Nie jesteś zalogowany.

PYTANIE Balans ras

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

241

Sunday, 12.12.2010, 22:56

widzę że jadowity dalej nic nie ogarnia...
ja się pytam po jaką cholere są inne rasy skoro żadnego większego z nich pożytku nie ma.Gra ze strategicznej zmieniła się na farciarską bo za ch*j tu już strategii nie widzę...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

242

Sunday, 12.12.2010, 23:25

Trzeba umieć przegrywać z honorem ale widac ze nie umiecie i na człowieka zganiacie.


i w czym przeszkadza żeby człowieka szkolic my tak robimy i na dobre jak widac nam to wychodzi.:-)

Jak na razie to nikt jeszcze nie przegrywa ;)
Poza tym poczytaj jeszcze cały wątek. Przeszkadza to w czasie jaki np. ja nie poświęciłem na szkolenie człowieka a poświęciłem na szkolenie innych hero których teraz mogę wyrzucic do smietnika. Nijak ma sie to z założeniami na początku gry, i właśnie o te zasady nam chodzi...

243

Monday, 13.12.2010, 14:02

Założenia testów:
Pełen set do szarży dla obu graczy. Armia 400 kirasjerów po obu stronach.

Przeprowadziliśmy testy, a oto wyniki:

Hero lvl 40:

człowiek vs anioł
3 przegrane
16 wygranych
1 remis

człowiek vs demon
3 przegrane
17 wygranych

człowiek vs necro
5 przegranych
15 wygranych



Hero lvl 20:

człowiek vs anioł
3 przegrane
16 wygranych
1 remis

człowiek vs demon
6 przegranych
14 wygranych

człowiek vs necro
6 przegranych
13 wygranych
1 remis


W związku z powyższym w najbliższym czasie przygotowany zostanie patch balansujący człowieka.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

244

Monday, 13.12.2010, 14:11

Mam prośbę. Czy mogę prosić o przeprowadzenie analogicznych testów między pozostałymi rodzajami herosów i także ich upublicznienie?
Będę zobowiązany...

Może jeszcze napiszę, dlaczego o to proszę.
Otóż zarzucono mi dziś, że ja i klan, w którym gram obecnie wykorzystał celowo i z premedytacją błąd w grze. Ja twierdzę, że wybór gry człowiekiem był jedynym oczywistym rozwiązaniem w grze, a sprawa ewentualnej konieczności balansu postaci była zgłoszona przez Drastica miesiące temu. W takiej sytuacji nie jest to bugusing.
Ale teraz trzeba się zdecydować na kolejny rodzaj herosa, którego trzeba będzie rozwijać.
Upublicznienie testów pokazujących siłę poszczególnych bohaterów wyeliminuje w przyszłości podobne sytuacje i oskarżenia, gdy każdy będzie miał jednakowy dostęp do tych danych.

Edit: literówek mi trochę wyszło, które poprawiłem.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Prop" (13.12.2010, 14:42)


Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

245

Monday, 13.12.2010, 14:28

W reszcie przypadków jest równa walka, i zależy głównie od ubranych itemów.

Zakładając 'gołych' herosów 30 lvl walki są wyrównane, i kończą się zazwyczaj remisem.

246

Monday, 13.12.2010, 14:42

Ja robiłem kiedyś przy 250 około poziomie, wiem że nie realne ale wszystkie klasy miały równe szanse, nie licząc człowieka co miał 100% wygranej.

247

Monday, 13.12.2010, 15:00

teraz to możecie robić testy i tak większość ma to w ch*j* ....

248

Monday, 13.12.2010, 15:03

Dziękujemy za testy szkoda, że Drastic'a nikt nie chciał słuchać rok temu jak o tym trąbił. Ale lepiej późno niż wcale.

249

Monday, 13.12.2010, 15:07

lepiej im obudzić się z ręką w nocniku niż do razu ogarnąć ten burdel...

250

Monday, 13.12.2010, 15:18

a dlaczego tylko wygrane / przegrane ?
a jaka była suma zdobytego expa ?

251

Monday, 13.12.2010, 15:21

A co ma piernik do wiatraka ?

Wyniki miały pokazać czy faktycznie człowiek jest rasą przesadzoną i właśnie tego dowiódł Sushi.

Albo czegoś pan Jerzy nie rozumie albo szuka sposobu na to żeby opóźnić i tak zaległą aktualizację. Bezcelowe.

252

Monday, 13.12.2010, 15:44

Moim zdanie powinni zostawić człowieka tak jak jest tyle sie w niego zainwestowało kobalty sandałki wierze itd.

to co teraz z tym juz nic warte nie bedzie i za 200 ph to teraz mozna bedzie sprzedac jak sie dawało z 3000-5000 ph.

powinni teraz tylko dla kazdej rasy cos takiego dodac jak dla człowieka żeby były równe szanse i po kłopocie.

ja obecnie mam na T1 z każdej rasy herosa na wysokim lvl to aż takiej straty nie bede miał ale wiele osób co teraz zrobi jak człowieka rozwijało . Powinni dołożyć coś innym herosom i gitara :)

253

Monday, 13.12.2010, 15:49

jerzys a co ma zdobyty exp do finału obla???
dla mnie to jest poboczna miara oblegów...przepakowanie człowieka jest tu tak oczywistą sprawą jak sranie w pampersy niemowlaka...
powiedz to graczą,którzy zaczynają przygodę z TE żeby od razu zabierali się za tresure człowieka wtedy nikt do nikogo nie będzie miał pretensji...sam fakt tych zjebanych artefaktów robi swoje...przy sandale który dopakowuje człowieka już na maxa jaki są inne artefakty dla trupa czy demona?????????????????????ŻADNE!

254

Monday, 13.12.2010, 15:50

poco cos dodawac to trzech ras,jezeli mozna jednej obkroic i tym samym wszystkie cztery wyrownac )))))

255

Monday, 13.12.2010, 15:55

Pisałem już ponad roku temu że będzie problem z Człowiekiem że nikt inny nie będzie chciał żadną klasą oprócz Człowieka grać. Myślałem że będzie to na wyższym levelu ale przedmioty takie jak sandał i wieża przyspieszyły oczywisty fakt.

A co do ilości expa warto by napisać mniej więcej można by pokazać jak znacznie ktoś wygrał.

Tylko jestem ciekaw co wymyślą twórcy ...

256

Monday, 13.12.2010, 15:57

no to moze dodajmy itemy na OBNIZENIE szarzy u przeciwnika ???

byloby to sprawiedliwsze.

Czlowiek jest bardzo trudny w expieniu i dlatego jest silny na wyzszych poziomach

moze administracja zrobiła by testy jeszcze dla poziomu 1 ?

257

Monday, 13.12.2010, 16:01

tylko zanim zostaną (o ile zostaną) takowe zmiany wprowadzone to i tak nic się dalej nie zmieni, więc dla mnie mnie to poroniony pomysł...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

258

Monday, 13.12.2010, 16:13

Jednynym sprawiedliwym rozwiązaniem jest rebalans człowieka. I jerzysy i inni wielcy obrońcy zbugowanego człowieka za przeproszeniem ale nie piepszcie głupot o dodawaniu jakiś itemów itp. bo takie bzdury piszesz że aż oczy bolą.
Nadał uważam że jedynym problemem jest modyfikator do szarzy, nie jej szansa na wejście. Weżcie to prostą opcję pod uwagę szanowni admini.

259

Monday, 13.12.2010, 16:18

Jerzy nie zgodzę się z tobą co do expa ponieważ to o niczym nie świadczy exp naliczany jest od hp wrogich jednostek (jak dobrze pamiętam) co stawia anioła z góry na przegranej pozycji a walki przeciwko niemu zawsze przynoszą więcej expa niż normalnie...

Dla mnie problem nie leży w człowieku tylko w przedmiotach do szarży. Taki sandał daje za dużego kopa człowiekowi i jest zbyt łatwo do wydropienie. Każdy wie gdzie go szukać w przeciwieństwie do kobalta czy wieży. Problemy zaczęły się gdy pojawił się owy sandał...

EDIT
zgodzę się z MW problemem jest modyfikator zwiększany strasznie itemami a nie procent na wejście szarży

260

Monday, 13.12.2010, 16:27

ja przy moim trupie na 29 lvlu nie mam najmniejszych szans przy zestawie 250 kir+100 rajtków vs.500 rajtków na tym samym poziomie człowieka z kobaltem i sandałem...wystarczy 1 szarża w 1 rundzie i dalej to można tylko modlić się o to żeby ich więcej nie było...moze mi wtedy zostanie z 30 kirasów...