Nie jesteś zalogowany.

PYTANIE Balans ras

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Monday, 08.11.2010, 16:13

jakby mało było symulacji na żywca :P
wystraczą linki z obli z ostanich paru miesiecy czy linki z pojedynkow człek kontra inne rasy
a Ty zawsze powtarzasz "no w jednym oblegu to mi szarza weszła dopiero w 9 ej rundzie "
a mnie sie cały czas wydaje ze w tej grze niepowinno chodzic o szarże a o walke poszczególnych rodzajów armi i herosów przeciwko sobie
zgodnie zresztą z zasada - PNK - papier nozyce kamien - rajtarzy trafiaja w piki - piki padaja - trafiaja na kirasow - pada rajtaria
trafia anił na demona - padaja wojska anielskie -trafia anił w oblu na nieumarłego - dzieki regeneracji anielskie wojska wygrywaja -
trafia człek na anioła - wojska anielskie padaja bo dostaja obrazen dwa razy wiecej ?? itp itd
gram w gre od wersji beta , głowny demon a szkole tez nieumarłego i człeka , nie miałbym nic przeciwko zmianie statystyk jesli uczyniłoby to gre wyrównaną a nie LOTTO - wejdzie szarża albo nie

42

Monday, 08.11.2010, 16:21

Cytat

Może być tak że bez szarzy czołg czołgowi nic nie zrobi. Wbrew pozorom jest to logiczne.
Widzisz w wyższych epokach np. albo jest remis albo wygrywasz szarża, bo jednostki mają za dużo życia/obrony a za mało ataku.

43

Monday, 08.11.2010, 16:22

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:53)


44

Monday, 08.11.2010, 16:25

Innymi rasami co najwyżej jest sens jak atakujesz "kamieniem" na "nożyczki" no i nie dostaniesz szarży.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Monday, 08.11.2010, 16:38

Dratic nie zgodzę się z Tobą żebyś nie stracił zobacz pierwszą rundę zanim on zatakował ty mu rozwaliłeś 38 czołgów w pierwszej rundzie to ponad 1/3 jego jednej armii więc jego atak już był o 1/3 mniejszy więc myślę że jakby Ci szarża nie weszła nigdzie to z 50 czołgów byś stracił :P

46

Monday, 08.11.2010, 16:41

Zapoznajcie się z tym linkiem :
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7ff4ebe377

jest sprzet w ekwipunku i inne rasy są w stanie zmieść inne armie przy pomocy szarży co doświadczyłem .

47

Monday, 08.11.2010, 16:41

OK. Dajcie mi parametry bohaterów (jaki sprzęt, ile daje) oraz wielkość armii to napisze symulacje jeśli tak bardzo potrzebujesz. Chociaż pewnie wtedy powiesz że zła symulacja, nie utworzona przez twórców gry.

48

Monday, 08.11.2010, 16:54

Krzyko prawda ale inne rasy nie beda mialy prawdopodobnie szansy na szarze powyzej 30 % i modyfikatora 500% chyba ze sa magiczne itemy , ktore znajdziemy za 3 lata jeden i nie bedziemy mieli run zeby zaklecie uruchomic
jakby wpadł do Ciebie człowiek to w pierwszej rundzie nie byłoby co zbierac a tak pare jednostek przezyło
chyba ze człowiek ma jakies ograniczenie i szansa sie zatrzymuje powiedzmy na 30 % a procent obrazen na 500 % ??

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Monday, 08.11.2010, 16:57

Akurat Robercie połowicznie się zgodzę, zawsze może też paść artefakt ;) Ale też są szanse nikłe...

50

Monday, 08.11.2010, 16:59

Zapoznajcie się z tym linkiem :
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7ff4ebe377

jest sprzet w ekwipunku i inne rasy są w stanie zmieść inne armie przy pomocy szarży co doświadczyłem .

Zapoznajcie się z tym linkiem :
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7ff4ebe377

jest sprzet w ekwipunku i inne rasy są w stanie zmieść inne armie przy pomocy szarży co doświadczyłem .

Ale w tym przypadku każda rasa bez szarzy by to rozwaliła :D, to jak rajty na piechurów :D

51

Monday, 08.11.2010, 17:23

balans powinien być już dawno zrobiony z prostym odgórnym ustawieniem limitu modyfikatora do szarzy, teraz oblegi to walki ludzi gdzie liczebność, sprzęt nie grają roli tylko szarża i szarża ...

52

Monday, 08.11.2010, 18:42

Witam,

w związku z docierającymi do nas informacjami nt przepakowania bohatera "człowieka" chciał bym Was zapytać czy i jak duży jest to realnie problem.

Dodatkowo jeżeli ma ktoś jakieś pomysły na rozwiązanie tej sprawy to można śmiało pisać swoje sugestie.

Przykładowy link:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=412f71faf5
!!!!Jak zwykle !!!!!!
zamiast uatrakcyjnic gre to zajmujecie sie glupotami
SushiMaker i KONRAD
wezcie sie do konkretnej roboty a nie udawajcie ze cos robicie
tyle ciekawych pomyslow podsuwają Wam gracze ale to dla Was za duzo roboty
wiec aby sie wykazac zrobicie rebalans bo to 1 min roboty


w dniu kidy to zrobicie pojdzie ciach 2 lata moich wyrzeczeń aby przypakowac hero
i w tym dniu zakoncze te gra

ps. to ze skarza sie gracze ktorzy graja pol roku nie znaczy ze trzeba pod nich ustawiac gry


Warn za wulgaryzmy
Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (08.11.2010, 18:57)


53

Monday, 08.11.2010, 19:12

Jeśli uważasz, że gramy w tą grę od pół roku to ja nie mam pytań.
Ludzka rasa, jedyna rasa ...
Masz tutaj link poczytaj sobie, człowieka zgłaszaliśmy już dawno temu i nie było odzewu, więc jest teraz spóźniony, ale jest.

54

Monday, 08.11.2010, 19:18

trzeba dodac do statystyk herosow szanse na szarze ) a czlowieku dodac np. statystyke dla ataku jednostek czy regeneracji )

55

Monday, 08.11.2010, 20:11

Dodanie szansy n szarżę innym rasom to wciąż będzie walka na szarże, tylko że ogółu herosów.
Mi się wciąż podoba najbardziej pomysł z % szansą innych, swoistych umiejętności dla każdej rasy.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Monday, 08.11.2010, 20:16

Ja powiem od siebie tylko jedną rzecz.

Nie można na tym etapie zaprzepaszczać wysiłku graczy, którzy zainwestowali w człowieka, a jakiekolwiek zmiany np po rzekomym resecie czy na nowym serwerze.

Zastanawia mnie czy ktoś wogóle wpadł na pomysł wsadzenia itemów z szarża do demona hmm ?
Sandał Heraklesa 2% szarży + 150% modyfikator
Kobaltowe Oblicze Śmierci 4% szarży + 100% modyfikator
Błękitna Wierza Bogów 8% szarży + 50% modyfikator

Dostajemy w tym wypadku 14% szarży przy modyfikatorze 300% zachowując premie bohaterów taki demon przy 30lv masz 65 ataku wiecej.
Zakładając, że szarża wejdzie otrzymujemy 260 atak z samego bonusu demona na 30lvl, a co z pozostałym atakiem jednostki, który w przypadku rajtara wynosi 100.
Atak takiego rajtara to 165 z szarża to 660 ataku przeciw czołgom, gdzie jest duży pancerz(100) i ujemny atak(-30%) wynosi 362.

Stosunek armii rajtarów do armii czołgów jest to tak średni o 3:1 do 4:1, wiec można liczyć *3 lub *4 takowy atak, wiec na żadnym bohaterze z armii nic nie zostanie.

To można przyrównywać do każdego bohatera, ponieważ nikt nikomu nie zabroni założyć SH, KOŚ i BWB do innych ras, lecz nie ma pomysłu na to bo każdy kieruje sie narzucona modą na człowieka.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

57

Monday, 08.11.2010, 20:49

wam o jednym,a wy o drugim,przyczym tu te itemy,sandal heraklesa i td, itemy moze zalozyc dowolny heros i ten bonus dzila tylko na herosa, a czlowiek ma szarze jako bonus dla jednostek,to calkiem rozne sprawy

58

Monday, 08.11.2010, 20:50

Tylko człowiek dopalony ma 500-600% i ok. 40% szansy, więc to i tak jest wielka przewaga.

59

Monday, 08.11.2010, 20:56

tak czlowiek ma duzo przewage..np poco demonowi modyfikator ataku przeciwlotniczego? to przeciez naiwieksze glupstwo,z tego niema zadnej korzysci ) czy ktoz moze powiedziec ze ja niemam racji?

60

Monday, 08.11.2010, 21:03

Jeśli uważasz, że gramy w tą grę od pół roku to ja nie mam pytań.
Ludzka rasa, jedyna rasa ...
Masz tutaj link poczytaj sobie, człowieka zgłaszaliśmy już dawno temu i nie było odzewu, więc jest teraz spóźniony, ale jest.
No i we wrzesniu 2009 roku mialem aniola na 27 poziomie i na skutek debaty na tym forum powolalem do zycia czlowieka
od wrzesnia 2009 99% pd laduje w niego
i od wrzesnia 2009 doprowadzilem go do top 6 tak tak teraz mam 429 985
i nagle ma sie okazac ze jednak to 429 985 jest wyrzucone w bloto
jezeli ma byc rebalans to poprosze o przeniesienie w/w punktow na dowolnie wybranego mojego herosa