Nie jesteś zalogowany.

PYTANIE Balans ras

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

301

Tuesday, 14.12.2010, 17:09

Hehe sie uśmiałem :D hehe....

302

Tuesday, 14.12.2010, 17:09

LOL dzieciaku człowiek nic nie traci!!!, będzie taki sam jaki masz, nie bedzie tylko mógł zakładać itemów do sarży takich jak, kobalt, wieża i sandał :D

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

303

Tuesday, 14.12.2010, 17:13

A co za tym idzie stanie się bardziej zbalansowany, gdyż w grze mając całego takiego seta będzie można się zastanowić - większa szansa, czy liczenie na farta i większy modyfikator? :P Dodatkowo też na powiedzmy 50-60 lvlu będzie mieć szanse na równorzędną walkę z innymi herosami, a nie tak jak w obecnym przypadku - wygrywać ponad 90% walk.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Alien" (14.12.2010, 17:42)


304

Tuesday, 14.12.2010, 17:14

zmiażdżył chłopak cały system :P hahaha

305

Tuesday, 14.12.2010, 17:17

Dodatkowo też na powiedzmy 50-60 lvlu będzie mieć równe szanse z innymi herosami.

Czyli znowu za jakieś dwa lata szkolenia DOBRE.

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

306

Tuesday, 14.12.2010, 17:39

No to w takim razie bez zmian co można by było powiedzieć? Nie potrzeba by było taktyki ani żadnych pomysłów, nic tylko wystawić jak największą ilość jednostek i czekać na szarże.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

307

Tuesday, 14.12.2010, 17:45

Co do rebalansu człeka.
Spoko nic nie mam.

Tylko zamiast blokować itemy z szarża dla człeka, wprowadźcie do gry kod blokujący statystki szarży dla człeka.

Robota w sumie na tej samej zasadzie, a np człowiek nie straci możliwości otrzymania bonusu 3 inicjatywy z sandałka co i tak jest bardzo dużo jak na artefakt z 2ep.


Prosze o rozważenie takiego rozwiązania


@Down Canis również mam tylko 2.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Canis

Początkujący

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

308

Tuesday, 14.12.2010, 17:45

Nie wiem co chlopak wam zmiazdzyl ? chyba jaja .
Ja rowniez nie mam zamiaru wykupowac Premium po i po co ?

Aby robic nowa postac ? bo jestem tym idiota co inwestuje wiekszosc zdobytego expa w glownego hero a tym hero jest czlowiek i robie tak od 2 lat , oczywiscie 2 lata temu wiedzialem ze teraz bedzie rebalans , oczywiscie jak ktos sie wypowiedzial to jest nic ze nie bede mogl uzywac wiezy , kobaltowych na moim czlowieku to niczego mi nie zmieni , przeciez i tak gine cojakis czas na lokacjach epoki 5 i 6 wiec zabranie mi takich przedmiotow pozbawi mnie zludzen , wroce do klepania Fenka z E4 chociaz sam jestem w E6 ,przynajmniej nie bede ginol .
Wiec to niczego mi nie zmieni , zmieni mi sie tylko podejscie do lokacji bo po co mi bedzie 12 wypraw dziennie , xp lepszego to przeciez mozna na wyprawach robic albo najlepiej wziasc konto od kogosc i sobie ponabijac xpa .

Gram od dluzszego czasu nie na bitwach /oblegach ale bijac lokacje specjalne , podoba mi sie to bardziej od walk , zabierajac mi moje mozliwosci , zabieracie sobie PREMIUM .

Ciekawi mi ile osob na T2 ( tutaj wlasnie gram ) ma set na szarze , bo ja majac 3-iego czlowieka na tym serwerze w rankingu i bedac w E6 mam tylko 2 rzeczy z wymienionego seta 3 czesciowego ( z tych 2 rzeczy , jedna musialem kupic za grube punkty )

309

Tuesday, 14.12.2010, 17:56

Po zablokowaniu czlowiekowi tych przedmiotow bedziesz mial dokladnie to samo z malym wyjatkiem ludzie beda biegac z demonami :)

Ogolnie problemem sa te przedmioty a nie bonusy postaci. Dodatkowo przedstawiony test jest dla mnie smieszny. Bo jaki wynik by byl dla pojedynkow tych samych bohaterow na bombowcach ?? :) ( przejaskrawiam ) Nikt nie podskoczyl by demonowi ;) Kazda epoka ma swoje atuty dla roznych klas postaci ;) Dlatego jeszcze raz powtarzam problem jest i dobrze ze go admini zauwazyli ale ten problem to ogolnie przepakowane te przedmioty!!! zaden przedmiot nie moze podnosic az tak dmg z szarzy!!!
Dla 60 lvl ktos wczesniej pytal: Czlowiek obecnie zadal by 825 dmg na kirajsierze Demon 880 dmg, nekros 660 a aniolek 440
po obcieciu: Czlowiek 495 dmg demon 880 nekros 660 aniolek 440 :)
edit:"
Czlowiek hp+def = 410; demon = 410; nekros = 465 aniolek=710 ( tylko demon za 1 zamachem ubija wszystkich w tym aniolka, kolejny paker to aniolek a potem nekros i czlowiek zaleznie od szczescia ) Po zmniejszeniu bonusu przedmiotow o jedno zero: max dmg zadawany przez tych kirkow to: czlowiek - 418 dmg; demon 286, nekros 214 a anolek 143."

DLATEGO PSTULUJE POPRAWIC TE PRZEDMIOTY OBCINAJAC IM PO ZERZE W % OBLICZANIA DODATKOWEGO DMG!! A nie blokowac przedmioty dla pewnej rasy.

ps.
Dla przypomnienia system walki jest taki: Aniolek obrywa od czlowieka ten od nekrosa ten od demona a ten od aniolka., z powyzszego wynika ze demon po balansie wygrywa z kazdym.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Elmmisiek" (14.12.2010, 19:12)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

310

Tuesday, 14.12.2010, 18:54

Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził :p panowie zaakceptujcie zmiany dobre dla gry a nie tylko dla was jako jednostek. ktos tam straszy że nie wykupi premium bo ma takiego focha....spoko...ale dzięki zmianom na lepszym do gry trafi dziesięciu nowych którzy premium wykupią. Trzeba dążyć do tego aby gra miała sens i była coraz lepsza, a dobre i czytelne zasady to podstawa. Peace :p

311

Tuesday, 14.12.2010, 19:26

Witam, specjalnie założyłem konto zeby się wypowiedzieć w tym temacie... może nie jestem jakimś świetnym znawca tej gry ale zainteresowało mnie kilka wypowiedzi...
MW napisałeś że "każdy może sobie wyszkolić demona.anioła czy nieumarlaka" i fakt może to nie ejst duzy problem...
ale jezli ktoś ma 4 człowieków to co ma zrobić?? to tak jakby zaczynać grę od poczatku ponieważ mając tych 4 człowieków ta osoba bedzie teraz niemiłosiernie bita... a jeszcze zmiejszenie modyfikatora z setek do dziesiatek nic nie da człowiekowi... człowiek będzie niczym nawet na 40lvlu. Anioł dla człowieka będzie niezniszczalny. Jeżeli ktoś ma róznorodnych herosów w tym jednego człowieka to rebalans siły człowieka nie bedzie odczuwalny ale wielu graczy nastawiło się wyłacznie na człowieków. W takim układzie nie ma szans dogonienia innych graczy majacych juz dobrze rozwinietych herosów innych klas.

Teraz inna sprawa... porównano siłe herosów na 60 lvl po obcieciu jego dodatków ... i z tych wyników jasno wynika że człowiek bedzie najgorszym herosem, ponieważ te bonusy co on będzie miał nie dadzą mu nic w czasie bitwy i nie zada praktycznie żadnych strat innym herosom... Anioł nic prawie nie straci dzieki regenarcji i ogromnej ilosci hp jednostek, demon będzie miał prawie dwa razy większy atak więc człowiek nie ma szans, a nie umarły z dodatkiem obrony i ataku tez bedzie nieosiagalny dla człowieka...
wniosek taki że widocznie chodzi o to żeby z człowieka zrobić najgorszego herosa...

312

Tuesday, 14.12.2010, 19:33

a ja mam do wszystkich którzy szkolili 4 ludzi np jedno podstawowe pytanie - dlaczego ??
opis gry na poczatku swiadczył o tym ze kazdym hero powino dac sie grac i w momencie kiedy jeden zyskuje przewage taka ze pozostałymi sie grac nie da nastąpi rebalans tego jednego - to normalne wg mnie
a co mają powiedziec gracze którzy szkolili równiez innych bohaterów ?? :)
kazdy hero ma teraz szanse - człowiek został zrównany z innymi i dlatego płaczecie ??? poszliście na łatwizne - przykre ale prawdziwe teraz trzeba bedzie sie troszke zastanowic nad jednostkami jakich trzeba uzyc a nie nad tym ooo mam człeka jestem gosc i nikt mi nie da rady :P

313

Tuesday, 14.12.2010, 19:59

ci co maja herosów róznych klas teraz sa nieosiagalni dla tych co mieli człowieków... to jest wyrównanie szans? czy może zdegradowanie do zera wielu graczy??
ja akurat nie mam problemu az takiego ponieważ mam tylko ejdnego człowieka... ale to i tak teraz wychodzi jedynie na to że czas poświęcony na szkolenie go jest poprostu zmarnowany... czy to o to chodzi twórcom gry??

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

314

Tuesday, 14.12.2010, 20:00

No cóz mogę dodać do tego co napisał robertpkt...chyba tyle - co powiesz na to jak ja wyszkoliłem tylko samych aniołków i byli do tej pory bici niemiłosiernie? Cóż ja miałem powiedzieć?
Poza tym, człowiek prawidłowo został osłabiony ale osobiście uważam iż nadal będzie jedną z dominujących ras...pożyjecie to zobaczycie ;) Jedno jest pewne i jest to OGROMNY PLUS...powrócimy do taktycznego kombinowania i powoli zaniknie hasło przy oblegach - "wbijać czymkolwiek, byle dużo jednostek i koniecznie na człowieku".

Seba, twórcom na pewno nie chodziło o to aby jedyna zabójczą i powszechnie trenowana klasą był tylko i wyłącznie człowiek!! Anioł to dopiero była marginalna klasa, jak powszechnie wiadomo dawca dobrego expa. Twórcy poszli w dobrym kierunku wyrównania klas i pierwszy krok jaki zrobili wydaje sie być trafionym.

315

Tuesday, 14.12.2010, 22:13

A takie pytanie:

z lokacjami będzie tak samo ?

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

316

Tuesday, 14.12.2010, 22:20

Nareszcie ktoś zadał to pytanie...

317

Tuesday, 14.12.2010, 22:23

ciekawe jak by twój anioł był by teraz taki silny jak człowiek i by chcieli to zmienic osłabic go itd. czy też byś tak pisał zeby zmniejszyć jego siłe.

318

Tuesday, 14.12.2010, 22:25

A takie pytanie:

z lokacjami będzie tak samo ?
jak ma byc rowno dla kazdego hero to i na lokacjach tez, inaczej tego nie widze.

319

Tuesday, 14.12.2010, 22:27

echhh jadowity z tym aniołem to był tylko przyklad akurat mw ma człeka :>
na wysokim levelu i dziwne prawda jest za rebalansem, a co z lokacjami ?? , zanim pojawił sie sandał było ok i dało sie człekeim lokacje przechodzic to i teraz sie da ...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (14.12.2010, 23:07)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

320

Tuesday, 14.12.2010, 22:38

Dokładnie: człowiek lvl 40 (+kobalt + sandał), anioł lvl 28 :P heh...niektórzy chyba nigdy nie zrozumieją o co nam naprawde chodzi. Wszedzie potrafią węszyć jedynie spisek...