Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Friday, 13.06.2008, 16:26

jakoś mi się wydaje, że filazafa i tak byłoby widać i nie byłoby tej serii spamu wczoraj wieczorem, a jeżeli rzeczywiście licznik tak wam pomaga to niech będzie widoczny tylko dla was tak jak ostrzeżenia


Nie wiem komu ma pomagać. Moderatorom rangi są zbędne ;) Na licznik postów osobiście i tak nie zwracam uwagi ;) Za SPAM zawsze będą kary, ale licznik postów może motywować również do nabijania postów w sposób pozytywny - np. poprzez pomoc innym graczom w dziale Porady.
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 13.06.2008, 16:30

System rang pomaga je demaskować, a co za tym idzie banować :P
Nie wiem komu ma pomagać. Moderatorom rangi są zbędne ;)
no ja 2 razy nie wiem komu pomaga,
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Friday, 13.06.2008, 16:39

System rang pomaga je demaskować, a co za tym idzie banować :P
Nie wiem komu ma pomagać. Moderatorom rangi są zbędne ;)
no ja 2 razy nie wiem komu pomaga,


W pierwszej zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi chodziło mi bardziej o licznik postów, ale zostało to uogólnione jako system rang. Nie wycinaj zdań z kontekstu - jak czegoś nie rozumiesz i potrzebujesz "łopatologicznego" tłumaczenia to napisz na PW :)
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Friday, 13.06.2008, 16:41

Nie wycinaj zdań z kontekstu
sorry, zboczenie zawodowe

jak czegoś nie rozumiesz i potrzebujesz "łopatologicznego" tłumaczenia to napisz na PW
ależ ja rozumiem wszystko
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Friday, 13.06.2008, 17:15

A nie można wyłączyć licznika w offtopicu (Czy może już jest :P) to by chyba już conieco pomogło :]
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Friday, 13.06.2008, 17:26

A nie można wyłączyć licznika w offtopicu (Czy może już jest :P) to by chyba już conieco pomogło :]


w offtopicu posty nie dochodzą
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

27

Friday, 13.06.2008, 17:55

Wg. Mnie takie osoby po prostu nie mają się niczym specjalnym popisać, ani w Wirtualnym, ani w Realnym świecie.. Sądzą, że jeśli Kogoś zdenerwują, to spodoba to się to grupie, która Jest na zasadzie Hierarchi ( Podstawówka, ew. gimnazjum - Jeden ma wyższą pozycje w klasie - tzw. Guru,który przez dokuczanie innym zyskuje najwyższą pozycje w klasie, inny się zaś w owej grupie nie liczy ), być może dopóki nie będzie można się zajmować na bieżąco takimi ludźmi można byłoby wyłączyć licznik Postów i Rangi : >
Pozdrawiam
mysle ze to czy ktos spamuje i przez to utrudnia innym korzystanie z forum (wprowadza napinki, prowokuje itd.) powinno byc ocenione przez moda i jesli tak uwaza powinien zareagowac np. usunieciem rangi, skasowaniem licznika (dla takiego spamera bedzie to dotkliwsza kara niz ban na jakis czas), natomiast calkowite usuniecie rang i licznika uwazam nie jest najlepszym pomyslem, a to z tego powodu, iz gdy zadam pytanie, chce sie czegos szybko dowiedziec i widze odpowiedz osoby ktora ma 2 posty to jest to dla mnie malo wirygodne, natomiast jesli odpowiedzi/podpowiedzi udzieli osoba z wysoka rango (bywalec) to mam prawo zalozyc, ze to dobra odpowiedz i z niej skorzystac (oczywiscie mozna sie przejechac, ale mam przynajmniej jakies odniesienie)