Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 25.10.2010, 10:16

oblężenie a ban

Moje ID to 44286. Gram postacią JAGUAR. Dlaczego dwóch graczy zbanowanych z klanu ARMAGEDDON dalej bierze udział w oblegu na mnie. Wiem że odpiszecie mi że obleg nastąpił wcześniej. Wszędzie jest tak że zawodnik złapany na dopingu czy innym przekroczeniu jest natychmiast dyskwalifikowany tylko nie w tej grze. Armie zbanowanych graczy dalej atakują i mogą przesądzić o wyniku oblegu. To jest przyzwolenie na stosowanie takich praktyk. Powinien nawet klan być ukarany za te praktyki swoich członków. Liczę na rozsądne wyjaśnienie tej sprawy.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 25.10.2010, 10:18

Heh mam ten sam problem:D
Ale to nie tutaj powinno być tylko w systemie gry.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

jerzys

Nierejestrowany

3

Monday, 25.10.2010, 10:29

Witaj.

Zasady (o ile mi wiadomo) są takie, że decydująca jest chwila aktualna na rozpoczęcie akcji.
Moim zdaniem jest to mądre a korzystne lub nie zależnie od punktu siedzenia ...

Czyli (przykłady korzystne dla Ciebie):
Jeżeli zakładasz oblężenie na gracza który 10 h później zostanie zbanowany - obleg będzie dokończony bo w chwili zakładania to był normalny gracz.
Jeżeli zakładasz oblężenie i masz ambasadę na 7 poziomie a kwadrans później wejdzie na Ciebie nalot i zniszczy Ci 3 poziomy ambasady - Twoi koledzy będą nadal mieli liczbę akcji z ambasady aktualną dla chwili rozpoczęcia czyli 7 a nie 4.

pozdrawiam
Jerzys

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 25.10.2010, 11:12

Oj dostaniemy za dyskutowanie tutaj.
Jeśli chcecie dyskutować przenieście do systemu gry!!
Ale mnie też dotyczy problem więc się wypowiem.

Bezapelacyjnie powinny być anulowane wszelkie akcje ataki oblegi budowa itd.
2 przykłady. "zasiadając" na 2 kontach widzę kiedy jakiś "koleś" mnie atakuje i mogę np w odwecie wysłać ataki na jego 4 nie 2 wioski!!
Nie ma kolegi/koleżanki a jest obleg więc wysyłam jego wojo czy to do obrony czy też ataku. W obu przypadkach nieuczciwe postępowanie każe prawidłowo grających, a daje bonus naciągającym:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

5

Monday, 25.10.2010, 11:32

witam

dokładnie trzech
Borzymir
dawidek1
sebo21312
takie zasady w chwili oblężenia wszyscy byli aktywni

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 25.10.2010, 15:08

Zdecydowanie nie ten dział;)

Przenoszę do Systemu.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)