You are not logged in.

PYTANIE Balans ras

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Ole

Professional

• Send private message

421

Saturday, March 3rd 2012, 8:42pm

Nie czy ja narzekam na nieradzącego sobie człowieka? Czasami mu się padnie, czasami nie zaliczy ale to są sporadyczne wypadki. Do lokacji można podesłać zawsze inną rasę. W 3 miesiące skupiając się tylko na jednym bohu jestem w stanie nabić mu ok 40 poziom i niech sobie lata ten aniołek:P Ba będzie miał szarże jak człowiek na 20.

Chodzi o fakty i to nie bynajmniej o 6 epoce mówię tylko bo akurat obaj w tej 6 jesteśmy ale zwoje poprzez handel mogą trawić do każdej.

I nie mówcie nie bo nie, przegięty i podobne ogólniki. Podajcie fakty, ja rozpisałem jak dla blondynek, a ty Bagi co? "Dodają smaczku, podstawa oblegu" jaka podstawa??
To są argumenty? No proszę cię.

Wsadzam zwoje 1 lvl jakiekolwiek rasy i niech lata po mapie minusa nie złapie a jeśli nawet to odrobinkę jak mu wejdzie szarża to wszystko zmiecie więc i tak do przodu. A człowieka na 60 lvl wyślesz? 4 razy się zastanowisz bo przyniesie z 40k minusa.

Tak w tej grze szarża to podstawa, i powtórze jeszcze raz człowiek na 60 lvl (nie wspominając niższych) kontra jakakolwiek inna rasa na jakimkolwiek poziomie pewnie w 90% przypadkach dostanie łomot nie dość że mniejszy % na szarże to jeszcze modyfikator.

I jeszcze stwierdzenie że te zwoje to unikaty. Jeszcze raz przypomnę. Cały temat się zaczął od tego że dosłownie kilku ludzi miało sandał i KOŚ. Czy teraz ktokolwiek stwierdzi że to unikaty?

Oczywiście wszystkie powyższe wypowiedzi są tylko i wyłącznie moimi przemyśleniami. Tak czy siak mi w tym momencie absolutnie przestała podobać się ta gra.

Życzę wszystkim miłej i nie stresującej gry:D Ja aktualnie jestem już na urlopie z którego nie wiem czy wrócę.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

This post has been edited 2 times, last edit by "Ole" (Mar 3rd 2012, 10:44pm)

MW12345

Intermediate

• Send private message

422

Saturday, March 3rd 2012, 11:45pm

Ole masz 100% racji.
Przyznaję się że sam oponowałem za rebalansem człowieka - a dokładniej za znerfieniem itemów do szarzy. Nie miałem pojęcia wtedy że tak mocny zestaw można uskładać (bo i skąd miałem wiedzieć). Gdy zobaczyłem ten zestaw u Galahada to mi kopara opadła...
Nadal uważam że gdyby admini skorzystali z mojej propozycji rebalansu itemów do szarzy (a dokładniej drastyczne zmniejszenie modyfikatora) to problem szybko na tapetę by nie wrócił, a tak bujamy się z jednych skrajności w drugie.
Najlepszy zestaw itemów do szarzy powinien dawać nie więcej niż ok. 100% modyfikatora, a powszechnie już używany czyli KOŚ+BWB+SH to max. 50%. Wina nie lezy w bohaterach ale w przegiętych parametrach itemów...

Ole

Professional

• Send private message

423

Tuesday, March 6th 2012, 10:27am

Ciut zeszło mi ciśnienie i wróciłem:)

I coś jednak dopiszę.

Bazując na Pl i poszczególnych rasach oraz ich głównym 1 bonusie rasowym przy 60 lvl.

Anioł HP + 143%
Umarlak Def + 92%
Czerwoniec Atak + 73%
Ludź ini + 29%

Każda rasa ma dodatkowy bonus i bez ograniczeń może go zwiększać. Człowiek może zwiększać tylko 1 który zarówno w zwojach jak i runach jest najmarniejszy. Do tego efekt bazowy też jest najgorszy.
Jedyna szansa że wygra z jakąkolwiek inną rasą jest szarża i jej modyfikator. Zabierając mu ją i dając innym bazowo silniejszym rasom co otrzymujemy?
Na pewno nie wypasionego, przegiętego, najlepszego boha.

This post has been edited 1 times, last edit by "Ole" (Mar 6th 2012, 10:33am)

424

Tuesday, March 6th 2012, 10:57am

na ten moment moj człowiek lvl 40 ma 38 def i 113 zycia z itemow i czarów
dla porównania nieumarły na ok 40 lvl ma taki bonus wlasnie do defa
z runek mam tylko jednego YRD-a reszta to YR
miejsc na runy mam min. 4 do obsadzenia co przy zamiane YR na MAR daje mi +12 def dodatkowo ( MAR sa w miare tanie jakies 7 k ph)
po zamianie na YRD dodatkowo kolejne 16 def dodatkowo ( zamieniam jednego MAR na YRD-a ) i ostatecznie mam na człeku w przybliżeniu
+50 def i 130 zycia a bonus do szarzy mam BEZ ITEMOW - rezygnujac z tarczy skrzydlatej trace punkty zycia z tarcza OSTRĄ (3) + np 3 x MAR mam kolejne +15 do defa , w przypadku T-FORM przeciwko ODYNOWI wlacza sie człowiekowi tryb nieśmiertelnosci :P a szarże mam czy tak czy tak bez względu na ilość czarów czy itemow

na koniec - mimo wszystko nie znamy wszystkich czarów czy itemow - jest czar zdejmujacy magie piekła moze byc i cos zdejmujacego szarze a tak duzo zestawów do szarży na serwie nie ma zeby z ich powodu robic rebalans
aa i nie jestem za rebalansem człowieka

Ole

Professional

• Send private message

425

Tuesday, March 6th 2012, 11:31am

A O CZYM TY PISZESZ?

Kombinacji jest od groma i ciut ciut. I dotyczą wszystkich ras. Nie neguje tego w żadnym momencie.

Teraz te same ciuchy załóż jakiekolwiek postaci na 1 lvl, odpadną ci raptem 3-4 itemki do szarży. Dzięki bazowym punktom (1 lvl) będziesz miał zbliżone staty, do tego swojego 40 natomiast szarża będzie cały czas ograniczona tym twoim 40 lvl, a przeciwnik może przy łomotać szarżą z pełną mocą.

14-16% jest powszechne, 31% ma co najmniej 5 osób o których wiem (a pewnie wiem mało) i oczywiście nie wiem do kogo trawił ostatni więc może już 1 osoba ma 38%.
Galahad był pierwszy (chyba) i to raptem 3-4 m-ce temu. Teraz mamy min 5. Ilu będzie jutro? Wiesz bo ja nie.

Ole

Professional

• Send private message

426

Tuesday, March 6th 2012, 11:52am

Ten wątek też został zakończony jednoznacznie na PW.

Nie ma o czym gadać jednym słowem.

Pozdrawiam

427

Thursday, March 8th 2012, 10:34am

Ten wątek też został zakończony jednoznacznie na PW.

Nie ma o czym gadać jednym słowem.

Pozdrawiam

W takim razie zamykam.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker