Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 19.10.2010, 08:14

Stop multikontom!!!

Administracja jawnie zezwala na stosowanie multi kont!!!!

Dawanie banów na 30 lub 14 dni i odblokowywanie jest tylko zezwoleniem na dalszą nieuczciwą grę!

Ktoś, kto nie potrafi grać na jednym koncie i rozwijać postaci grając uczciwie, zawsze ponownie sobie założy lub zdobędzie następne!

Do tego administracja sama nie sprawdza logów, nie wiem czy nie mają programów do wykrywania multi, czy też po prostu brakuje w tej grze "C", który jest "be", ale jest przynajmniej obiektywny i nie stosuje według własnego widzimisię kar!!!

Inne są kary dla graczy zwykłych małych klanów, a inne dla topki, gdzie graja moderatorzy forum, to się już rzuca w oczy od dłuższego czasu!

Gra na multi kontach powinna być karana banem stałym, a nie zezwoleniem na dalsze krętactwa.

2

Tuesday, 19.10.2010, 16:31

Jeśli masz wątpliwości co do działania moderatorów forum (zarówno tutaj jak i w grze) zgłaszaj takie rzeczy do mnie. Jeśli nie podobają Ci się decyzje Operatora zawsze możesz złożyć skargę do Administratorów (Konrad/SushiMaker).

Jako że temat nie dotyczy systemu gry a jest wyrazem osobistej opinii Elzutek'a na temat pracy Thorgi przenoszę go do miszmaszu.

Od siebie dodam: jak "C47" karze ostro i permanentnie to jest źle i wielki krzyk na forum. Jak Thorga karze łagodniej i z możliwością powrotu na swoje konto to też się nie podoba. Nie da się wszystkim dogodzić.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Tuesday, 19.10.2010, 16:42

Temat dotyczy systemu gry, a nie opinii o czyjejś pracy!
Do osądzania pracy jest pracodawca nie ja.
Multikonta stały się w tej grze stałym elementem, czyli są systemem gry i najwyższy czas by to wyeliminować!

4

Tuesday, 19.10.2010, 17:03

"dla Nikona nie było tłumaczeń przy przejmowaniu konta, traktujcie wszystkich jednakowo!"

to cytat wypowiedzi Elżutek w innym temacie czyżby pan(pani) nie zgadzał sie z każdym banem ?
ban nikona był beee a teraz trzeba zrobić te dobre
skoro mają traktować wszystkich jednakowo to znaczy jak ? tak jak nikona ?
czy teraz kary mają być surowsze bo kolega się jakoś wyplątał i dostał 30 dni ?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 19.10.2010, 18:37

Kółko wzajemnej adoracji

Zaleciało Wam możliwością zablokowania kogoś na stałe i nagle zawrzało jakoby wędrowna trupa przybyła na nasze skromne forum.
Do tej pory jak leciały bany za multikonta nikt się nie odzywał, że kara 30 dni i odzyskanie tylko 1 konta to zła kara.
"Gdy nie ma sprzeciwu wszyscy są "Za" ", długi czas było stosowane to stwierdzenie w wymiarach kar, a tu nagle po 2 latach istnienia gry gracze z T2 chcą zmian w powszechnie akceptowanym systemie.
Wiadomo ktoś zaraz oskarży mnie o stronnictwo, ale taka jest kolej rzeczy. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "EBO" (19.10.2010, 18:43)


6

Tuesday, 19.10.2010, 18:51

Oj, przestańcie już wszyscy :>
Jak się Was czyta to się zastanawiam, czy spora część osób tu dąży do grania sama ze sobą...
Są "multikonta" i "multikonta"... tych co naprawdę grają na kilku nie wyśledzicie, bo podobno mają rewelacyjne sposoby.
Konta Comanche, GrandDEMON itd były zablokowane i jakoś nie krzyczeliście wtedy, żeby na stałe... Nie popadajmy w paranoję!

Osobiście uważam, żeby szanować innych graczy, bo jest nas coraz mniej. I skoro już razem gramy, to coś nas jednak łączy :>

7

Tuesday, 19.10.2010, 20:54

oczywiście jak karamy to karamy tak samo a nie według zasług lub znajomości za jedne mulit jest 30 dni a za to z a inne jest tylko 14 wiem już to pisałem
ale to az w oczy boli i o to nam chodzi ja dostałem kare za przejecie konta Ok przyjelem kare odczekałem 30 dni i zaczelem znowu grać
A Antlanis za to samo ma tylko 14 dni odpoczynku o to nam chodzi???? ja nie bylem w jednym klanie z dwoma kontami on byl i prowadzil ataki na graczy jednocześnie można tak wiecznie pisać ze ci sa zli tamci dobrzy
NIE wszyscy jestemy jednakowi

8

Tuesday, 19.10.2010, 20:58

nie rowno

wlasnie o to biega zeby kara była 1, skoro dopuszcza sie tu mlti ... albno jak kto woli lagodne traktowanie to niech bedzie: 30 dni bana + mozliwosc odblokowania.

Ale co innego jak ktos ma 2 konta a co innego jak ma 4 i dostaje za to 14 dni ...

9

Tuesday, 19.10.2010, 21:02

EBO poczytaj Nikona czy GrandDemona..z Nas nikt nie płakał na 30 dni + kasacja jednego z kont...a w innych klanach - larum, u la la ;)))

wiesz co powtarzał "mistrz propagandy" - Goebbels ? Kłamać tak długo, aż się uwierzy samemu w kłamstwo...lecisz przyjacielu, lecisz...nie dość że zmieniasz fakty, to jeszcze zamieniasz ofiary...( gdyby ktoś nie był w temacie mógłby Ci uwierzyć, tak niewinnie i słodko piszesz - POZDRAWIAM mimo to )

10

Tuesday, 19.10.2010, 21:02

Kara za multikonto w stosunku do wszystkich jest taka sama - ban stały.
Jeżeli jest to pierwsze wykroczenie, można ubiegać się o odbanowanie 1 konta po 30 dniach.
Kara ta jest stosowana niezmiennie w stosunku do wszystkich graczy od czasu wprowadzenia informacji o multikontach w oknie rejestracji.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Tuesday, 19.10.2010, 22:19

A Antlanis za to samo ma tylko 14 dni odpoczynku o to nam chodzi????


Tu Atlantis77. Z tego co rozumiem nie dostałem bana za multi, tylko za zasiadanie z Kedolw (mimo że nie zasiadałem, gramy we 2 osoby z 1 IP i zostało to od razu zgłoszone po przekazaniu konta Kedolw). Rozumiem że sytuacja jest napięta, więc nie będę się wykłucał o tego bana. Przeżyję... Porównywanie mojej sytuacji do graczy z multikontami jest jednak przesadzone.

12

Tuesday, 19.10.2010, 22:27

Czegoś nie rozumiem:P skoro gra na 1 IP to po co to konto było oferowane na forum, a potem wzięte przez gracza mającego to samo IP? Czyżby zatuszowanie multi? Formalna gra na 2 kontach przez jednego? A pozostałe konta? Zgłoszenie by nie było bana trochę późne było! Gracz Kedlow oddaje konto przez forum i bierze je drugi gracz Kedlow! Istny majstersztyk:P

13

Tuesday, 19.10.2010, 22:51

Getm vel Atlantis77.

Dzięki za wyjaśnienie, ale mam wrażenie, że nie mówisz wszystkiego. W twoim banie jest wspomniane konto Rewanza jako jedno z multikont. Jego wioska znajduje się tuż koło moich i wiem, że każdego dnia Rewanz był aktywny. Mówisz, że grasz na jednym koncie, jednak Thorga zbanowała między innymi twoje i Rewanza. To oznacza, że twojego IP były logowania na oba te konta, jeśli to nie byleś ty, to możesz powiedzieć kto?

14

Tuesday, 19.10.2010, 23:04

Gracz Atlantis77 przejął konto gracza Kedolw w maju i następnie zgłosił grę tych 2 kont z 1 IP. Autor postu o oddaniu konta Kedolw niezręcznie napisał jakby konto Atlantis77 zostało przejęte przez gracza Kedolw. Powoduje to chyba zamieszanie na forum, jak i u administratorów.
W związku z tym prostuję, że w maju to gracz Atlantis77 przejął konto Kedolw i zgłosił grę z 1 IP na obu kontach od tego momentu. Konto zostało przekazane innej osobie która gra z tego samego IP.
Przyjmuję bana za przewinienia Kedolw z przed przejęcia konta, bo taki jest regulamin. Z kwestią zasiadania na obu kontach się nie zgadzam, ponieważ na kontach grają 2 różne osoby.
Jeżeli chodzi o gracza REWANZ to nie znam jego powiązań z zablokowanymi kontami.

15

Tuesday, 19.10.2010, 23:55

oświećcie mnie szaraczka bo tu czegoś już nie łapię

to jak to jest z tym magicznym IP?? z tego co wiem jak łączę się np z neostrady to za każdym razem jest generowane inne IP - prawda czy nie?? bo jeżeli to prawda to jeżeli mój poprzednik pisze, że gra z jednego IP to jak dla mnie znaczy to tyle, że ma otwarte dwa okienka w przeglądarce i w jednym gra jako gracz X a w drugim jako gracz Y- cholerka jeżeli to prawda to od jutra zgłoszę że mam brata bliźniaka ;);) jeżeli to inaczej wygląda to proszę wyjaśnijcie mi to bym nie grzeszył jak pozostali ;)

16

Wednesday, 20.10.2010, 01:41

a ja jestem za multikontami

przy obecnym poziomie graczy online nie stac mnie na wybrzydzanie

lepiej miec za przeciwnika oszusta jak grac samemu ze soba


a dzieki atlantisowi przynajmniej bylo ciekawie

17

Wednesday, 20.10.2010, 01:49

Jawazone podziekuj swojemu klanowi i koalcji ze grac bedziesz sam ze soba, niedlugo dzieki wam bedziecie musieli odejsc z klanu i walczyc ze soba bo wiadomo co robicie jak ktokolwiek spoza waszych sojusznikow awansuje do 4 ery :cursing:

18

Wednesday, 20.10.2010, 02:01

Time, odwracasz kota ogonem. Podziękować trzeba koalicji chaosu z psd, która swego czasu paliła wszystko co się ruszało na t2. Żeby przeżyć trzeba było uciekać najszybciej w nowsze czasy. Zresztą tak jest do dziś, ich spadkobiercy czyli oral wraz ze spartanami mają monopol na e3 i cieszę się, że już mam tą epokę za sobą.

19

Wednesday, 20.10.2010, 09:26

Administracja powinna opanować sytuację, bo to już się robi chore. Co chwilę ktoś zgłasza podejrzenie. Ruszyło się jednego - to teraz inni doszukują się w pozostałych tego samego.
Nie wspomnę, że ostatnie bany osłabiły klany - w tym mój - a przeciwnik na pewno to wykorzysta, jeden już tak zrobił.

Ja już się pogubiłem w całej sytuacji z atlantisem i kedolwem. Jeśli oni to dwie różne osoby to ok, karę dostali.

W obecnej sytuacji dobrze widać Naszą fantastyczną mentalność Polaków - wiemy, że uczciwie działając nie zdziałamy za wiele, bo system ma nas w 4 literach, to skrobiemy na lewo i prawo co można. A system, nie da nam więcej, bo wie, że i tak będziemy coś na lewo kręcić. Błędne koło.
Żegnam :)

Podobne wątki