Nie jesteś zalogowany.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Thursday, 04.11.2010, 21:45

Trzeba zauważyć, że to jest jedna z niewielu gier, gdzie osoby, które graja już np te 2 lata mogą naskoczyć conajwyżej graczom, którzy dopiero zaczeli.
Dlaczego ? Jest taki wymóg i można atakować +/- 1 epoke, wiec 1 ep ma spokój od 3,4,5,6 czyli ludzi, którzy w to graja.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

22

Thursday, 04.11.2010, 22:23

@BORGHI: mysle, ze mozna zalozyc, ze za te 2 lata bedziesz tu, gdzie ja teraz albo i dalej. Problem w tym, ze wtedy tez beda sie pojawiali gracze, ktorzy beda chcieli konkurowac z toba na aukcjach. Wtedy to oni beda sie domagali jeszcze latwiejszego startu niz twoj. I tak mozna w nieskonczonosc. Nikt nie bedzie zmienial gry dla ciebie. Zwiekszajac cene minimalna rozregulujesz rynek, ceny podskocza do gory i ci, ktorzy teraz chomikuja czekajac na konkretny przedmiot/rune/zwoj beda sobie mogli z tymi oszczednosciami zrobic to, co swego czasu z ksiazeczkami mieszkaniowymi. Ceny reguluje rynek i lepiej niech tak zostanie.
Pomijam juz fakt, ze czesciej to nizsze epoki leja wyzsze, bo to jest temat na inna dyskusje.
I jeszcze jedno: podaj mi przyklad gry, w ktorej tzw newbie moze rywalizowac jak rowny z rownym z graczami, ktorzy swoja potege buduja miesiacami badz latami. Na PW, bo publizcnie nie mozna. Bardzo jestem ciekawy. Wszedzie jest tak, ze jak nie dajesz rady sam to szukasz sojusznikow albo probujesz dyplomacji. To tez jest czescia strategii takze tej najprostszej, przegladarwej.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Thursday, 04.11.2010, 22:43

...a i trzeci serwer terz...
Kurcze nie wiedziałem że aż trzy serwery (terz) istnieją...ciekawe...
i panie EBO niech pan przestanie dzielić graczy na "my" i "wy"bo to już przesada
Wcale nie jest to przesadą...ale prawidłowy podział powinien istnieć na "wiecznych malkontentów" i "normalnych graczy".
Przestańcie w końcu piepszyć farmazony o nierówności, o złomie i o innych mało istotnych i nie zgodnych ze stanem faktycznym rzeczach. Chyba mało widzieliście gier przeglądarkowych i snujecie jakieś chore historie. Najlepiej podać Wam wszystko gotowe i wtedy dopiero będziecie happy. Weźcie sie lepiej do roboty w grze to wyjdzie na zdrowe waszemu rozwojowi (może i nawet umysłowemu).

Tak mi przyszło jeszcze na myśl...obecnie za parę PH możesz kupić sobie bezslotowy ring. W czasach gdy my zaczynaliśmy to każda bizu uważana była za bezcenny rarytas i nikogo nie było na nią stać. Wiec odpowiedz sobie kto ma (miał) lepiej...na pewno nie my gdy byliśmy swego czasu w epokach 1-3, na dodatek w grze gdzie było pełno bugów.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "MW12345" (04.11.2010, 23:15)


24

Thursday, 04.11.2010, 23:24

Danio wydaje mi się , że nie masz umiejętności czytania ze zrozumieniem , a szkoda - popracuj nad tym . :rotfl:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Friday, 05.11.2010, 00:07

MW a ty to jakiś polonista jesteś

a branie się za grę to co uważasz, siedzenie 24h przed kompem{bo jeśli tak to stan twojego umysłu musi być porażający}a zmiany w grze są potrzebne widać to po forum raptem 20 osób zabiera głos

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Friday, 05.11.2010, 06:29

Zonk - nie trzeba być polonistą aby poprawnie używać ojczystego języka. Nie nauczyli Cie tego w szkole?

Co do 20 osób na forum - tak było praktycznie zawsze, od samego początku. Zdecydowanie większa aktywność graczy na forum występuje jedynie w przypadkach gdy Thorga karze banami, więc nie bardzo rozumiem o co te stęki :P

Branie się za grę - w moim pojęciu to używanie głowy w samej grze, a nie wymyślanie z nudów jakiś absurdalnych, coraz to nowych pomysłów na forum.

27

Friday, 05.11.2010, 08:13

... Przestańcie w końcu piepszyć farmazony...
MW nie żebym sie czepiał :P:P:P

A co do dyskusji, to powiem tylko tyle że rozwalaja mnie n00bki które nic nie osiagneły, duzo krzyczą i z kombinują jak oczukać innych i marszu stać sie bogami(wg nich tzn ułatwić sobie grę).
Borghi tak m.in. o tobie mowa jesteś n00bem nie newbie, definicje sobie znajdź na necie, a zanim coś odpowiesz przynajmniej przejrzyj tutka, bo z tego co piszesz widzać ze znasz sie na TE jak świnie na niebie.

28

Friday, 05.11.2010, 14:09

to chce ktoś kupić jedwabny całun?????
mmmmmmmmmm

29

Friday, 05.11.2010, 15:08

Villentr , patrząc na staż w grze i na rankingi graczy , równie dobrze tą łatkę mógłbyś przykleic sobie , albo przynajmniej pochwalic się tym , co osiągnąłeś po ponad dwóch latach gry w TE :?: :rotfl:

30

Friday, 05.11.2010, 15:22

A co do wypowiedzi Baldra . Otórz jak pół roku temu zaczynałem zabawę w TE , to pozwoliłem sobie na poczytanie różnych rzeczy o grze i tak zupełnie przypadkiem trafiłem na post BALDRA mówiącym zupełnie to samo , a nawet więcej , bo prowadziłeś w nim wywody matematyczne , że nawet jak coś uda ci się ciekawego znależc , to ile jeszcze czsu upłynie zanim zrobisz z tego jakis sensowny komplet . Cóż , albo z wiekiem ( skleroza ) , albo od punktu widzenia , który zalezny jest od punktu siedzenia , zapomniałeś raptem o tych swoich wywodach . :( Smutne to , ale prawdziwe , zajrzyj do swoich postów sprzed roku i dalej , może wróci Tobie pamięc . Ja sobie jakoś w grze radzę i pewnie będzie tak dalej , ale jak popatrzę dookoła siebie to nie ma już z kim powalczyc , albo wszyscy pozostali są tak daleko na planszy , że wieki mijają zanim sie do nich dochodzi . Moja propozycja miałaby ułatwic pozycję startową dla nowych graczy , tych co dopiero zaczęli , bądż zaczną i nie przeraża mnie , tak jak was , fakt ,że byc może w wyższych epokach sam będę musiał skupowc złom na przetopienie za 2 ph , POZDRO . BORGHI

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Friday, 05.11.2010, 15:39

A może po prostu się coś zmieniło przez ten okres?

Sensowny drop to się trafia najwcześniej w 4 epoce, a większe szanse na biżu (2), czy lepszą to tak są w 5-6 epoce.

32

Friday, 05.11.2010, 18:38

BORGHI: Znajdz, przeczytaj tamtego posta raz jeszcze. Ale tym razem sprobuj zrowumiec jego tresc.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Podobne wątki