Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 20.10.2010, 19:59

kazdy się zastanawia gdzie napisać skargi na adminów gry a tu bach Maciej Prasal kontakt

K2M Doradztwo Inwestycyjne, Maciej Prasal

Siedziba: 93-519 Łódź, ul. Sokola 6/29

NIP: PL 729-203-03-87

REGON: 473243680

Wpisana do ewidencji działalności gospodarczej w:

Delegaturze Łódź - Górna, pod numerem II RHU 64111-55131/2004



Kontakt: m.prasal@op.pl, lub poprzez forum, Administrator SushiMaker.

2

Wednesday, 20.10.2010, 20:10

A tu sprawdzić dokładnie kto jest kim


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 20.10.2010, 20:22

A multiposty robi się w ten sposób jaki nam właśnie zademonstrowałeś;)

Ostrzeżenie za multipost.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

4

Wednesday, 20.10.2010, 20:47

A multiposty robi się w ten sposób jaki nam właśnie zademonstrowałeś;)

ostrzeżenie przyjąłem

ale krytykować
tego nie zrobiłem dziś


pomoc
właśnie
przyniosłem dziś

5

Wednesday, 20.10.2010, 21:05

ja józ skorzystalem

dzięki za pomoc

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 20.10.2010, 21:28

Cóż tu moge sobie pospamić i pośmiać się z Twojej ortografii.
Hiena prosze Cie powiedz, że to robisz specjalnie ;(
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Wednesday, 20.10.2010, 21:41

Ortografia jacy wy jesteście wrażliwi na nią jak Ci to przeszkadza to nie czytaj jego postów normalnie doskonały człowiek z Ciebie bo jak zauważyłem to tylko twoje wypowiedzi w tej stronie są bite.Daj sobie na luz.

I sprawdź czy dobrze napisałem wszystko może coś znajdziesz i u mnie.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 20.10.2010, 21:46

pozatym pozostaje jeszcze dyslekcja i dysgrafia bo tak to chyba idzie :cursing:

9

Wednesday, 20.10.2010, 22:05

Zostawcie Ebo w spokoju, przecież on jako jedyny nie dostaje ostrzeżeń i banów, pewnie dlatego, że pisze poprawną polszczyzną:P Ebo, nie mam błędów? Może z gramatyką coś nie tak, ale ortografia chyba gra:P
:thumbdown: :thumbdown:

;( ;(

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 20.10.2010, 22:09

Zostawcie Ebo w spokoju, przecież on jako jedyny nie dostaje ostrzeżeń i banów
Dostał i to nawet dwa ostrzeżenia;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 20.10.2010, 22:31

A no dostałem, ale Lomnas 1 to chyba powinno już dawno dawno temu w trawie wygasnąć o ile dobrze myślę ?

Co do dys- ( tu już co komu dolega) to świstek i inne traktowanie gracza no nie powiecie mi chyba, że przyjemnie się czyta np "kata", "jóż" czy "muj" bez przesady...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 20.10.2010, 22:57

nie ważne jak się czyta ważne czy zrozumie a [dys] świstkiem stało się niedawno bo był omodne i można sie wykręcić od egzaminów
ja egzaminy mam już dawno za sobą[niewiele ich było]ortografji i gramatykinie potrzebuje używaćwiec i mam problemy ale to jest moja osobista sprawa i mam nadzieje że inteligentni ludzie zrozumieją o czym sie pisze i bez ortografji i gramatyki

13

Wednesday, 20.10.2010, 23:48

i wypłynęło na wierzch kto z kim trzyma, kogo sie banuje a kto sobie spamuje ( ha , nawet się zrymowało ;))) )

pozdrawiam wszystkich zbanowanych :P

moderatorów pozdrawiam :thumbsup:

EBO pozdrawiam :D

i Thorg pozdrawiam :love:

( sie uśmiałem , jak przejrzałem na oczka, i myśl mnie oświeciła "JASNA" - po co ruszać kupę...fuj, kupa śmierdzi )



Ps. ciekawe ile dostanę za to plusików... :whistling:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 21.10.2010, 00:49

to ja już nic nie rozumie k...a *mam tego dość forum ożyło tylko dlatego że wykryto holerstwo kolesie teraz nawzajem jadą pomsobie sama kiha

*kurka

15

Thursday, 21.10.2010, 08:19

to chcesz nazwać FORUM ??? poczytaj definicję tego słowa..to nie FORUM tylko portalik kilku ludków ludków ;))) co to sobie słodzą, niu, niu, niu...cmok ;))) a pozostali, co mieli odwage gołos zabrać - zostali zblokowani ;)))

WIĘCEJ BANÓW :rotfl: !!!

ZA WSZYSTKO :rotfl: !!!

ZA GRANIE I pupy nie dawanie :rotfl: !!!

ZA PRAWDĘ :rotfl: !!!

ZA TO ŻE JESTEŚCIE W KOALICJI PRZECIW DRUGIEJ KOALICJI :rotfl: !!!



i lecimy :

POZDRAWIAM MODERATORÓW i ZBANOWANYCH i THORG i nawet EBO i COBRĘ i HIENĘ, :D

16

Saturday, 23.10.2010, 09:01

Ebo, to sie zdaje sie nazywa analfabetyzm wtorny. Zeby juz nawet zdania w ojczystym jezyku nie sklecic... Ze juz nie wspomne jak to swiadczy o stosunku piszacego do adresatow. Skoro prostej funkcji sprawdzania pisowni wlaczyc nie potrafia, to albo taka operacja przerasta ic mozliwosci albo maja rozmowcow w nosie. A pozniej sie dziwia, ze wszyscy sie z nich smieja i nikt nie traktuje powaznie... I ze nikomu sie nie chce czytac ciagu przypadkowych zlepkow literek i slow.
Ciekawe, czy ci ludzie wogole sobie zdaja sprawe, ze jeden przecinek moze calkowicie zmienic sens zdania. Przyklad? Z zycia wziety: Pan monter w notatce z interwencji zamiast "kradziez kabla, wykonano (wtedy i wtedy)" napisal "kradziez kabla wykonano (wtedy i wtedy)" i jeszcze sie podpisal :D Jeden przecinek a jaka roznica ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Saturday, 23.10.2010, 09:53

Baldr ale dla nich ten przecinek to i tak bez różnicy :P Zapewne i tak nie zrozumieją dlaczego przecinek zmienił sens zdania, najlepiej gdyby coś takiego jak interpunkcja nie istniała ;)
Mnie osobiście strasznie wkurza nie używanie polskich znaków i tłumaczenie tego iż pisząc w internecie nie jest wymagane ich używanie. Ot zwykłe lenistwo które pogłębia analfabetyzm polskiego społeczeństwa.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 23.10.2010, 10:59

oczywiście panowie macie racje to lenistwo i wtórny analfabetyzm to może niedługo dowiem się że nie jestem polakiem i patriota ze mnie żaden

opamiętajcie się to tylko gra nie wszyscy mają jednakowe poglądy a pisownia jak pisownia to zdobycze techniki ją rozwaliły a zwłaszcza początkowa telefonia komórkowa gdzie sms był liczony na znaki no i zaczeło się skracanie dzieci NEO

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Saturday, 23.10.2010, 12:36

ale czy musimy wszyscy biec tym nurtem....chyba nie. Szacunek dla języka, poprawnej pisowni i składni zdania to podstawa. Nie znam Cię tak jak i pozostałych użytkowników forum wiec oceniamy się nawzajem po jakości wypowiedzi, więc w ten sposób pracujemy na własny wizerunek.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 23.10.2010, 14:11

NIE no dajmy spokuj macie racje szacunek się należy

wracam do gry

pozdrawiam

nara :rotfl: