Nie jesteś zalogowany.

PYTANIE Balans ras

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

121

Wednesday, 10.11.2010, 23:07

Jerzys trzeba czytać

Cyt:
nt przepakowania bohatera "człowieka"

Przepakowanemu coś się zabiera nie dodaje. I tobie nikt nic nie musi udowadniać. Jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć tematu nie wypowiadaj się.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

122

Wednesday, 10.11.2010, 23:10

Zawsze istnieje opcja ucięcia kilku % z modyfikatora na przedmiotach np z takiego sandała :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

123

Wednesday, 10.11.2010, 23:18

Heh ale wtedy karać będziemy inne postacie a "Ludź" może korzystać z bonów (czy to runek czy też przedmiotów) bez ograniczeń.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

124

Wednesday, 10.11.2010, 23:20

Dla mnie to jest bez sensu żeby teraz zmieniać coś w człowieku bo ja nie gram długo coś ponad rok ale nigdy mi nie przeszkadzało to że komuś szarża wejdzie cz nie tylko wyszkoliłem sobie człowieczka w szybkim tempie i tez mam .

Co do sprzętu do szarzy to można i do innych ras wsadzić , ja tak robię bo jak przy demonie czy nieumarłym jak wejdzie szarża to z inne woja maja problem .

Człowiek po jakiś zmianach to już będzie do niczego bo i tak jak mu szarża nie wejdzie to przychodzi niekiedy sam bohater bo co on ma innego nie ma tak jak demon ataku i ataku AA czy nieumarły ataku i obrony .

Ja bym zostawił tak jak jest lub dodał coś do innych ras jak już trzeba ale mi się wydaje ze każdy bohater przy wysokim poziomie daje dużo .

Jak już coś dodać to do aniołka bo to jedyny bohater który nie ma niczego z obrony czy ataku :}

125

Wednesday, 10.11.2010, 23:40

Może podejść do problemu z innej strony. Najprościej niech człowiek nie może używać sprzętu dodającego % do szarży. Co prawda sprawiedliwie by było żeby inne rasy też miały ograniczony sprzęt, ale na tą chwile myślę bardziej nad ideą.
Nie będzie wtedy kłopotu że pojawia się modyfikator +500%
Żeby nie było - mój główny i najwyższy poboczni to ludzie, ale jak musimy człowieka osłabić to nie marnujmy naszej (graczy) dwuletniej pracy zmieniając statystyki.

O ten pomysł mi się podoba:)
Najlepiej będzie jeśli tylko człowiek nie będzie mógł założyć sprzętu dodającego % sarzy. a pozostali bohaterowie tak.

126

Wednesday, 10.11.2010, 23:41

Elementem losowym są dropy na lokachajch, expedycjach oraz szarze czlowieka i żaden z nas nie chce tego zmieniać . Rozsądek administracji pewnie weźmie górę gdyż coponiektórzy są niereformowalni i pisza w kółko to samo odbiegając od tematu.

Teraz tak sobie pomyślałem, że gdyby BC nie miało jerzyka to pewnie by się musieli pokasować wiec OLE nie dziw się skąd u niego ta mania wielkości - niemniej jednak ja nie chce żeby się pokasowali bo nie będzie z kim walczyć. Ale ja również wiem tak samo jak i reszta serwera , że on sie nie skasuje :P Pisał o tym rok temu i pewnie napisze za rok...

A wracając do sprawy podstawowej to zawsze będzie losowanie tylko niech będzie ono sprawiedliwe!!

127

Thursday, 11.11.2010, 08:00

Moze i ja wrzuce swoje trzy grosze do dyskusji: Od poczatku powarzalem, ze roznica miedzy dodawaniem a mnozeniem musi kiedys wylezc, wlasnie wylazi. Jednak odebranie szarzy czlowiekowi jest rownowazme ze zrzuceniem go na samo dno, bo sama inicjatywa tak na prawde niewiele daje. Kto pogral dluzej czlowiekiem, ten wie, ze w trudnych walkach i lokacjach czlowiek jest albo zwycieski albo martwy w zaleznosci od tego, czy szarza wyjdzie. Zatem jesli juz bez szarzy to z jakims na prawde dobrym ekwiwalentem, bo ryzykowanie 7k ujemnego to juz na prawde nie jest smieszne. Ewentualnie mozna wprowadzic rozwijalna ceche wszystkim boaterom w miejsce umiejetnosci szpiegowania czy udzwigu np i tak praktycznie nieuzywanych. Bonus rasowy zmniejszyc i zsumowac z wyuczonym. Przewaga w postaci wiekszej szansy na szarze uzupelni sie z bonusem do ini, zas wiekszy modyfikator skompensuje nizszy wskutek braku bonusu do ataku mnoznik.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

128

Thursday, 11.11.2010, 08:43

chcecie element losowy ?? skoro człowiek ma byc takim jokerem , to niech przed każdą walka wybierane sa dla niego statystyki jak dla umarłego , aniola lub demona lub żadna , cztery możliwosci i oczywiscie szarża ale bez modow z przedmiotow tylko natywna
i Jerzys , nie obrazaj szachistów , szachy to piekna gra ktora wymaga myslenia i planowania a NIE rzeźbienia figur :/.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (11.11.2010, 09:16)


129

Thursday, 11.11.2010, 11:26

Generalnie chyba kłopotem są gadżety do człeka- goły człek - bez gadżetów nie jest wart wiele - osobiście wolałbym np demona

dopiero te 3 cudowne rzeczy go pakują (chyba nie muszę pisać jakie)


a dlaczego nie ma gadżetów do demona (coś co daje jednostkom np +70 ataku)
coś co daje zdechlakowi np 30 do obrony i 30 do ataku

coś co podnosi leczenie aniołkowi


w tym jest raczej kłopot

dlatego niech twórcy zrobią gadżety do demona, anioła, zdechlaka - i będzie OK
i wtedy także będą ci herosi coś także znaczyć

130

Thursday, 11.11.2010, 11:32

Bodex i tu sie mylisz, bo jak wejdzie szarza 500% to nawet def necro czy hp aniola nic nie zrobia.

Edit// co ciekawe bonus do hp juz jest, a mianowicie pref. sztandary, tarcze i plonacy demon umyslow, a to daje jakies 120hp, a do tego human tez to moze zalozyc czyt. do "dopalaczy", bo to jest helm i tarcza.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (11.11.2010, 11:42)


131

Thursday, 11.11.2010, 12:01

"a to daje jakies 120hp, a do tego human tez to moze zalozyc czyt. do "dopalaczy", bo to jest helm i tarcza."

nie ta skala "dopalacza"

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

132

Thursday, 11.11.2010, 12:03

Da się osiągnąć jakieś +150-160 hp przy wykorzystaniu max bonusów ;) A ciekawych "dopalaczy" dających duże bonusy do ataku, defa i regeneracji niestety nie ma.

133

Thursday, 11.11.2010, 13:30

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:43)


134

Friday, 12.11.2010, 10:09

No tak naprawdę to itemy spowodowały znaczny wzrost znaczenia człowieka, tak znaczny że rzadko widzę innego bohatera z główna armią ( w wyższych epokach).

Jeśli zmienić to zmienić przedmioty i tyle, chociaż przedmioty z szarża są najdroższymi przedmiotami na aukcji praktycznie ( więc jeśli zmieniać to rozsądnie )
Nie jestem pewien ale chyba dałem największą ilość ph na aukcji za zwój z szarża właśnie.

Bo chodzi o to żeby człowiek nie zabijał jednym "strzałem" wszystkiego, tylko powodował znaczne straty, zostawmy mu jakiś element strategii a nie samą losowość.

Jestem na pewno przeciw zmianom cech herosów dot. lokacji.

135

Friday, 12.11.2010, 12:06

Cytat wypowiedzi "Konował" Bardzo proszę o symulację walki (100 prób):

Człowieka 19 lvl (ma 14% szansy na szarzę)
oraz Demona, Aniola, Umarlaka na 19 lvl (z ubranymi itemami na szarzę (też 14 %))

Człowiekowi w miejsce "szarżowych" itemów proszę ubrać NAJLEPSZE itemy które się trafiły do tej pory (zbroja , buty i artefakt) z najlepszymi zwojami

reszta może być naga.

Proszę o sumę expa ze 100 walk uzyskanych przez człowieka i inne rasy
Co to za bzdura ... Dlaczego chcesz udowodnić jakies głupoty ... Jeżeli chcesz mieć miarodajną symulację to zrób te 1OO symulacji z tym, że kazdy ma te 14% z przedmiotów wiecej. Dodatkowo nie bohatere lvl 19 ale bohaterem lvl 45 ponieważ juz chyb każdy z nas wyrósł z przedszkola lvl 1-2O... Pokazując symulacje na wyższych lvlach obrazujemy również w jaki sposób wpływa lvl i rozwój i czy trzeba to zmienić. A 19 lvl to żaden lvl...

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

136

Friday, 12.11.2010, 12:39

Mam propozycję żeby zakończyć na razie dyskusje bo już się powtarzamy:D
Poczekajmy teraz na komentarz "Góry".
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

137

Friday, 12.11.2010, 12:49

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:43)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

138

Friday, 12.11.2010, 13:08

i inni też potrafią szarżować przykład

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8950592f70

139

Friday, 12.11.2010, 13:30

Jaka jest różnica teraz a wcześniej?

Teraz zakładam że mi wejdzie szarża, wcześniej liczyłem że mi wejdzie :D

TYLKO JEŚLI TWÓRCY WPADNĄ NA "GENIALNY" POMYSŁ, NIECH DADZĄ GO DO OCENY GRACZY WPIERW.
DZIĘKUJE

140

Monday, 15.11.2010, 13:42

czekamy na decyzje Szanownej Administracji lub chociaz na informacje jak długo przyjdzie nam czekac :)
i dlaczego tak długo ;)