Nie jesteś zalogowany.

PYTANIE Balans ras

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

181

Tuesday, 16.11.2010, 16:23

Ja osobiście testów bym Ci nie pokazał, bo nawet jeśli wszystkie walki wygrałby człowiek Ty i tak byś powiedział, że jest ok, bo kolejne 200-1000 walk mógłby przegrać, itemy były nie takie itd. itp.

182

Tuesday, 16.11.2010, 17:13

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:41)


annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

183

Tuesday, 16.11.2010, 23:26

Dobra Panowie, napisaliście już 10 stron tego topica, po prostu urodzeni poeci - pozwólcie wypowiedzieć się adminą.
Zresztą, pewnie za rok i tak już nie będziemy w to grać :)

184

Wednesday, 17.11.2010, 10:09

testy są już robione
musicie się trochę uzbroić w cierpliwość bo trzeba dobrze to przeanalizować ze jakby już miała być zmiana to rozsądne rozwiązanie trzeba znaleźć a żeby robić zmianę trzeba ja najpierw poprzeć konkretnymi atutami.

tak wiec uzbroić się proszę w cierpliwość i oczekiwać wyników testów.

185

Wednesday, 17.11.2010, 11:38

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:41)


186

Wednesday, 17.11.2010, 12:38

hmm Jerzys a jak myslisz kto robi testy?? nie znasz odpowiedzi? zainteresowani tym czyli Ci ,ktorzy przespali rozwoj czlowieka ,palcem wskazywac nie bede :) ale stronnicza ta gra sie robi....a moze zaklepiemy moderatorow z klanow BC? wtedy bedzie laba :)

187

Wednesday, 17.11.2010, 12:55

czy jest szansa dowiedzieć się więcej na temat testów ?
kto je robi, co jest testowane ?

kiedy będą dostępne wyniki cząstkowe ?

Czy najpierw będą wyniki do dyskusji, czy od razu wyniki+wnioski+zmiany ?

testy robia administratorzy gry a nie administratorzy forum.
o rezultacie nic nie wiem i dowiem sie zapewne tak samo jak ludzie czytajacy to forum.


a tak btw mam stolicowego czlowieka i bocznego glownego czlowieka

188

Wednesday, 17.11.2010, 12:57

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:41)


189

Wednesday, 17.11.2010, 13:01

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:41)


190

Wednesday, 17.11.2010, 13:03

Chciałeś testów wiec się przestań czepiać. Czy robi ci jakąkolwiek różnice kto nam na forum podał tę wiadomość ?

Najważniejsze żeby zobaczyć po wynikach czy faktycznie coś należy zrobić i w jaki sposób. Dodatkowo nie wiem skąd te różne pomysły odnośnie symulacji. Wydaje mi się, że ktoś kto stworzył tę grę doskonale zdaje sobie sprawę z tego w jaki sposób można to sprawdzić.

Poczekaj cierpliwie tak jak wszyscy ponieważ każdy ma w tym interes - na plus lub na minus...

191

Wednesday, 17.11.2010, 13:15

jerzys a nie mogłes sie powstrzymac os snucia insynuacji i pomowien ??
kampanie wyborcza prowadzisz czy jak ??
piszesz o testach - dostajesz info ze testy sa robione i zaraz leci post od Ciebie i osoby która grała u Ciebei w klanie - Echidna wydawało mi sie ze jestes na tyle poważna osoba ze obce ci sa takie wycieczki jak Twoj post - ze wyniki beda sfałszowane bo informacje podał Krowa
jestes niezły z PR zatrudnij sie w jakimś biurze wyborczym :P

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

192

Wednesday, 17.11.2010, 13:29

powołać komisje śledczą i wysłać posłańców do USA proponuje

193

Wednesday, 17.11.2010, 13:30

Robert z calym szacunkiem,nie oskarzam Tomka,to,ze ma czlekow chwala mu za to,jakos nie widzialam,zeby wczesniej narzekal ,ze sa przepakowani,ale klanowicze to juz inna bajka czy maja ludkow i na jakim lvl,sama mam rozne rasy,chociaz glowny to czlowiek,sama tez przespalam poniekad ich rozwoj i co? mam teraz plakac ,ze sa niedowartosciowani? Osobiscie ma prawo mi sie nie podobac,ze po 2 latach gry zmiany sie bedzie wprowadzalo,jak ktos zauwazyl madrze,ze operatorzy wiedza co robia to chyba wiedzieli co robia dajac zabawki dla szarzy,zabawki nie tylko stworzone dla czlowieka.Znacznie wiecej szarz widzialam u trupa Grzeola jak u swojego czlowieka a mam komplet i jakos nie widze tego przepakowania.

194

Wednesday, 17.11.2010, 13:31

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:41)


Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

195

Wednesday, 17.11.2010, 15:07

A ja mam was już serdecznie dosyć i tego całego bicia piany i przepychanek słownych. Wielu z was znam i wiem, że jesteście osobami dorosłymi i poważnymi (nie żebym wiek komuś wytykał, bo sam pierwszej świeżości nie jestem), a tutaj się zachowujecie jak przekupki na krakowskim targu.

Tomasz - zamknij proszę temat do czasu zakończenia tych testów. A za wycieczki osobiste zacznij z Lomnasem częściej dawać warny. I poblokujcie IP osobom z banami na forum, żeby nie tworzyły nowych loginów.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

196

Wednesday, 17.11.2010, 16:30

A ja mam was już serdecznie dosyć i tego całego bicia piany i przepychanek słownych. Wielu z was znam i wiem, że jesteście osobami dorosłymi i poważnymi (nie żebym wiek komuś wytykał, bo sam pierwszej świeżości nie jestem), a tutaj się zachowujecie jak przekupki na krakowskim targu.

Tomasz - zamknij proszę temat do czasu zakończenia tych testów. A za wycieczki osobiste zacznij z Lomnasem częściej dawać warny. I poblokujcie IP osobom z banami na forum, żeby nie tworzyły nowych loginów.
100% racji...aż sie niedobrze robi widząc akcje typu - co post prosi o testy.Po pewnym czasie są testy po czym kwituje to zdaniem ""dajcie mi potrzebny wynik a dopasuje próbkę". Chorzy ludzie...
Zamknijcie temat. Będą wyniki to niech ktoś kompetentny z BW Team wyciągnie właściwe wnioski i wprowadzcie (lub nie) zmiany w życie, bez pytania kogokolwiek o zdanie bo już nie po raz pierwszy temat poddawany pod dyskusję zmienia sie w bezwartościową papkę w której każdemu w niej uczestniczącemu wydaje sie że ma rację...

197

Wednesday, 17.11.2010, 17:51

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=dc332fbff2

wyglonda ze szansa na szarze jest 70 procent........

198

Wednesday, 17.11.2010, 20:54

i czego takie linki dowodza ???
ja mam takie :
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=89b682dd6a

i moglbym wstawic tutaj jeszcze dziesiatki podobnie jak i inny co maja czlowieka i bedziemy udowadniac ze szarza jest 0
najwiekszym problemem bedzie tak zbalasowac rase aby czlowiek na nizszych poziomach cokolwiek znaczy i nie oslabic goo bo i tak jest cienki

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

199

Wednesday, 17.11.2010, 21:24

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=dc332fbff2

wyglonda ze szansa na szarze jest 70 procent........

Wprawdzie już raportu nie widzę ale z tymi 70cioma % to przesadziłeś... Max szansy na szrżę to 50% niezależnie od tego czy z przedmiotami czy bez. Tak informacyjnie piszę bo mi się już wcześniej rzuciło w oczy coś podobnego.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

200

Wednesday, 17.11.2010, 21:56

Chciałem zrobić coś dobrego dla tej dyskusji i wyszło mi:
"treści usunięte."

mam nadzieje że przybliży to uzyskanie rozwiązania i zakończenie tematu.