Nie jesteś zalogowany.

PYTANIE Balans ras

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

261

Monday, 13.12.2010, 16:28

Problem się zaczął jak pojawili się gracze który mieli komplet itemów do szarży, jest ich kilku .

Bo jak tam chyba 300 rajtów pokonuje 200 kirasów bez strat ... no to chyba coś nie tak.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

262

Monday, 13.12.2010, 16:40

Szacun dla Sergio za bezstronne podejście do tematu.
Problem z człowiekiem był juz nawet gdy sandał sie nie pojawił, jednak (prawie) każdy go minimalizował, do momentu gdy pojawiły sie pierwsze oble w którym głowną rolę grało 8-9-10 armii na człowieku. Po prostu pomimo szczerych chęci, przewagi w armiach itp nie dało rady tego wygrać/obronić. To świadczy o przeboostowaniu człowieka.
Co do samego modyfikatora to nawet na poziomie 200-300% jest równie zabójczy jak i ten na poziomie 400%-500%. Bo co za różnica jesli jednostka zada 400 obrażeń lub 700? W pierwszym przypadku wytrzyma jedynie czołg (ew mech ale tych jednostek można liczyc w ilości kilkunastu sztuk w armii ze wzgledu na upkeep).
Modyfikator powinien byc liczony w dziesiątkach procentów (tak zbalansowany aby dac wiekszy atak niz bonus z ataku demona na tym samym poziomie) a nie w setkach!!

263

Monday, 13.12.2010, 16:42

Po prostu dostaliście po dupie że ta brzydko powiem i teraz płaczecie zeby człowieka zrobic najgorszego hero to co teraz zaczniemy szkolic innego a jak juz bedzie silny to też bedziecie pisac zeby go zmienili itd.


zawsze mozna dodac ubranka do szarzy do innego hero i też bedzie dobrze tylko to bardziej wyrównać np. demon daje atak i AA jednostkom a człowiek nie ma tego i dawał by wiecej inii.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

264

Monday, 13.12.2010, 17:03

Kolego jesteś naprawdę próżny, a twoj tok rozumowania jest prosty jak budowa cepa.
Na chwilkę zostaw to kto dostał po dupie a kto nie i pomyśl o problemie (chyba że myślenie Cie boli to sobie odpuść).

1. Nikt nie płacze (juz mi sie znudziło to stwierdzenie :P) - chcemy jedynie sprawiedliwości.
2. Nikt nie chce człowieka zrobić najgorszym hero - chcemy wyrównania szans WSZYSTKICH hero
3. Idąc Twoim tokiem rozumowania - Ty masz wypasionego człowieka ja włozyłem identyczna ilośc trudu jak Ty w zrobienie wypasionego anioła. Ty jedziesz mnie w 90% przypadków, zbierając przy okazji potężny exp. Jesli nadal uważasz to za sprawiedliwe to pogratulowac twojej ułomnej moralności.
4. itemy do szarzy juz sa dostepne takze dla innych hero, a dalsze ich dokładanie tylko i wyłacznie dla specyficznych ras mogło by spowodować ich przesadne wzmocnienie.

Po prostu po co utrudniać sobie życie (a przede wszystkim adminom) i iśc na około, skoro droga jest prosta - zmniejszyc modyfikataor i problem ginie sam.

265

Monday, 13.12.2010, 17:07

KK to nie chodzi o to kto przegrał kto wygrał. Tylko taka prawda że człowiek jest przepakowany dlatego szkoliłem samych ludzi. Człowieka trzeba obniżyć (raczej modyfikator) tylko musi być to z głową, żeby miał szansę równej walki z innymi hero. Bo teraz to można iść człowiekiem z 500 rajtarami na czołgi i jak wejdzie szarża to czołgów niema.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Tomus-Gaw" (13.12.2010, 17:20)


266

Monday, 13.12.2010, 17:20

Jezeli szukasz ułoma to spójrz w lustro .MW12345

wiem o co chodzi moim zdaniem powinno zostać tak jak jest tylko zeby innym hero tez cos dodać żeby było sprawiedliwie.

ale jak admini nie maja na to czasu albo ochoty to najłatwiejsza droga bedzie zmniejszyć modyfikator.

ale bez modyfikator i szarży człowiek jest gówno warty jak prawdopodobieństwo że szarża wejdzie jeszcze jak to obniżą to juz całkiem.

ale jak admini zdecydują że tak ma być to niech bedzie trudno zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

267

Monday, 13.12.2010, 17:21

Zgadzam się, jest w tym wiele racji, ale przy okazji narzuca mi się pytanie (bo też najwiecej trudu włożyłem w zrobienie wypasionego anioła)... jakie szanse ma anioł np. 40 lvl z 200 kirasami w starciu z demonem 40 lvl z takim samym oddziałem? Może się mylę ale wydaje mi się, że nie ma żadnych...

268

Monday, 13.12.2010, 17:25

tylko więcej exspa dla demona bedzie bo jak wiadomo anioł daje przeciwnikowi więcej exspa :)

ale mozna zrobic symulacje to bedzie wiadomo.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

269

Monday, 13.12.2010, 17:28

O Jadowity nawet pomyślałeś....mocno bolało?

270

Monday, 13.12.2010, 17:36

Jeżeli mam rację to uważam, że anioł też powinien dostać coś od życia, a wiadomo że szkolenie anioła to "droga przez mękę".

271

Monday, 13.12.2010, 17:38

kim ty jestes że że zachowujesz sie jakbyś rozumy świata zjadł..

272

Monday, 13.12.2010, 17:41

a ty kim jesteś? bo wyglądasz na wiecznie głodnego...

273

Monday, 13.12.2010, 17:42

twoim koszmarem :evil:

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

274

Monday, 13.12.2010, 17:45

Anioł ma szansę wygrać z demonem. Dzięki odpowiedniej kombinacji itemów (nie, nie tych z szarżą) ma sporą wytrzymałość jednostek. Co to jest te powiedzmy +60 ataku jednostek, jeśli anioł ma powiedzmy +200 hp i też te +60 regeneracji? ;)

Poza tym anioł jest jednym z lepszych herosów do zaliczania lokacji.

275

Monday, 13.12.2010, 17:47

no do lokacji jest dobry wiem bo mam głównego i im robie lokacje jest twardy :)

276

Monday, 13.12.2010, 17:48

Z lokacjami sie zgodzę, ale powinniśmy zakładać, że w tym hipotetycznym starciu każdy hero ma identyczne itemy lub nie ma żadnych.

277

Monday, 13.12.2010, 17:50

Cytat

Zgadzam się, jest w tym wiele racji, ale przy okazji narzuca mi się pytanie (bo też najwiecej trudu włożyłem w zrobienie wypasionego anioła)... jakie szanse ma anioł np. 40 lvl z 200 kirasami w starciu z demonem 40 lvl z takim samym oddziałem? Może się mylę ale wydaje mi się, że nie ma żadnych...

Mylisz się :D

278

Monday, 13.12.2010, 17:53

no to ładna z ciebie paskuda :P podejrzewam że z procy cie musieli karmić jak byłeś mały :D

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

279

Monday, 13.12.2010, 17:54

Ależ mówimy o takim samym ekwipunku, bo z różnymi sprawa się komplikuje. Widziałem raport z walki 250 rajtków vs 250 rajtków na herosach 20 lvl, i wynik - remis. Anioł miał lepszy wynik, gdyż stracił mniej jednostek - głównie przez wysokie hp i regenerację.

280

Monday, 13.12.2010, 18:08

no to ładna z ciebie paskuda :P podejrzewam że z procy cie musieli karmić jak byłeś mały :D


----------------------

weź juz skończ jak bym słuchał GOLEMA z T2

tacy jak ty to dla mnie śmiecie i dzieciaki nic wiecej