Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Monday, 25.10.2010, 22:29

Czekam na sprawiedliwość.
Tamten anty bot mógł wiele zmienić!! Mieli ileś tam oblegów na siebie. Nasz obleg założony na nich mógł wiele zmienić!! mógł się zmienić układ sił w oblegach bronionych przez nich!!
Do tego kara za zasiadanie przez nich to farsa inni dostają 14 oni 2 - 3 dni.
Teraz też kolega z klanu zdobył moją wioskę i uciekł na urlop czekając na powrót kolegów (jak dziecko chce się schować za sukienkę mamusi).
Przy okazji poproszę o sprawdzenie całego klanu pod względem multi. Mają dziwną lekkość ochronek.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (26.10.2010, 17:25)


jerzys

Nierejestrowany

22

Monday, 25.10.2010, 23:07

Czekam na sprawiedliwość.
Tamten anty bot mógł wile zmienić!! Mieli ileś tam oblegów na siebie. Nasz obleg założony na nich mógł wiele zmienić!! mógł się zmienić układ sił w oblegach bronionych przez nich!!



O matko. Tylko ten jeden żul się stoczył czy to powszechne u nich ?
Wruzgul juz się do mnie nigdy nie odzywaj, jeśli Twój klan będzie chciał kiedyś pokoju czy przerwy w nalotach, najpierw będzie musiał Ciebie wyrzucić.

Mieliśmy na sobie 4 oblegi i przegrali bo nie dali rady założyć 5tego - przez przypadkowego antybota ...
Po prostu żałosne ...
Potem przegrali obleg na siebie, i nie pomogło im nawet to, że przez bana nie zdążyłem dorzucić ponoć najsilniejszej armii na serwerze ...

Naprawdę żałosne.
Cały klan jest taki czy tylko Wruzgul ?




EDIT:
oblegów było 4 a nie 3...
RSR na Arni - wieś stracona, ale że była słaba to kontrowaliśmy: zezłomowaliśmy im ponad 50% armii z prawie zerowymi stratami :)
RSR na Prop - wieś obroniona. oblegający wrócili w worku (obleg stulecia ...)
jakieś Żule 1 na Mazura - wieś obroniona. oblegający wrócili w worku
jakieś Żule 2 na Tomusa - wieś obroniona. oblegający wrócili w worku

jakieś Żule 3 chciały jeszcze na mnie - co za pech, jeszcze więcej expa by było ...

Ale my za to założyliśmy na te Żule 3 - i Wruzgul wieś stracił :)
I teraz jasne czemu taka nagonka na nas ...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (26.10.2010, 16:18)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Monday, 25.10.2010, 23:17

Nie będzie uczciwości i sprawiedliwości dopóty, dopóki sami gracze nie zaczną grać uczciwie.
Istnieje tyle technik maskowania/ukrywania IP i wszelakich danych służących identyfikacji użytkownika w sieci że bez problemu można grać z jednego adresu na kilku kontach i nie pozostać wykrytym. Wystarczy odrobina ostrożności i zdrowego rozsądku przy kolejnych logowaniach a spokojnie można wyprowadzić administrację w pole :P No chyba że dysponują zaawansowanymi narzędziami....ale ja tego nie wiem :P

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Monday, 25.10.2010, 23:24

1
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (26.10.2010, 17:25)


jerzys

Nierejestrowany

25

Monday, 25.10.2010, 23:51

Ja pierdziu wypowiedział się chłopak po zawodówce uzależniony od gry i wsio jasne.



Wruzgul nie życzę sobie, żebyś odnosił się do mojego RL.
O moim zachowaniu w grze możesz pisać co chcesz ale od RL się po prostu odp....

A pisząc takie rzeczy jak powyżej wystawiasz sobie bardzo nieciekawe świadectwo jako człowiek, ale to już nie mi oceniać.

Pytanie do Administracji: Czy takie teksty jak ten wyżej, odnoszące się do RL i obrażające inną osobę nie zasługują przypadkiem na jakąś tabele kar ?
Ja czuję się obrażony.
Nie zgłoszę tego jak trzeba bo nie sprawdzę teraz swojego ID w grze.

Jerzys

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Tuesday, 26.10.2010, 00:11

1
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (26.10.2010, 17:24)


Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Tuesday, 26.10.2010, 07:59

Naprawdę przepraszam Jerzys. Wypiłem parę drinków i nie potrzebnie pisałem. Sorki naprawdę.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Wednesday, 27.10.2010, 12:06

jerzys, potrafisz wytłumaczyć dlaczego w dniach 17-22 października antybot zadziałał na Twoim koncie 12 razy?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

29

Wednesday, 27.10.2010, 13:01

Obszerne wyjaśnienie, że względu na to, że zawiera informacje odnoszące się do mojego stylu gry i RL, wysłałem na PW.

Jerzys

30

Friday, 12.11.2010, 13:20

Naprawdę przepraszam Jerzys. Wypiłem parę drinków i nie potrzebnie pisałem. Sorki naprawdę.



Na wypadek gdyby ten wpis miał być zamieniony na "1" - niech jakiś ślad zostanie ... :P