Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Ekspedycje klanowe

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 25.10.2010, 08:44

Ekspedycje klanowe

Mam taką propozycję odnośnie ekspedycji, mianowicie chodzi o możliwość skrócenia czasu ekspedycji kosztem np. pkt. reputacji.

O co chodzi, a oto, iż wiadomo że w większości przypadków nie wybieramy się na wyższe poziomy sami, zanim założymy pytamy w klanie kto by z nami poszedł.
Więc z reguły przed założeniem wiemy już kto pójdzie i mamy gotowy skład więc czekanie 4h na dołączenie kogoś jest bezsensowne.
Zdarza się też czasami, że mając kogoś kto mógłby dołączyć ten ktoś odmawia bo np. za 3h wychodzi i nie będzie go do wieczora... a nie chce zostawiać samego herosa bo to łakomy kąsek dla wrogów :) i z ekspedycji nici.

Dlatego tutaj wysuwam propozycje skrócenia czasu ekspedycji do maksimum 1h, wyglądałoby to tak, że możemy skracać o jedną godzinę kosztem np. 10 pkt. reputacji (max 3h.)
To byłaby tylko możliwość nic by się innego w ekspedycji nie zmieniło.

Oczywiście te 10 pkt. jest tylko propozycją - można by dać więcej.

Mam nadzieję, że się dość jasno wyraziłem.

Dziękuję i pozdrawiam :)

2

Monday, 25.10.2010, 10:44

Ja akurat jetem przeciw temu ... a nawet bym wydłużył. Co z tego ze jest ustalony skład, jak na wyższe lokacje idzie 8-10 osob i to konkretnymi herosami, a zebrać wszystkich o danej godzinie jest problem. Większość armii i herosów jest w ciągłym ruchu i nieraz przemarsze trwają kilka godzin.
Na niskich lokacjach to możesz sie dogadywać co do minuty nawet ale wierz mi ze tak juz od 4-tej lokacji (a nawet i połowie 3-ciej) możesz o tym zapomnieć. Nieraz mi się zdarzyło że przez jedna osobę przesuwałem ekspe w ostatniej chwili o godzine czy dwie bo miała hero w trasie i by nie wyrobiła sę z dołączeniem.

jerzys

Nierejestrowany

3

Monday, 25.10.2010, 10:52

Wydaje mi się że 4 h jest dobre i nic bym nie zmieniał.
Przedłużenie czasu byłoby "prosimowe" - idealne dla osób które logują się raz dziennie ;)

Za to inna propozycja:
możliwość wykupywania dodatkowych ekspedycji za wysoką cenę w punktach reputacji - "poza kolejką"

cena takiej ekspedycji poza kolejnością mogłaby wynosić np. 5x więcej niż normalnie albo za start ryczałt 100xpoziom ekspedycji

można by dawać na licytację "extra ekspedycję" i sprzedawać ją za PH albo za PR (punkty reputacji)

niektórzy gracze mają po 10k punktów reputacji i wypada dać im szanse pozbycia się tego ...
Na pewno rozruszałoby to grę :)

4

Monday, 25.10.2010, 10:57

Villentr - ja nie napisałem żeby ją skrócić do godziny tylko żeby był taki "przycisk" który umożliwiałby skrócenie czasu ekspedycji kosztem pkt. reputacji, i skoro piszesz, że byś ją wydłużył to w drugą stronę też mogłoby to działać

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 25.10.2010, 11:24

Heh pomysł jerzysa słuszny. Daje bonus dobrym graczom. I epokom powyżej 4:D (tak na marginesie repki też mi nie ubywa)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

6

Monday, 25.10.2010, 13:58

No w końcu jerzys zaczyna mądrze gadać, jak widać odcięcie dobrze mu robi (przedłużyć mu bana to może jeszcze coś wymyśli) :P:P
W sumie na BW jest opcja wskrzeszenia moba czyli możliwość wciśnięcia sie na ekspe poza kolejką wiec i tu można by coś takiego zrobić.

ok Nuk jasne, za dodatkowa opłatą może być

jerzys

Nierejestrowany

7

Monday, 25.10.2010, 14:03

Wy nie wiecie co taki 3 dniowy ban dla mnie znaczy. Tylko dzisiaj od rana z 8 razy próbowałem się zalogować na TE zapominając o tym ... :((

oj, przyda się wypoczynek

8

Monday, 25.10.2010, 16:43

to nie siedz przy kompie
umow sie z kumplami do kanjpki na browarka jak dobrze zaszalejesz to bedxiesz mial kolejny dzien wyciety z zyciorysu .... i ci bana szybciej uplynie :P

jerzys

Nierejestrowany

9

Monday, 25.10.2010, 16:52

ja mam jeszcze pracę i dom i żone i dzieciaki i psa ...

spokojnie, dam rade ;)

10

Monday, 25.10.2010, 21:45

Cytat

Wy nie wiecie co taki 3 dniowy ban dla mnie znaczy. Tylko dzisiaj od rana z 8 razy próbowałem się zalogować na TE zapominając o tym ... :((
Pewnie za każdym razem na inne konto :D



a żeby nie było warna za spam, to zgadzam się że te 4h jest dobre a o niebo lepiej niż było wcześniej.

11

Tuesday, 26.10.2010, 07:25

Zgadzam się w 100% że jest o niebo lepsze niż to co było wcześniej ale gdyby istniała możliwość skracania/wydłużania ekspedycji byłoby jeszcze lepiej :)

Podobne wątki