Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 09.11.2010, 12:16

Wielka niesprawiedliwość w expedycjach i lokacjach

Herosi zakładający biżuterię 3 i używający czaru Awatar mają nieprawdopodobną przewagę w lokacjach expedycjach.

Niektórzy gracze mają po 3 biżuterie z 3 awatarami.
Niektórzy wcale.
Możliwość pójścia na lokacje / expedycję z 4 herosami zamiast jednym (1 + 3 awatary) daje zbyt dużą przewagę.

Proszę o zrównanie szans i ograniczenia możliwości rzucenia czaru Awatar w walce (lokacja / ekspedycja) do 1 sztuki.

2

Tuesday, 09.11.2010, 12:20

:) Chyba żartujesz znaleźli to mają po to to jest
Dodam że sam Awatara nie posiadam ale pomysł bezsensowny...

3

Tuesday, 09.11.2010, 12:35

Znaleźli albo kupili.

Teraz jak na rynku sie cokolwiek pojawia to ceny są tak wywindowane do góry że ktoś kto zaczął grę albo nawet gra od roku nie ma żadnych szans na zakup ...

Ja nie chcę im biżu zabierać tylko ograniczyć czar awatar do jednej sztuki na walkę :)

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 09.11.2010, 12:39

3 awatary są po to by zaliczanie lokacji ułatwiać :P Więc jak dla mnie powinno zostać tak jak jest. (nie, nie mam ani jednego)

5

Tuesday, 09.11.2010, 12:57

Proszę o odpowiedź administrację.


Jeżeli założymy że posiadanie awatarów jest konieczne do awansu np. do 6 epoki to chciałbym to wiedzieć ...

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 09.11.2010, 13:19

Nie jest konieczne, aczkolwiek bez nich jest o wiele trudniej.

Poza tym bez awatarów/szarży u hero ciężko jest ubić niektórych 5 i 6 epokowych bossów :P

7

Tuesday, 09.11.2010, 13:27

nie jest konieczne posiadanie awatarów do awansu do 6 epoki, tak samo można zaliczać każdego bossa każdym bohaterem

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 09.11.2010, 19:50

Cytat

v. 0.8.5.3 12 listopada 2009
  • Jeśli podczas walki bohater posiada kilka czarów danego typu (np. ten sam czar na amulecie i pierścieniu) rzucany jest on 2 razy. Poprzednio bohater mógł posiadać tylko jeden czar danego typu, kolejne były ignorowane.
Mały cytat z changelogu;) Z tego co pamiętam zostało zmienione po pytaniach ze strony graczy czy można używać dwóch (lub więcej) takich samych czarów.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

9

Tuesday, 09.11.2010, 20:00

Czy ten zapis jest aktualny ?

Wydaje mi się ze widziałem 3 awatarów ...

10

Tuesday, 09.11.2010, 20:01

Wbrew pozorom bossowie 5 epoki są banalni, nawet bez czarów :D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 09.11.2010, 21:24

Czy ten zapis jest aktualny ?

Wydaje mi się ze widziałem 3 awatarów ...

Chodziło o równoczesne działanie dwóch lub trzech takich samych czarów. Więc trzy awatary są poprawne.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)