Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 05.11.2010, 00:38

aukcja

serwer t2
ID: 216
Login: stsmax


proszę o cofnięcie aukcji Kobaltowe Oblicze Śmierci
4 2 316 2010-11-04 23:56:57 USUŃ Z OBSERWOWANYCH 2010-11-05 02:00:00





od momentu dostania wiadomości że aukcja została przebita powinno być 34s ba to już jest śmieszne ale niech będzie

problem tkwi w tym że po dostaniu wiadomości (a jak ktoś pilnuje aukcji to klika odświeżanie żeby nie przegapić) wejściu w zakładkę zbrojownia -> lista aukcji zrobiłem wielkie oczy bo aukcja już się zakończyła

- jakim cudem aukcja się zakończyła - nikt mi nie wciśnie że przejście między 2 zakładkami trwa 34s
proszę o cofnięcie aukcji

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 05.11.2010, 06:22

Przebicie aukcji, aby nie została przedłużona o kolejne 3min to 30(~31 najlepiej)s.
Nie wiem skąd właściwie 34s ?
Co do aukcji przegrałeś i się żalisz tak mamy to rozumieć ?
Taka prawda, gdybyś solidnie pilnował olałbyś, iż wiadomość o przebiciu do Cb przyszła tylko jak najszybciej podbił (lub jeśli sie przedłużyła) czekał na najlepszy moment podbicia... :thumbdown:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Friday, 05.11.2010, 10:40

Aukcję wygrałem ja. Do końca aukcji było dokładnie 36s gdy przebiłem cenę, Przeczekałem ten czas i aukcja normalnie się zakończyła. Poprostu nie przebiłeś, dlatego nie przedłużyło czasu.
Żegnam :)

4

Friday, 05.11.2010, 11:48

rozumiem że waszym zdaniem przejście między dwoma zakładkami zajęło mi ponad 30s
no brawo ale aż tak niedorozwinięty manualnie to nie jestem

5

Friday, 05.11.2010, 11:56

Nie wiem czy zajęło ci to 30s czy nie. Jak dla mnie aukcja zakończyła się prawidłowo, tak samo jak i przebieg tej aukcji był normalny. Ja informację o przebiciu mojej oferty dostałem natychmiastowo. Także natychmiastowo zareagowałem. Nie ma cudów, wszystkie aukcje kończą się bez problemowo, a akurat ta miałaby jakiś LAG ?
Może masz źle wyświetlany czas w przeglądarce.
Żegnam :)

6

Friday, 05.11.2010, 12:19

ta miałem same lagi, wolny jestem i co jeszcze można wymyślić

jugurt biłeś się ze mną i nie ściemniaj że jak ty dostałeś notkę przebiciu że od razu przebiłeś bo tak nie było - już na wstępie kłamiesz ale ok

mi już nie chodzi o fakt że ty to kupiłeś bo git zostanie u sojusznika ale chodzi o to że nie miałem lagów, aż taki wolny nie jestem a po dostaniu notki gdzie klikałem cały czas f5 przejście przez 2 zakładki nie zajęły mi 34s

7

Friday, 05.11.2010, 12:52

Nie napisałem, że od razu przebiłem. Natychmiastowo zareagowałem, tzn. od razu udałem się w zakładkę lista aukcji, aby zobaczyć co i jak.
Administracja musi sprawdzić aukcję, z mojej strony wszystko napewno było ok. :)
Żegnam :)

8

Friday, 05.11.2010, 17:05

Yogurt ja nie mówię że to czyjaś wina z licytujących

9

Friday, 05.11.2010, 17:25

Rozumiem, tylko przedstawiam swoją wersję, bo ja kupiłem przedmiot, między sobą licytowaliśmy a administracja chyba potrzebuje informacji nie tylko od Ciebie :)
Żegnam :)

10

Friday, 05.11.2010, 17:46

Nie ma podstaw żeby aukcja została anulowana (to, że ktoś nie zdążył zalicytować nie jest tego powodem).

Co do "opóźnienia w dostarczeniu wiadomości".
Wszystko dzieje się na jednym serwerze, więc moment, kiedy wiadomość zostaje utworzona i zapisana w bazie, jest jednocześnie momentem, kiedy pojawia się w skrzynce gracza.
W momencie przebicia została utworzona wiadomość w twojej skrzynce:

Czas złożenia ostatniej oferty to: Thu Nov 4 23:56:23 CET 2010
Czas otrzymania przez ciebie wiadomości 23:56:23

Natomiast informacja o tym, że masz nową wiadomość, pojawia się dopiero w momencie odświeżenia strony przez ciebie strony.
Jeżeli wiadomość dostałeś o 23:56:23, a stronę odświeżyłeś np. o 23:56:53, to dopiero wtedy zobaczyłeś, że masz wiadomość, przeczytałeś ją a aukcja została już zakończona.

Jeżeli mimo to podejrzewasz spisek kosmitów, zgłoś to w dziale "Bugi", jeżeli Konradowi będzie się chciało przeczesywać logi serwera www to znajdzie ci, w której dokładnie sekundzie kliknąłeś.

Aukcja nie będzie cofnięta.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny