Nie jesteś zalogowany.

PYTANIE Balans ras

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

161

Monday, 15.11.2010, 21:21

napisze jeszcze tako rzecz,jezeli przdmioty zakladane na czlowieka sumujo sie z jego bunusami, to niech wtedy jak zaloze na demona plonaco pochodnie gwiaz co daje +25atak, to niech te 25 plusuje sie z modyfikatorem ataku demona i td

162

Monday, 15.11.2010, 21:26

Vladen rozumiesz pojecie bonus do boha i bonus do jednostek??, bo chyba nie

163

Monday, 15.11.2010, 21:35

moim zdaniem kazda jednostka czy bohater powinna miec bazowo 1 % na 100% szansy to by byłyo jakies urozmaicenie średnio 1 szarza na wszystkie wyprawy w jeden dzień 1 oddziałem

człowiek juz ma bonus do tego więc on tego bazowego by nie miał


i wedłóg mnie max modyfikator powinien byc 200% a wzrastac powinna szansa na szarze

164

Tuesday, 16.11.2010, 09:48

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:42)


165

Tuesday, 16.11.2010, 10:30

No właśnie dowodzi. Dałeś właśnie dowód, że bez szarży człowiek potrafi sobie poradzić i to całkiem dobrze.

Różnica jest taka, że jakby mu weszła szarża to by było po walce już po 1szej rundzie. Więc to wygląda tak, że ta rasa albo ma remis albo złomuje całkowicie wojsko wroga.

Faktycznie dalsze dyskusje są zbędne bo coraz głupsze pomysły są proponowane.

Najbardziej sensownym wydaje się niesumowanie szansy na szarże - czyli wybieranie najwyższego współczynnika spośród wrodzonych i przedmiotów albo zamknięcie modyfikatora na pułapie 250 %.

Podoba mi się również dodanie jakichś nowych wrodzonych dla pozostałych ras - również dla człowieka - ale to tylko po to żeby się więcej działo i grało ciekawiej...

166

Tuesday, 16.11.2010, 10:47

No dokładnie w wyższych epokach, człowiek ma remis albo wygrywa.

Nie sumowanie przedmiotów nie jest rozwiązaniem gdyż jest to tylko pójście na łatwiznę po jest to tak naprawdę tylko odwleczenie problemu a nie jego rozwiązanie. Bo gracze będą mieli wyższe poziomy bo będą lepsze przedmioty i problem się powtórzy, więc bez sensu.

Musi być balans na każdym poziomie, oczywiście jedne jednostki są troszkę lepsze z innymi herosami. Ale żeby to było zbliżone.

167

Tuesday, 16.11.2010, 12:24

na chwile obecna nie ma juz walki ras a walka na szarze - tem komu wejdzie szarża wygrywa , a i jescze ten szczesciaz co ma itemki do szarzy , bo ten co nie ma jest w sporo gorszej sytuacji
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e542a1e496

dlaczego ten link ?? , zobaczcie staty wojska demona , szansa na szarze 14 % i mod 300 , przy demonie jest to równiez masakra
czy gra ma sie sprowadzac do losowania wejdzie szarza albo nie, bez wzgledu na to jakim hero sie gra wygra ten któremu wejdzie szarża ??

168

Tuesday, 16.11.2010, 13:01

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:42)


annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

169

Tuesday, 16.11.2010, 13:14

i Kornowal podszedł do tematu bardzo rozsądnie. Moje zdanie pokrywa się z jego.

Kiedy zaczynałam grę będąc jeszcze 1 epoce ktoś na jakieś pytanie o najlepszego herosa odpowiedział ze na wysokich poziomach człowiek będzie nie do pokonania. Mial racje. Przewidział co będzie się działo. Byl to chyba Vein, ale już nie pamiętam. Z kolei na niskich człowiek jest beznadziejny - jaki z tego wniosek? Czasy się zmieniają wraz z rozwojem kolejnych epok. Na początku wszyscy chwalili aniołka ze na lokacjach jest najlepszy i takie tam... racje.. ale na niskich poziomach, później przyszła moda na nekromante - i faktycznie w 2 i 3 ep ten typ bohatera rządził i dzielił... od 4 ep pojawił sie pomysł na człowieka. Wraz z poziomem gry na której jesteśmy zmieniają się zasady.

Najlepszy sposob na poprawe czego kolewiek jest zostawienie statystyk tak jak teraz a zwiekszenie szansy na lepszy drop... glownie chodzi o zwoje. Nowe zwoje już dawno można było wprowadzić szczególnie takie które zwiększają w sposób widoczny obronę oraz atak.

170

Tuesday, 16.11.2010, 14:11

no admini chyba cos zrobio, poprostu nie musi byc takiego rozlamu miedzy rasami,jaki jest teraz, wszystkie rasy na jednakowym poziomie muszo byc mniej wiecej rowne, bo jezeli pakowalem demona do 38lv rok,a teraz okazuje sie ze to puste miejsce,to chyba nie bende pakowal jeszcze rok czlowieka,to nonsens )

171

Tuesday, 16.11.2010, 14:12

Mam do was proste pytanie, zobaczymy czy jesteście w stanie udzielić poprawnej odpowiedzi.

Przyjmijmy że człowiek jest na wysokim poziomie i ma szanse na szarże 100% ( czyli stała wartość ), modyfikator ataku wychodzi ( bez przedmiotów ) około 1000%.

Jaki poziom demona jest potrzebny żeby pokonać człowieka ?

172

Tuesday, 16.11.2010, 14:18

Nie istnieje taki poziom. Ze względu na wyższą inicjatywę człowiek wygra pewnie na 95% wypadków (przy takich parametrach i tak wszystkie jednostki idą na jednego strzała).

173

Tuesday, 16.11.2010, 14:40

i Kornowal podszedł do tematu bardzo rozsądnie. Moje zdanie pokrywa się z jego.

Kiedy zaczynałam grę będąc jeszcze 1 epoce ktoś na jakieś pytanie o najlepszego herosa odpowiedział ze na wysokich poziomach człowiek będzie nie do pokonania. Mial racje. Przewidział co będzie się działo. Byl to chyba Vein, ale już nie pamiętam. Z kolei na niskich człowiek jest beznadziejny - jaki z tego wniosek? Czasy się zmieniają wraz z rozwojem kolejnych epok. Na początku wszyscy chwalili aniołka ze na lokacjach jest najlepszy i takie tam... racje.. ale na niskich poziomach, później przyszła moda na nekromante - i faktycznie w 2 i 3 ep ten typ bohatera rządził i dzielił... od 4 ep pojawił sie pomysł na człowieka. Wraz z poziomem gry na której jesteśmy zmieniają się zasady.

Najlepszy sposob na poprawe czego kolewiek jest zostawienie statystyk tak jak teraz a zwiekszenie szansy na lepszy drop... glownie chodzi o zwoje. Nowe zwoje już dawno można było wprowadzić szczególnie takie które zwiększają w sposób widoczny obronę oraz atak.


a ja sie nie zgodze
wystarczy popatrzec na lokacje , czesc lokacji mozna za pomoca aniołka zrobic bez problemu i bez strat inne za pomoca demona lub człowieka lbo nieumarłego, gra robiona jest pod cztery rasy a nie dla jednej
zaczynajac gre dawno temu zdecydowałem sie na demona i nie załuje wszystkie lokacje łacznie z 5 ta zrobilem demonem
i demona mam na stolicy
poboczni to umarlak , człowiek i aniol dlatego wlasnie ze WSZYSTKIE rasy maja swoje wady i zalety i gra powinna polegac na umiejetnym wykorzystaniu WSZYsTKICH ras
a nie tylko JEDNEJ , jesli nic sie nei zmieni to gra straci caly sens bo po mapie beda biegac sami ludzie i nawet lokacje przestana stwarzac jakąkolwiek trudnosc skoro człowiek na 14 tym levelu bez problemu zdejmie fenia dzieki własnie szarzy , pada własnie cały urok tej gry jakim był dobór jednostek dla hero i wybór hero do każdej lokacji inny
to samo w PVP w zaleznosci od tego na co sie trafiało wynik mógł byc rózny a teraz wynik zależy TYLKO i WYŁĄCZNIE od szarzy
a co dadza zwoje do obrony badź ataku jak załozą je obie strony wrocimy do początku tyle tylko ze lokacje zrobi byle lama z bohem na 10 lvl , bo będzie mial itemy i szarze i tak sobie spokojnie dojdzie do 6 ej epoki nawet nie wiedzac kiedy

174

Tuesday, 16.11.2010, 14:42

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:42)


175

Tuesday, 16.11.2010, 15:08

a ja widze jeszcze jeden problem , najbardziej poszukiwane beda teraz wioski z których mozna wystawic jak największa armie
bo przy szarzy nie liczy sie pancerz czy rodzaj zadawanych obrazen tylko ile jednostek uderzy w szarzy

176

Tuesday, 16.11.2010, 15:23

Poproszono mnie o danie linku, a więc daje
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8aa623a2bd
jak dla mnie no comment... jednostki anioła lecą na hita bez względu na rodzaj jednostek.

177

Tuesday, 16.11.2010, 15:50

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:42)


178

Tuesday, 16.11.2010, 15:56

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:41)


179

Tuesday, 16.11.2010, 15:58

Konowal aka Jerzys oczwiście broń człowieka, że taką armią nic nie zrobi. Jako taki obrońca daj jeszcze raport gdzie człowiek mając 1 czołg nie rozwalił armii 100 piechoty mimo, że mu szarże weszły i mów, że człowiek nie jest przesadzony.

Edit// do Ciebie się nie da przemówić, bo Ty i Twój klan bazujecie na ludziach, więc dyskusja z Wami jest bezcelowa.

180

Tuesday, 16.11.2010, 16:19

treści usunięte.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (17.11.2010, 21:41)