Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 19.10.2010, 18:47

Hiena, wiktor1, Spiryt, Furio

ID 8179
Login jafar
Postać Hiena

ID 14525
Login mario21312
Postać wiktor1

Zasiadanie / brak zgłoszenia gry z 1 IP.
Hiena - 14 dni
wiktor1 - 14 dni + 14 dni za recydywę.

[ MULTIKONTA ] + ZASIADANIE Lenka, puszek666, BULCZAS, wiktor1


+ zasiadanie z:

ID 6548
Login Hose
Postać Spiryt

+ konto "duch"

ID 7072
Login padrefurione
Postać Furio

Multikonta, ban stały.
Możliwość odblokowania 1 z kont po 30 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (19.10.2010, 18:58)


2

Tuesday, 19.10.2010, 18:53

no ladnie ale przynajmniej jest wiadomo ze mam tylko jedno kato

a wiktor to muj brat wiec jak mam problem z netem lub pradem to do niego juz nie bede mam kare dziekuje ale czy nie moze byc mniejsza skoro ludzie za multi kata dostaja 30 -14 dni to ja tez chce mniejszej kary choc niemam nikogo z klanu w administracji i sam w niej nie siedze to licze ze zostane potraktowany lagodniej dziekuje

3

Tuesday, 19.10.2010, 18:57

Kara za multikonto to ban stały, z możliwością - ale nie gwarantowaną - odblokowania tylko 1 z kont po 30 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Tuesday, 19.10.2010, 18:57

dlaczego moje konto zostało zablokowane nie rozumiem tego

5

Tuesday, 19.10.2010, 18:59

Z powodu posiadania drugiego konta - Furio, wykorzystywanego jak mniemam po rzadkich logowaniach i braku rozwijania konta, jako konto "niewolnik".
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Tuesday, 19.10.2010, 19:01

a mam pytanie jest szansa zbic z 14 dni do 7 bo ostatnio kazdy dostaje lagodniejsza kare i bede juz rozwazniejszy plus czy ban zniknie z automatu dziekuje

7

Tuesday, 19.10.2010, 19:03

zasiadanie

kara za zasiadanie jest od 48 h w gore ty dostałeś dosyć wysoko bo innym trzeba zmniejszać kary RÓWNOWAGA MUSI BYĆ
Musi byci rownowaga zeby krzywda sie nie stala za duza przyjciolom naszego Admina

8

Tuesday, 19.10.2010, 19:07

ale przecież nie robiłem miedzy nimi żadnych działań powiązanych atakowaniem drugiego konta dla surki ani handlu miedzy nimi może jakoś łagodniejsza kare bym prosił .

jest jakaś możliwość mniejszej kary.

9

Tuesday, 19.10.2010, 20:08

pani administrator

i co z moim zlagodzeniem 14 dnowego bana skoro idni dostawali po 48h prosze o sprawiedliwosc wzgledem kary za zasiadanie anie kary porownywalnej za multikata np za 6 szt z czego po 30 dniach 3 wruca do gry

10

Wednesday, 20.10.2010, 07:24

Apeluję o zmniejszenie kary dla Spiryta lub zwiększenie Atlantis77. Chyba że nie ma tu równości

11

Wednesday, 20.10.2010, 09:21

popieram:

Cytat

Apeluję o zmniejszenie kary dla Spiryta lub zwiększenie Atlantis77. Chyba że nie ma tu równości
jak by pani admin w maju się obudziła to był by stały na wszystko i po sprawie a to że miała przerwę i teraz nagle okazuje się że już nie na wszystkich kontach jest multi to sooooooory. Jak ktoś coś kradnie to jest złodziejem nie ważne czy to wykryje się dziś czy pół roku temu.

12

Wednesday, 20.10.2010, 09:29

bawie sie na innych podobnych grach i na menadzerach pilkarskich tez tam jest zabronione miec dwa, jest owszem maly wyjatek, chodzi o ip, adminy maja mozliwosc sprawdzenia czy konta sa ze soba powiazane czyli jakies grabienie, wysylka surki, sprzedaz zakup zawodnikow, jezeli czegos takiego nie ma to mozna spokojnie kontynuowac gre, w hatricku mam tak ze gram na jednym ip z moim znajomym ktory przychodzi do mnie do pracy posiedziec, ale nic nie kombinujemy nawet nie gramy zadnych sparow szkoda konta,

w zwiazku z tym owszem niech beda ludzie ktorzy graja na jednym ip, ale pod warunkiem ze nic ze soba nie kombinuja i graja w roznych epokach, a nie jak w naszym klanie mamy osobe ktora gra w ep4 i caly dzien lata po serwerze zeby cos zdobyc, a tutaj atlantis, swoje wiochy porozwijal dzieki innym kontom, niestety te konta powinny byc automatycznie usuwane

13

Wednesday, 20.10.2010, 09:54

Jaka wspaniała solidarność klanowa aż miło popatrzeć
Chcecie równości dla wszystkich a domagacie się żeby karę za multi zmniejszyć do wielkości kary za zasiadanie ?
Bo z tego co rozumiem to Atlantis został ukarany za zasiadanie ,a Spiryt za muliti.
Spiryt dostał taką samą kare jak Bakteria
Czyli apelujecie o to zęby i Bakterii tęz zmniejszyć kare czy tylko Spirytowi bo On jest "rowniejszy"?
Czy może wam tylko chodzi o to zeby Atlantis został bardziej ukarany bo to wróg ?
A co z Hieną kare ma za to samo co Atlantis ,też by wypadało mu zwiększyć karę czy On jest też jakiś "równiejszy "?

14

Wednesday, 20.10.2010, 10:20

Ja nie bronie nikogo tylko chce żeby karać równo nie znam do końca sytuacji ja logow nie moge podgladac co sie dzialo na tych kontach, ale za prowadzenie 6 kont (Atlantis77) z których wszystjkei w jednym klanie to bez powiazan kont jest to pomoc dla klanu przy oblezeniu. i ma dostac kare mniejsza niz osoba ktora prowadzac dwa konta z czego jedno poza klanem.
Natomiast Bakteria to juz inna historia i bym nawet tego nie porównywał. Multikonta + recydywa OLe Connan

15

Wednesday, 20.10.2010, 11:10

panie lok

od kiedy kara za sasiadanie tak jak w moim przypadku ma byc rowna do kary kolegi ze sparty z 6 katami i pisal bys przynajmniej z prawdziwego nic a nie ukrywal sie za idnym

16

Wednesday, 20.10.2010, 12:28

niektórzy tak mają, iż brak im odwagi cywilnej, łatwiej oszkalować kogoś itp itd będąc nierozpoznawalnym ...a ja mam to w nosie - jaki nick na T1 taki i tu na forum , po co się ukrywać...kto nie ma nic na sumieniu ten się nie ukrywa

17

Wednesday, 20.10.2010, 12:29

Właśnie czytaj dobrze za zasiadanie hiena dostał 14 dni gdzie graja dwie osoby
a z drogiej strony Antlantis za POSIADANIE 6 kont dostał tez 14 dni i twierdzi ze siedzi z "kolego" od 8 rano do 24 wieczorem na jednym kompie w jednym pokoju 7 dni w tygodniu razem planują ataki maja do dyspozycji XX armi żeby wyczaić innych graczy to przepraszam bardzo jak to nazwać ??
Bo ja mniemam pojęcia

18

Wednesday, 20.10.2010, 12:29

pomyłka się wkradła - T2, hehe, cała uwaga skupiła się teraz na tym, co się wyprawia na JUKATANIE

19

Wednesday, 20.10.2010, 12:40

Takie kretynizmy wypisujecie, że aż postanowiłem się zarejestrować.

Raptem okazuje się że cała Vallhila ma dostęp do logów i zna sytuacje najlepiej ze wszystkich. O jakich 6 kotach piszecie? Może nie komentujcie czegoś o czym nie macie pojęcia, bo robicie z siebie tylko idiotów (aż pod 3 topicami, no ale co kto lubi). Pisowskie metody

20

Wednesday, 20.10.2010, 12:47

A moze nam sie przedstawici Pan Ban bo wszyscy inni piszą pod swojym nickiem co nie maja nic do ukrycia

Brawo panie ban to juz tutaj polityke zaczynamy uprawiaci a tak na marginesie to poczytaj dokladnie a pozniej sie wypowiadaj
i dziekuje twoj post bardzo mi porawil humor na reszte dnia za porownanie nas do " Pisowskie metody"
:D :D :D :D