Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 03.11.2010, 19:15

Handel - śmiecmi

Mam propozycję , aby śmieci znajdowane w początkowych epokach w LOKACJACH startowały na aukcji z ceną minimalną 2 ph , a nie jak jest do tej pory 1 ph .Powszechnie wiadomo , że te śmieci skupywane są przez system gry , bo żaden gracz tego nie kupi , gdyż jego zbrojownia jest zawalona nimi po sam sufit . Myślę ,że byłoby to jakąś małą zachętą dla początkujących graczy , aby jakoś próbowac dogonic graczy na wyższym poziomie rozwoju . Np . runę HALL można kupic na Aukcji za około 100 ph , ile więc początkujący gracz musi tych śmieci się nasprzedawac , aby móc sobie na nią pozwolic , bo o znalezieniu może pomarzyc , będąc nawet już w III epoce , a jest przecież jeszcze wiele innych rzeczy , które ten początkujący chciałby kupic . Tak niska obecnie cena wywoławcza na AUKCJI zabija tą grę początkującym graczom , pozbawiając ich szans na stawienie czoła , graczom na wyższym poziomie . Ciekawe co o tym myślą gracze i sami zarządzający tą grą , czyli admini . :) POZDRO . BORGHI

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 03.11.2010, 19:17

Tzw. złom jest kupowany przez graczy, którzy go na surke przetapiają jak nie mają zasobów na rozwój. Nie ma czegoś takiego jak "skupowanie przez system gry".
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 03.11.2010, 20:41

no nie przesadzaj z tym przetapianiem na surke

nie ma chyba takiego co by to zrobił na początku gry cchyba że przez pomyłke :rotfl:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 03.11.2010, 21:14

Zdziwił byś się... te droższe są naprawdę wartościowym surowcem jak startujesz w epoce albo jakiegoś techa chcesz zrobić.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Wednesday, 03.11.2010, 23:58

Jedna, sredniej klasy rune przetopisz na PH i mozesz za to kupic ca 10 sztuk trojslotowego zlomu albo 60 bezslotowego. To daje prawie 6500 szostoepokowych zlotych. Na poczatku epoki to duzo.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

6

Thursday, 04.11.2010, 00:26

ale mowa jest o graczach początkujących a, a nie o 5 , czy też 6 epokowcach , wy znajdujecie praktycznie to co jest wam do gry przydatne , oczywiście przy odrobinie farta , ale co mają powiedziec ci z epok I - III , a o nich mowa . W tym badziewiu jakie znajdują w swoich lokacjach , to tak jakby się porywac z motyką na słońce , a tu chodzi o minimalne chociażby wyrównanie szans z graczami z wyższych epok . Znamienne w tej grze jest to ,że każdy atakuje tych słabszych z niższej epoki , to powinno się stworzyc choc cień wyrównania szans . Nie mogąc znależc odpowiedniego sprzetu , czy run powinno im sie stworzyc większą szansę na zaistnienie na AUKCJI

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 04.11.2010, 00:41

he he o to mi chodziło ale punkt widzenia jest zgodny z punktem siedzenia

pozatym słaby jestem z ortografi i nie chciałem się znowu nasłuchać :rotfl:

8

Thursday, 04.11.2010, 08:00

jak się narzuci cenę minimalna wtedy to już nie będzie wolny rynek
wg mnie durny pomysł,
tani złom to podstawa pozyskania surówki, ludzie z pierwszych epok powinni się cieszyć ze ich śmieci maja wartość trzeciej runy, ja bym raczej obniżył koszt bezslotowych śmieci i umożliwił sprzedawanie je w paczkach, 1 maczuga z 1 ph to będzie dobra cena
poza tym po co w pierwszych epokach dużo ph, przecież nawet jak sie wam uda kupić wypasiony przedmiot to i tak go nie złożycie bo macie za cienkich herosów ... no powiedzmy ep3 ma już ich w miarę w miare

9

Thursday, 04.11.2010, 12:18

tylko o co wam konkretnie chodzi? dojśc do 3 epoki to jest kwesta 2-3 tygodni a w 3 juz siegacie nyda awatarów kobaltów bizu 3 slotowych czyli wszytskiego epoka 1 i 2 jest tylko po to żeby jak najszybciej dojść do 3

jarutis

Początkujący

Postów: 17

Skąd: Wilno

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 04.11.2010, 14:27

Jestem w pierwszej epoce i mam trochę złomu takiego jaki nie jest przydatny, a chciałbym kupić jakaś zbroje, niestety tego nie moge zrobic poniewasz bez slotowego zlomu i runek feh nikt nie kupuje. Wiec byłbym bardzo zadowolony z tego żeby po upływie jakiegoś czasu gra kupowała mój złom chociaż za minimalna cenę :)

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 04.11.2010, 15:10

Man of God przejście do trzeciej epoki to 3 tygodnie?

chyba dla maniaka niemiejącego nic innego do roboty tylko granie

jarutis ma troche racji

12

Thursday, 04.11.2010, 16:33

Nie jest w tej grze sztuką przechodzic z epoki do epoki , sztuką jest to z jakimi Bohaterami to robimy . Po serwerze widac jak wielu spieszyło się z przechodzeniem do co raz wyższej epoki i mając cieniutkich Bohów dostawali po dupie od graczy wyżej rozwiniętych , co w efekcie jest wynikiem zakańczania przez nich gry w TE , tworząc farmy do zdobywania surki . Rozumiem też opór graczy z wyższych epok , silniejsi i mocniejsi , lepiej uzbrojeni gracze z niższych epok nie dawali by się im tak lac i nabijac im expa , stąd ich sprzeciwy na szybszy i bardziej zrównoważony rozwój graczy słabszych z niższych epok .

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 04.11.2010, 16:50

Chodzi o to, aby każdy miał równe szanse rozwoju.
My na starcie też nie mieliśmy różowo, wiec dlaczego wy macie mieć lepiej ?(
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 04.11.2010, 16:59

8) Ebo idąć twoim tokiem myślienia świat byłby nadal w średniowieczu

pewnie nie raz napierniczałeś na "starych" że są nie reformowalni /widze że dyskusja jak zwykle wali w ślepy tor

15

Thursday, 04.11.2010, 19:12

spokojnie można wejść w 3 tygodnie jak nie szybciej 1 dzień oblegasz jakaś wioskę z ołtarzem 20 lvl robisz wszystkie techy co zajmie może z 2 dni dowodzenie na 10 lvl tez gdzieś tak 2-3 dni zrobisz
2 epoka to samo tylko trzeba hero minimalnie podszkolić żeby bossów zaliczyć i jest 3 w której też jest mnóstwo opuszczonych wiosek może już nie takich dobrych ale w miarę ze startem na 4 kilka tygodniu ustawek na expa i tez da sie wejść

16

Thursday, 04.11.2010, 20:00

to prawda można tak szybko. ja jestem w 4epoce i jest bardzo ciężko jest bardzo mało opuszczonych wiosek
a jak chodzi o aukcje to czeba miec troche szczęścia bo jak znajdziesz dobre czary, amulety to mozesz się postawic i ph dobrze zarobić
chce ktoś kupić jedwabne całuny mam je aż 3
mmmmmmmmmm

17

Thursday, 04.11.2010, 20:12

Spogladam na aukcje na t1 i juz na pierwszej stronie kazdy przedmiot ma oferte. W tym 13 sztuk bezslotowego zlomu. Na drugiej stronie podonie, zostaly dwie pary butow bez oferty, ale to kwestia czasu. Wiec prosze uprzejmie nie wciskac kitu, ze nie da sie tego sprzedac. W tydzien mozna nazbierac na jakis 3-slotowy przedmiot + zwoj i runy do tegoz przedmiotu. Wiec o co chodzi? O to, ze gracze w wyzszych epokach maja lepsze? A dlaczego maja lepsze? Dlaczego ich stac na zakupt za setki a czesto tysiace ph? Otoz wlasnie dlatego, ze sa w wyzszych epokach. Jakies profity sie chyba za to osiagniecie naleza?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

18

Thursday, 04.11.2010, 21:01

Takim tokiem myślenia Baldr doprowadzisz do tego ,że niebawem sam byc może ze sobą będziesz grał , tylko do tego będzie ci potrzebne ostatnio tutaj w modzie MULTIKONTO , no chyba ,że już je masz , więc nie będzie to stanowiło dla Ciebie problemu ,.Weż pod uwagę , że grasz już w tej grze od początku czyli ponad dwa lata , a co mają powiedziec ci , co dziś np. zalogowali się po raz pierwszy i chcieli by tu pograc . Mają się pozwolic lac Baldrowi , bo on zaczął dwa lata wcześniej grę , umożliwiając mu tym samym dalszy rozwój , a sami się denerwując utratą wytrenowanej armii w nierównej walce??? . Bo powtórzę , tu wszyscy grają pseudo bohaterów atakując słabszych graczy , a jak dostaniecie w dupę , bo wpakujecie się przypadkiem na kumulkę , to omijacie tych graczy póżniej z daleka , bo zakładacie ,że jednak ten nowy coś kuma i jest w stanie w tej grze skopac d.... , nawet tym lepszym z epoki wyżej .Dlatego tak boicie się wyrównania szans , poprzez ułatwienie w handlu na AUKCJI tym nowym , słabszym graczom . To jest ten ból , którego się obawiacie .

19

Thursday, 04.11.2010, 21:11

BORGHI czytam i mi się żal Ciebie robi uważasz, że będąc w 1 epoce musisz mieć taką samą szansę na drop jak Baldr, który gra 2 lata i do tego jest o niebo wyżej od Ciebie. A jak teraz czytam to:

Cytat

Bo powtórzę , tu wszyscy grają pseudo bohaterów atakując słabszych graczy , a jak dostaniecie w dupę , bo wpakujecie się przypadkiem na kumulkę , to omijacie tych graczy póżniej z daleka , bo zakładacie ,że jednak ten nowy coś kuma i jest w stanie w tej grze skopac d.... , nawet tym lepszym z epoki wyżej .
to już konkretnie mam dosyć. Wychodzi an to, że jeśli zaczynasz grę powinieneś być równy z graczami co grają w tą grę od początku, a to jest bez sensu, z resztą cała ta dyskusja jest bez sensu skoro Ty nawet nie znasz się na podstawach gry, twierdząc, że Baldr może zjechać gracza, która gra w grę od miesiąca czy dwóch.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Thursday, 04.11.2010, 21:40

sebek277 jest taki na T2 na aukcji2000ph gram sporo ale nie nałogowo i jakoś mnie nie stać jakoś nie jestem bardzo zawiedziony prędzej czy puzniej gdzieś się go trafi

koncepcja BORGHI według mnie była fajna czas ruszyć aukcje i ten ponury magazyn w zbrojowni i naprawdę się zastanowić

i panowie z "betonu"gierki naprawde jak tak dalej pójdzie zostaniecie sami a ha i pamiętajcie że T2 też istnieje a i trzeci serwer terz

i panie EBO niech pan przestanie dzielić graczy na "my" i "wy"bo to już przesada

Podobne wątki