postać Bakteria 1

Multikonta + recydywa:
[ MULTIKONTA ] Ole, Conann
Ban stały.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 18.10.2010, 18:58

W imieniu bakterii, gdyż owy ma zablokowane forum chciałbym odwołać się od kary bana stałego.
Moje argumentu są proste konto Ole zostało przejęte przez gracza bakteria 1, który nie skasował konta.
Dokładne informacje na ten temat wysyłałem wcześniej na pocztę do Pani.
Nawet jeśli nie jest to podstawą do zdjęcia całkowicie kary, pragnę prosić o zmianę kary ze stałego na 30 dniowego z możliwością odblokowania jednego konta.
Osobiście uważam, że w takim wypadku recydywa nie powinna być brana pod uwagę, lecz decyzja należy do Pani.

Z wyrazami szacunku EBO w imieniu bakterii 1
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Monday, 18.10.2010, 19:56

I zawsze lepsi i gorsi co? okąd niby wział konto z premedytacja puszczał sobie ataki i wywoził surke nim uczynni koledzy nie ostrzegli go czym to grozi! Nie jesteście bogami serwera, takie same prawa maja wszyscy, a ponoć Ty właśnie tępisz nieuczciwa grę!

4

Monday, 18.10.2010, 19:59

multikonta

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt odblokowywania kont z możliwością wyboru jednego z nich .
Moim zdaniem jest to ciche przyzwalanie na zakładanie wielu kont bo w razie wpadki i tak gracz zostawi sobie najlepsze. Jest to nie fair w stosunku do innych uczciwie grających ludzi którzy poświęcają na rozwój swojego konta bardzo wiele czasu.

5

Monday, 18.10.2010, 20:03

Masz rację! Na BW tego nie ma! Multi to multi, ban na stałe i do widzenia, bez żadnych taryf ulgowych, a tutaj może mieć 10 i po miesiącu znowu założy 20 tylko będzie już ostrożniejszy!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 18.10.2010, 20:09

Pragne dodać, że owa wiadomość jest do tej pory nie przeczytana.
P.S.
W dyskusję na ten temat wdawać się nie będę powiem krótko. Jak widać w tym przypadku przy powtórce nie ma zmiłuj.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Monday, 18.10.2010, 21:20

1. Przejęcie konta przez nowego właściciela najlepiej zgłaszać, zwłaszcza jeżeli miało "kryminalną" przeszłość - w razie wątpliwości jest to zawsze argument na korzyść gracza.
2. Przejmując konto przejmuje się je z całym "dobytkiem", również złamaniami regulaminu, jeżeli miały na tym koncie miejsce.

Nie zmienia to faktu, że stare konto nie zostało skasowane i były na nie logowania, więc mamy tutaj do czynienia nadal z multikontem.
Proszę podać, kiedy nastąpiła zamiana, jeżeli da się to potwierdzić w logach, to pomyślę nad możliwością odblokowania 1 z kont po 30 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Monday, 18.10.2010, 21:44

Wszystko jest w profilach:
2010-10-03 23:53:21
Ole
->
bakteria
a do 8 obsługiwał oba konta

http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=3992

http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=19262

9

Monday, 18.10.2010, 21:47

zdziwiony

dziwi mnie -chociaz nie tylko to - ze to ebo wypowiada sie za bakterie - tak trudno zalozyc konto na forum?? a moze ebo to tez bateria? :)).

10

Monday, 18.10.2010, 21:51

Zmiana imienia nie musi się pokrywać czasowo ze zmianą konta.
Proszę o wypowiedź zainteresowaną osobę.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Monday, 18.10.2010, 21:54

Przepraszam najmocniej, ale nie udało mi się zrobić zdjęcia jak obsługiwał oba konta, dla Nikona nie było tłumaczeń przy przejmowaniu konta, traktujcie wszystkich jednakowo!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 18.10.2010, 23:16

Jak wspomniałem wcześniej podmiot tematu ma zablokowany dostęp do forum, więc bezpośredni kontakt na forum jest niemożliwy. ?(
Mogę podać jego pocztę elektroniczna oraz numery kontaktowe jeśli wymagane będą do osiągnięcia porozumienia. (To oczywiście w wiadomości prywatnej)

Czas przejęcia konta (dokładny) nie jest znany ani mi, ani podmiotowi, który dokładnej daty nie pamięta. Szacujemy owy na datę bliską 20 września 2010r.

Ostatni log na konto bakteria 1 jest dokładna data 08 października 2010r, lecz konto było (właściwie to nadal jest tylko w postaci bana) w trakcie urlopu. Cel tego logu jest bezcelowy. Wiadomo każdemu, że przeglądarki zapamiętują dane(ID i/lub hasła) przy logowaniach i podczas logu na konto Ole wystąpił ludzki błąd i najechał na niewłaściwe okienko na liście. Podczas zalogowania się na konto bakteria 1 w ramach okazji chciał sprawdzić datę wymuszenia końca urlopu, lecz nie wiedział (osobiście też nie miałem o tym pojęcia się przyznam), że takowej daty nie było panelach "dozwolonych" w czasie urlopu.

Pragnę się odwołać do wiadomości, gdzie zawarłem wzmiankę o strachu przed utratą obu kont w przypadku skasowania konta bakteria 1, a powrotu gracza Ole na konto Ole, gdzie w tym okresie gracz Ole nie był pewny czy zakończył na stałe przygodę z serwerem T2, czy też zrobił sobie dłuższą przerwę w grze na koncie.
Mam nadzieje, że zawarłem wszystkie potrzebne dane, lecz wiadomo kto nic nie robi nie popełnia błędów, więc jeśli jakąś ważną kwestie przeoczyłem zaraz popowiem.


P.S. @Alzedo jeżeli jest to zarzut to proszę w skargi nie mam nic do ukrycia mogę podać wszystkie dane związane z kontem na T2, a w sprawie konta na T1 dopiero od września, gdyż w tym terminie otrzymałem konto, a jeżeli tylko aluzja do mnie zostaw to dla siebie. X(
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

13

Tuesday, 19.10.2010, 00:12

Zanim przejmiesz konto - przeczytaj!
Przejmując konto należy stosować się do tych zaleceń, między innymi w celu uniknięcia bana.

Odblokowanie 1 z tych kont możliwe po 30 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

14

Tuesday, 19.10.2010, 12:30

czyli warto oszukiwać i mieć w klanie adminów wtedy wszystko uchodzi płazem kary się zmnieszaja i nie ma winnych co to robią znajomości .
Osoby które chce żeby była sprawiedliwości straszy sie banami i daje ostrzeżenia tak ma wygladaci równości graczy
Regulamin jest jeden i dotyczy wszystkich
Pozdrawiam

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 19.10.2010, 12:58

Oddałem konto bateri jakiś czas temu (dość dawno ale nie pamiętam) i od tego czasu nie logowałem się na nie!!
Zresztą chyba nawet zmienił pasy więc łatwo można sprawdzić kiedy.
Gram tylko i wyłącznie na T1tutaj też przejąłem konto i nigdzie tego nie zgłosiłem Czyli co dostanę bana??
Bakteria=Aviator (teraz) na t1 i to on dostał bana na forum:D dlatego Ebi i ja wypowiadamy się w jego obronie.
Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek moderator czy jakiś inny admin ujmował się za współklanowiczów. To są dorośli ludzie i każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny nie potrzebuje mamusi.
Elzutek nie przelewaj swoich frustracji na grę!! Dokładnie nie wiem co Bakteria narozrabiał ale nie można od razu kasować dobrego gracza. Dostanie karę i koniec tematu.
Thorga to nie średniowiecze żeby dzieci ponosiły karę za rodziców:) Nie każ go za moje stare przewinienia poproszę:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

16

Tuesday, 19.10.2010, 13:28

czyli warto oszukiwać i mieć w klanie adminów wtedy wszystko uchodzi płazem kary się zmnieszaja i nie ma winnych co to robią znajomości .
Osoby które chce żeby była sprawiedliwości straszy sie banami i daje ostrzeżenia tak ma wygladaci równości graczy
Regulamin jest jeden i dotyczy wszystkich
Czy nie dostał takiej samej kary jak Ty ,więc nie wiem w czym masz problem ?
Przynajmniej ktoś go próbował tłumaczyć oficjalnie na forum ,żeby wszyscy się dowiedzieli w czym jest rzecz
Twojego tłumaczenia nie widziałem pewnie pisałeś na PM (czyżby jakieś znajomości ?)

czyli warto oszukiwać i mieć w klanie adminów wtedy wszystko uchodzi płazem kary się zmnieszaja i nie ma winnych co to robią znajomości .
Osoby które chce żeby była sprawiedliwości straszy sie banami i daje ostrzeżenia tak ma wygladaci równości graczy
Regulamin jest jeden i dotyczy wszystkich

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Tuesday, 19.10.2010, 13:43

wypowiedź Ebo!!!

"Ostatni log na konto bakteria 1 jest dokładna data 08 października
2010r, lecz konto było (właściwie to nadal jest tylko w postaci bana) w
trakcie urlopu. Cel tego logu jest bezcelowy. Wiadomo każdemu, że
przeglądarki zapamiętują dane(ID i/lub hasła) przy logowaniach i podczas
logu na konto Ole wystąpił ludzki błąd i najechał na niewłaściwe
okienko na liście. Podczas zalogowania się na konto bakteria 1 w ramach
okazji chciał sprawdzić datę wymuszenia końca urlopu, lecz nie wiedział
(osobiście też nie miałem o tym pojęcia się przyznam), że takowej daty
nie było panelach "dozwolonych" w czasie urlopu."

kolego "Ebo"czy uważasz że ja lub ktoś inny uwierzy w przypadkowe logowanie może niektórzy wierzą w św. mikołaja lub widzą białe myszki ale przestańmy się oszukiwać cud to się zdarzył ostatnio w Izraelu gdzie dwa razy w ciągu tygodnia wylosowali takie same liczby w grze liczbowej :)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Tuesday, 19.10.2010, 14:26

Golem.
Ludzką rzeczą jest mylić się Boską wybaczać:D
Tylko Bóg jest nie omylny itd. itp. ....
Jedno konto niech zostanie zablokowane i wystarczy. Po co się rozwodzić aż tak mocno??
Nerwosolek proponuje i luz.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

19

Tuesday, 19.10.2010, 19:13

wszystkowiedzacy

"Podczas zalogowania się na konto bakteria 1 w ramach
okazji chciał sprawdzić datę wymuszenia końca urlopu, lecz nie wiedział
(osobiście też nie miałem o tym pojęcia się przyznam), że takowej daty
nie było panelach "dozwolonych" w czasie urlopu."

Ech kolego EBo widzę ze niechcący - chociaż wiedział ze nie wolno - chciał sprawdzić urlop .. a po co? żeby włączyć na nowo jak się skończy... bo to są jego 2 konta a ich oddanie to pic ...

Albo 2 konta na serwie są dopuszczalne albo nie ...

nie ma pół białe albo pół czarne

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Tuesday, 19.10.2010, 19:22

@Alzedo Dam sobie głowę i rękę, że dostane jakiś gratis za ten post, ale naprostuje Ci myślenie.
Po 1 nie cytuje się urywka, który bez reszty wypowiedzi ma zupełnie inny sens, gdyż to jest jak w polityce wycina się słowa "klucze", które są wykorzystywane do ...(tu już sobie dopowiedz)
Nie masz pojęcia o co chodzi, a jeśli twierdzisz, że wiesz to przypomnij sobie jedną z maksym Sokratesa "Wiem, że nic nie wiem". Masz niedobór informacji, który w komplecie ma tylko Thorga, podmiot tematu i ja.
Co do gamy kolorów jest pół białe i pół czarne - szary naprawdę fatalny przykład sobie wybrałeś, a miałeś w czym wybierać.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Podobne wątki