Nie jesteś zalogowany.

PYTANIE Balans ras

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

201

Thursday, 18.11.2010, 11:44

Ja tylko jedno ostatnie zdanie.
Żadna rasa nie ma itemek %. Więc nie ruszał bym statystyk Człowieka tylko dołożył itemki % dla innych ras. Jeśli ja mam umarlaka na 32 lvl "wrodzone" ma +33 do obrony i ataku. Więc dać mu itemki zwiększające te bony. Bo jeśli jestem w stanie uzbierać w różnych ciuchach + 11 def + 8 atak, to jest ułamek tego co jest w stanie wyciągnąć człowiek + 500% ataku. Więc ja bym nie zabierał człowiekowi a dołożył innym. I żeby było sprawiedliwie również niech to będzie % zarówno szansa jak i wielkość bonu.
I wtedy nie będzie wrzawy że coś nam chcą zabrać. Tylko stwierdzimy o coś nowego dają:D
I najlepiej jakbyście wpisywali jakieś nowe propozycje a nie męczyli tylko w kółko to samo.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

202

Thursday, 18.11.2010, 13:04

dla spostrzegawczych:

z bonusów do jednostek można wyciągnąc +50 obrony albo +50 ataku albo +25 do AA lub 100 do hp nie licząc prefiksów sufiksów do przedmiotów
oczywiście z odpowiednim nakładem ph rzedu około 50k ph na oborne bo +25 inicjatywy (chyba) na obecną chwile jest nie osiągalne nie wiem czy wiecie o co mi chodzi

więc chodzi o to że mamy cały equip 3 slotowy bohatera to wychodzi chyba 27 slotów i ładujemy wszędzie takie same runy np Yry i mamy pożądany efekt

nie dopatrzyłem sie run dających regeneracje i szarże dlaczego? demon i nieumarły jest poszkodowany ponieważ inne rasy mogą uzyskać ich efekt rasowy zgadza sie ktoś ze mną?
z kolei wprowadzenie run z szarżą np 1% 10% modyfikatora dawało by +27% na 270% problem w tym że to mogło by jeszcze bardziej wzmocnić człowieka i i taki stff też dużo by kosztował w zależności która to by była runa

co do tego pomysłu żeby nie wzmocnił człowieka można nałożyć blokadę by nie itemy nie zwiększały rasowych bonusów człowiek by nie mógł miec + do szarży demon + do ataku itd
jest to promowanie wyższych epok bo w 3 epce taka runa była by nie osiągalna w 4 trudno dostępna a w 5 i 6 dało by już rade taki stuff bo kilku miesiącach zrobić.
i wedłóg mnie szarża powinna być dla epok 5,6 w których można wystawić małe armie w rrównaniu do 2-4 epoki
jak wam sie ten pomysł podoba? ?(

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

203

Friday, 19.11.2010, 08:02

Ja pisałem tylko o bonusach w ciuchach i zwojach które posiadam. No pewnie że maksymalnie może być więcej. Ale pomysł (mój) wydaje mi się dobry. I pomysły z jeszcze zwiększeniem szarży wydają mi się ciut niedorzeczne.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

204

Wednesday, 24.11.2010, 10:16

up . dawno nic nowego w temacie nie było , czekamy na jakies info :>

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (24.11.2010, 17:05)


205

Wednesday, 24.11.2010, 14:18

gadać szybko co i jak bo nie wiem jakiego nowego hero szkolić, bo nie wiem czy robić 4 człowieka :D

206

Wednesday, 24.11.2010, 16:49

Drastic - anioła rób :)

207

Thursday, 25.11.2010, 08:14

Jak coś będzie wiadomo to napiszemy ;p
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

208

Thursday, 25.11.2010, 10:11

zostawcie człeka w spokoju

jak już macie ochotę coś zrobić to dajcie porządne fanty dla innych bohaterów
fanty człeka także zostawcie jak są teraz - jak to ruszycie w trakcie gry to jedni mieli fory pozostali będą do tyłu a nie o to chyba chodzi

jak komuś nie pasuje człowiek bo jest za silny to niech sobie takowego także zrobi - lepiej jak byście zrobili porządny re-balans 5 ery

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

209

Thursday, 25.11.2010, 11:59

stsmax cały czas powtarzam dokładnie to samo. Przy okazji wskazuje miejsce na nowe artefakty (nogi).
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

210

Thursday, 25.11.2010, 16:30


fanty człeka także zostawcie jak są teraz - jak to ruszycie w trakcie gry to jedni mieli fory pozostali będą do tyłu a nie o to chyba chodzi

zgadzam sie...jedni maja fory bo maja człowieka, inni ich nie maja bo maja inne rasy.
Ciekawe czy tak pyskowałeś jak były rebalanse 3 i 4E. Mnie wtedy nikt o zdanie nie pytał a dostałem po dupie na rebalansach.

Admini jak dojdą już do właściwych wniosków niech robią co do nich należy, bo jak widać co jednostka to zdanie i do jednolitego stanowiska nigdy nie dojdziemy. Jak mawiają "jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził".

211

Thursday, 25.11.2010, 17:59

jasne MW12345 że wszystkim nie dogodzisz
ale ciekawy jestem jak mogłeś dostać po dupie na re-balansach jak one zwiększały ilości wojsk??

poza tym jak sam piszesz o dogodzeniu wszystkim nie ma szans jak ja prosiłem o re-balans 5 ery to ty pisałeś niby dlaczego ty musiałeś się męczyć a inni maja mieć lepiej - pamiętasz
tu to samo jest w tym przypadku - dlaczego ty miałeś mieć lepiej przechodząc do 6 ery a inni mają się męczyć (i tak będą ale jak się im zabierze dodatki to jeszcze bardziej)

i jeśli ja w niedługim czasie mogłem wystawić człeka na 39 poziom od 0 to każdy także może to zrobić - teraz jest to tylko sapanie bo nikomu nie chce się tego robić od 0 więc chcą powstrzymać innych a nie tędy droga

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

212

Thursday, 25.11.2010, 19:25

Pytasz jak mogłem dostać po dupie? Ot prosto...zarówno do 4 jak i 5 epoki przechodziłem tydzień-dwa wcześniej nim nastąpił ich rebalans. Nikt nie informował z odpowiednim wyprzedzeniem iż taka "akcja" będzie miała miejsce. Nie dość że startowałem od zera w nowych epokach to jeszcze wrogowie dostali potężniejsza broń. Mało tego...zabrano mi możliwość expienia hero silniejsza armią. Ktoś się zapytał wtedy czy to uczciwe, czy ja tak chce? NIE!! Po prostu admini stwierdzili że tak trzeba, ze to będzie fair i wprowadzili w kolejnych patchach, a gdybym wiedział to z chęcią posiedział bym w niższych epokach dla expa...
W tym co napisałem powyżej jest również odpowiedź co do rebalansu 5E.

Powiadasz w niedługim czasie wytrenowałes człowieka na 39lvl...ciekawe chyba ze w wiosce "po wujku" to owszem możliwe ale nie w przeciętnej i uczciwie zbudowanej wiosce.

213

Thursday, 25.11.2010, 20:02

Pytasz jak mogłem dostać po dupie? Ot prosto...zarówno do 4 jak i 5 epoki przechodziłem tydzień-dwa wcześniej nim nastąpił ich rebalans. Nikt nie informował z odpowiednim wyprzedzeniem iż taka "akcja" będzie miała miejsce. Nie dość że startowałem od zera w nowych epokach to jeszcze wrogowie dostali potężniejsza broń. Mało tego...zabrano mi możliwość expienia hero silniejsza armią. Ktoś się zapytał wtedy czy to uczciwe, czy ja tak chce? NIE!! Po prostu admini stwierdzili że tak trzeba, ze to będzie fair i wprowadzili w kolejnych patchach, a gdybym wiedział to z chęcią posiedział bym w niższych epokach dla expa...
W tym co napisałem powyżej jest również odpowiedź co do rebalansu 5E.

Powiadasz w niedługim czasie wytrenowałes człowieka na 39lvl...ciekawe chyba ze w wiosce "po wujku" to owszem możliwe ale nie w przeciętnej i uczciwie zbudowanej wiosce.
wytrenowanie czlowieka na 40 poziom trwa u mnie od wrzesnia 2009 wiec mozna w krotkim jak na standardy TE :P
moje wiochy od 1 do 5 epoki buduje samodzielnie od zera
w 3 epoce z 5 stracilem i nigdy nikt mi nie pomagal (wyjatek oblegi)

214

Thursday, 25.11.2010, 20:09

Boski We wrześniu to wszyscy mieli 1 level, więc nie wiem co to się ma do tematu.
Zrób sobie boha od zera teraz jak wszyscy mają po 30 levelu to zobaczysz,że nie jest łatwo.

215

Thursday, 25.11.2010, 20:26

D@nio
w wrzesniu aniola mialem na 26 poziomie i przesiadlem sie na czlowieka
ale mniejsza z tym
jak admini odbiara bonusy czlowiekowi
to wtedy spróbuj wytrenowac czlowieka od zera to bedziw wyzwanie masochistyczne he he
a rasa ludzka umrze

216

Thursday, 25.11.2010, 20:59

Pytasz jak mogłem dostać po dupie? Ot prosto...zarówno do 4 jak i 5 epoki przechodziłem tydzień-dwa wcześniej nim nastąpił ich rebalans. Nikt nie informował z odpowiednim wyprzedzeniem iż taka "akcja" będzie miała miejsce. Nie dość że startowałem od zera w nowych epokach to jeszcze wrogowie dostali potężniejsza broń. Mało tego...zabrano mi możliwość expienia hero silniejsza armią. Ktoś się zapytał wtedy czy to uczciwe, czy ja tak chce? NIE!! Po prostu admini stwierdzili że tak trzeba, ze to będzie fair i wprowadzili w kolejnych patchach, a gdybym wiedział to z chęcią posiedział bym w niższych epokach dla expa...
W tym co napisałem powyżej jest również odpowiedź co do rebalansu 5E.

Powiadasz w niedługim czasie wytrenowałes człowieka na 39lvl...ciekawe chyba ze w wiosce "po wujku" to owszem możliwe ale nie w przeciętnej i uczciwie zbudowanej wiosce.


MW12345 czy w wiosce po wuju czy po ciotce to nie ważne trzeba pokombinować ale się da - zresztą był czas jak sam pomagałeś mi go podnieść na wyższy poziom
wystarczy latać na lokacje, najlepiej ugadać się z kimś na ustawki, lać sąsiadów no i teraz dodatkową opcja jest expa - da się tylko trzeba chcieć

jak ktoś lubi latać na expy i lotki głównym to niech lata jego sprawa główny i tak będzie zawsze porażką z powodu małej armii

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

217

Thursday, 25.11.2010, 21:17

a czy ja latam głównym? Juz dawno go nie expię, tak samo jak nie buduje stolicy - bo zarówno główny hero jak i stolica to syf.

Wybacz ale w 6E lanie sasiadów nie jest łatwe (z powodu ich małej ilości). Lanie jest fajne w 3/4E i ta mozliwość swego czasu mi odebrano. Jak widze ile ludzie w tych epokach trzepią expa to mnie krew zalewa :/

Co do tematu to powinna obowiązywać jedna podstawowa zasada - kazdy hero powinien dawać podobne mozliwoiści. O ile demon, umarlak i angel są w miarę zbalansowani o tyle nikt mi nie wmówi że człowiek również. A gadanie ze mozna wytrenowac jest bez sensu - wtedy admini spokojnie mogą skasować powyższą trójke hero bo i tak ich nikt nie będzie szkolił. Jeśli tego nie zmienimy to gra straci swoje pierwotne założenia.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

218

Thursday, 25.11.2010, 23:40

Heh panowie o co się kłócicie?
Można bez większych problemów szkolić i głównych i pobocznych. Właśnie ze względu na brak armii główny jest idealny do lokacji i exp. Nie ma woja więc jest bezczynny i dlatego ma czas na tego typu rzeczy:D
Poboczni natomiast są świetni do expienia w tradycyjnym boju i jako dołączający do exp. W ten sposób można szybciutko wyszkolić ich:D
W ekspedycjach klanowych (zależnie od sprzętu) można bez problemu od 3k do 6k ekspa samemu zebrać. Jako dołączający bez problemu te 1,5k. Więc od 0 do 30 można i w 2 m-ce. Potem już pod górkę:D Techniki są proste, niech każdy sam do tego dojdzie:D
Chyba że chce się maxować 1 wtedy ciut problem ze szkoleniem innych. Wszystko zależy od techniki grania i co chce się zrobić.
Ale my cały czas odbiegamy od tematu!!

w związku z docierającymi do nas informacjami nt przepakowania bohatera "człowieka" chciał bym Was zapytać czy i jak duży jest to realnie problem.
Dodatkowo jeżeli ma ktoś jakieś pomysły na rozwiązanie tej sprawy to można śmiało pisać swoje sugestie.

Nikt z "szefów" nie napisał że będzie coś zabierał człowiekowi!!!
Dlatego ja mam nadzieje że to innym rasom zostanie coś dodane:D Jest miejsce na nowe artefakty i myślę (a właściwie mam nadzieję) że właśnie w tą stronę to pójdzie.
Więc nie bijmy piany i spokojnie poczekajmy:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

219

Friday, 26.11.2010, 00:02

wszystko (cisza) wskazuje na to ze admini zabiora czlowiekowi.
najpewnie dodatek do dmgu.

i wtedy 100 czolgow na umarlaku bedzie moglo latac po 4e do woli. NIC im nie zrobimy :((

220

Friday, 26.11.2010, 06:38

Mnie tak naprawdę szarża nie przeraża, mnie przeraża to że armie 220 Kirasów pokonywane jest przez 400 Rajtów bez strat (czyt. wersja tylko z człowiekiem) i gdzie tu strategia?

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=fea2e84cc5