Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 11.11.2010, 10:24

Miejsce Dla Jerzysa

Nie będę kontynuował pyskówki z tobą w tamtym miejscu.
Naucz się w końcu czytać.
Napisałem po 1 że konto dostałe praktycznie gołe tak jak bym zaczął grać od 0 tylko że w 3 epoce. (Był tylko główny na 20 lvl i 856 w rankingu
graczy byłem)
Po 2 grałem od 0 i na T1 jako Maldar (od początku serwa) w momencie utworzenia T2 zlikwidowałem konto.
Po 3 od początku grałem na T2 jako Ole (konto oddałem)
Pamiętasz co pisałeś do Golema z klawiaturą??? Zrób to sam. A na pewno uruchom myślenie to nie boli.


Nie mam nic do ciebie po prostu irytuje mnie twoja pyszałkowatość i wywyższanie się. Inni gracze też mają tego dość. Pokaż raporty z 3 epoki jak rozdawałeś exp na prawo i lewo. Pokaż raporty z walk przed zdobyciem tej wioski. Jedyne co robiłeś to siedziałeś w bunkrze i atakowałeś moją stolicę!!! Jak bym nie przeniósł stolicy obok twojej wioski to nawet nie wiedział bym o twoim istnieniu taki dobry gracz byłeś.

Pokaż mi choć jedną osobę która tak jak ty się chwali??? Można odnieść wrażenie że twoja gra to jedno wielkie pasmo sukcesów. Człowieku inni mają prawo mieć inne zdanie. Nie trzeba ich od razu krytykować i ośmieszać. Jeżeli ja przez rok czasu zrobiłem praktycznie tyle samo co ty przez 2 lata to chyba to nie świadczy najlepiej o tobie.


Ta gra składa się z Ludzi jedni grają lepiej drudzy gorzej, jedni poświęcają więcej czasu inni mniej. Każdy ma prawo się pomylić ba nawet ciut ośmieszyć głupią wpadką albo bezsensownym pytaniem (mi zdarzają się obie rzeczy) Więc nie rób z siebie alfa i omegi.

I na koniec proszę bardzo tutaj masz wątek gdzie możesz spisywać swoje jedyne słuszne zdanie chwalić się swoimi podbojami. Jak to sam jeden wygrywasz wojnę i farmisz wszystkich na serwie.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (11.11.2010, 10:44)


2

Thursday, 11.11.2010, 11:03

A mi się wydaje że Pana Wruzgula ponosi fantazja

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 11.11.2010, 16:21

A mi się wydaje że jest w tym dużo prawdy...

4

Thursday, 11.11.2010, 18:36

A ja mam to w du...pie.

Ostatni raz odnoszę się do czegokolwiek co napisał Ole / Wruzgul - właśnie w zdaniu powyżej :)

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 11.11.2010, 21:05

przyznam racje dla Ole fakt na T2 byliśmy na różnych frontach ale jeśli chodzi o Jerzysa to wyżej s.... niz brodę ma dostał wiochy dobre i teraz robi z siebie nie wiadomo kogo wielki wojownik się znalazł według mnie kompleksy na każdym kroku

6

Thursday, 11.11.2010, 22:33

Tak się zastanawiam czy jest sens istnienia takiego topicu, który służy tylko temu, żeby m.in. tacy gracze jak darek zatoń (golem) i wruzgul (ole) mogli sobie swoje wypociny na mój temat pisać ...

może i jest, w każdym razie mi to nie przeszkadza :)

Dowodzi tylko Waszej irytacji.
Może Ole ostatnia strata ładnej wsi, którą swego czasu DOSTAŁEŚ (od Are80k) to spowodowała ?

Are80k , o czym być może nie wiesz mi ją zabrał (w ładnym oblegu).
A teraz znowu wróciła do mojego klanu. Szkoda, że przez tak długi czas tak słabo ją rozbudowałeś.

7

Thursday, 11.11.2010, 22:57

A mi się wydaje że jest w tym dużo prawdy...



MW12345
O ile jesteś tym kim myślę to nie rozumiem dlaczego tak piszesz ?
Wruzgul i Zatoń mają prawo być zirytowani, i mam ich w du...pie, ale Twój komentarz mnie zasmucił.
Wydaje mi się, że dawno temu potraktowałem Ciebie i Twój klan tak dobrze jak sam chciałbym być traktowany (poźniej mi podobnie dobrego traktowania odmówiono).

Dla przypomnienia pewna wiadomość, którą, myślę, że Ty napisałeś.
Jeśli to nie byłeś Ty - przepraszam.

Cytat:
===============================
Nadawca: Shinsengumi
Tytuł wiadomości: Rozmowy...
Data wysłania: 2009-11-09 16:39:30
Witam
Zapytam wprost czy jest szansa zawieszenia broni? Jako szef klanu przyznaję iz
daliście nam popalic, wygraliscie bezapelacyjnie. Nie doceniłem Was a ta akcja
miała byc sprawdzianem naszej "mocy" bojowej i pokazała na co nas stac :(
Planuje rozwiazac klan bo nie spełnia on zadnych załozen jakie były stawiane
od poczatku.
Jesli chcecie nas zjechac do konca to tez napisz to wprost, wtedy bede miał
przynajmniej jasnosc sytuacji co mam dalej robic.

PS. Moja wioska jest wasza, nawet nie bede jej sie starał bronic (jeden
napalenic wysłał atak samójczy co tez mu napisałem).

Szacun za walkę (heh jestescie pierwszym klanem któremu to napisałem :P )

==================
Koniec cytatu.
Link bezpośredni (widoczny tylko dla adminów, na potwierdzenie. że sam tego nie napisałem):
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do…15029125&type=2

Przypomne, że ta wiadomość była wysłana pod koniec krótkiej wojny, wywołanej niespodziewanym (miedzy nami był pakt o nieobleganiu) oblegiem Młodych Wilków na Black Company. Mimo że nie musieliśmy zgodziłem się na zakończenie tamtej wojny praktycznie w dobie po Twojej wiadomości.

Wiec jeśli jesteś tą samą osobą, to znasz mnie lepiej niż większość na tym serwerze (z wyjątkiem moich sojuszników) i naprawdę nie rozumiem dlaczego piszesz takie komentarze.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 11.11.2010, 23:14

oj konawał to jednak chyba Ty krzysiu jesteś hehe jeśli mówisz o irytacji to chyba waszej bo kilka ludzi wam odeszło....sorry multi kont hehe ciekawe ile jeszcze ich tam macie bo myslę zę jeszcze się trafią :) :rotfl:

9

Thursday, 11.11.2010, 23:15

oj konawał to jednak chyba Ty krzysiu jesteś hehe jeśli mówisz o irytacji to chyba waszej bo kilka ludzi wam odeszło....sorry multi kont hehe ciekawe ile jeszcze ich tam macie bo myslę zę jeszcze się trafią :) :rotfl:



Zatoń jak zwykle nie wie ani o czym ani do kogo ani dlaczego pisze.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 11.11.2010, 23:19

ależ ty żeś mądry podstawówkę chyba skończyłeś widzę naprawdę podziw skoro nie jeste Krzyś to co boisz się podać swego nicku z gry pewnie brakuje Ci jaj!!! :rotfl:

11

Thursday, 11.11.2010, 23:29

Tak, jestem taki mądry po podstawówce.
Spróbuj też skończyć, dasz radę. Też będą Ciebie podziwiać.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 11.11.2010, 23:35

spoko skończę nie ma problemu tylko podaj swój nick.......chyba nie dasz rady, o co ja proszę o cud hehe :rotfl:

13

Thursday, 11.11.2010, 23:39

boje się. będziesz mnie potem atakował...

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 11.11.2010, 23:44

"kupy się nie rusza, bo podobno śmierdzi" to mój św. pamięci tata powiedział więc co mi da atakowanie Ciebie nie umiesz podac swego nicku więc, sam sobie dopowiedz czym siebie reprezentujesz wypłocha nic więcej
w realu też się chowasz po śmietnikach???

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 11.11.2010, 23:54

Widzisz Jerzys masz w końcu gdzie się chwalić:D
Każdy zrozumie że nie ma sensu z tobą rozmawiać bo potem to wywleczesz na forum publiczne. Mam też parę twoich wypowiedzi do innych graczy ale ich nie wyciągnę:D
Jaką ładną wioskę???? Wystawiałeś w niej jakieś qwno nawet nie wiem ile. Od arka dostałem jak była na 100 kira wy mi zabraliście jak była na prawie 250 + inne
I tak wtedy to była ładna wioska ale tak jak wszystkie twoje własne żałosna dopóki jej ktoś nie weźmie. Do tego budynki (kopalnie) były tak bez sensu postawione że musiałem połowe wyburzyć. Jeśli ty przez ileś tam wybydowałeś ją na 12 lvl a ja przez 4-mce na 27 to mało. To tylko świadczy o twojej inteligencji:)
Oj pomyśl nim coś napiszesz bo się tylko ośmieszasz. I nie pochlebiaj sobie bo wcale nie rusza mnie strata wsi:D To taka gra jak byś o tym nie wiedział i własnie na tym polega. Ja nie ty że przez rok będę trzymał wiadomości od kogoś linki z oblegu i płakał nad wsią którą i tak za chwilkę bym oddał.
Naprawdę żal mi cię. I jeśli się chwalisz to przynajmniej nie używaj kłamstw i półprawd.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

16

Friday, 12.11.2010, 10:06

Od dłuższego czasu widzę tendencję "jechania" na Jerzego - czy to za pierwszym razem próba zbanowania go w grze - a teraz ośmieszanie na forum. Naprawdę piszecie jakieś bzdury i w kółko to maglujecie - aż się rzygać chce. Najpierw że Jerzy dostał dobrą wieś na 600 rajtk i nagle wszystkich jeździ - a drodzy Panowie tak się składa że wcześniej też jeździł i bez tej wsi. Dla mnie wyznacznikiem aktywności jest poziom hero - to pochwalcie się swoimi a niech Jerzy napisze lvl swoich. I wcale nie nabite tylko dzięki tej wsi pod 600 rajtk. Bo nabite przez 2 lata gry.

Wruzgul: "I tak wtedy to była ładna wioska ale tak jak wszystkie twoje własne żałosna dopóki jej ktoś nie weźmie. Do tego budynki (kopalnie) były tak bez sensu postawione że musiałem połowe wyburzyć."

no proszę Ciebie - co ty piszesz - jak by była taka żałosna to byś jej nie postawił na 27 lvl.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 12.11.2010, 12:05

Ja nie wiem czy całe bc ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem??
Za każdym razem moja wypowiedź jest odpowiedzią na jakąś wypowiedź Jerzysa!!
Cyt z Jerzysa:
Może Ole ostatnia strata ładnej wsi, którą swego czasu DOSTAŁEŚ (od Are80k) to spowodowała ?
Ze mnie:
Jaką ładną wioskę???? Wystawiałeś w niej jakieś qwno nawet nie wiem ile.
Od arka dostałem jak była na 100 kira wy mi zabraliście jak była na
prawie 250 + inne

Wioska byłą w złym stanie i lvl i umiejętności wykorzystania pól w niej będących. Po przekazaniu dopiero ja zmieniłem wydobycie i ją rozbudowałem!!! I nie znam nikogo z wyjątkiem upartych simów kto byłby w stanie rozbudować jakąkolwiek wioskę tylko z wydobycia z niej właśnie. No chyba że siedzi się rok w jednej epoce i tylko przerzuca towar z wioski do wioski. Więc to byłą reakcja na insynuacje Jerzysa że to on doprowadził ją do "ładnego" stanu!!!

Co do atakowania Jerzysa poczytaj forum jaki to fajny koleś. On może urągać innym nawet kolegom z sojuszu. Nabijać się z "murzynów" radzić innym co mają robić z klawiaturą, wytykać innym błędy!! A jak zrobi się to samo jemu to od razu be??
To polityka "Kalego" jak "Kali" ukraść krowa to super ale jak "Kalemu" ukradną to zabić złodzieja.
I proszę bardzo moi po roku grania(2009-09-17 17:04:14 data 1 mojego premium) mają - 40, 32, 27, 23. Nie są to powalające lvl ale przynajmniej nikomu nie wytykam jak ktoś ma niższy. Tak się złożyło że grałem całą epokę czwartą na 3 wioskach więc 4 boha nie ćwiczyłem. Ale na pewno jak bym siedział w 4 tyle co inni było by lepiej. Stwierdziłem że już się nabawiłem w 4 i pora awansować.
Nie zamieszczam również na forum mojej prywatnej korespondencji ani nie ośmieszam innych graczy poprzez wklejanie linków z mojego expienia na nich. Wytaykając komuś niższych lvl boha czy też mniejszą armię.
Na T2 w momencie oddawania konta czyli też po około roku grania tam na koniec 3 epoki dwóch na 30 i dwóch dobrze powyżej 20 ale już nie pamiętam dokładnie.

Tak czy siak i w budowie i w rozwoju boha jestem w pierwszej 50 (jedyny boh nie pamiętam na jakim miejscu był natomiast na 852 pod względem rozwoju na początku byłem). Czyli uważam że jeśli ja gram rok na praktycznie nie rozwijanym wcześniej koncie to całkiem przyzwoity wynik.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (12.11.2010, 12:29)


18

Friday, 12.11.2010, 12:42

Bodex polemika z Ole nie ma sensu, on robi wszystko co innym zarzuca.
obrażanie, niezrozumienie, chełpienie się ...
tylko to nie zawsze widać bo ma zwyczaj edytowac i łagodzić swoje posty ;)
Taki widocznie typ człowieka.

Proszę administrację o zamknięcie topicu, ponieważ mi jest on poświęcony, chyba mam do tego prawo ;)


A co do aktywności, suche fakty, levele herosow, imo najlepszy wyznacznik aktywności:
Doświadczenie
494 688 / 537 637
Doświadczenie
304 041 / 330 040
Doświadczenie
213 135 / 222 252
Doświadczenie
81 124 / 88 498


+ kilku innych, najsilniejszy anioł na 16stym (nie wiem ile ma doswiadczenia, bo leży).

W sumie będzie ponad milion expa.

Nie chwalę się, tylko wywołany do tablicy, podaje suche fakty.
A tym bardziej nie ma się czym chwalić bo moi koledzy z sojuszu mają dużo więcej ...
Niemniej moim zdaniem to trochę za dużo expa jak dla gracza który przez 2 lata nic nie robił...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Konował" (12.11.2010, 12:53)


Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 12.11.2010, 13:00

Heh nie twierdziłem że nic nie robisz. Tylko proszę przestań tym kłuć w oczy innych. I cały czas wyciągasz swój staż, a moje "chwalenie się" pokazuje że nie tylko on się liczy.
Z tego co pamiętam są oddzielne wątki do tego.
W innych mają być dyskusje o poszczególnych problemach.
I do tego można się w nich ograniczyć. Jeśli podaje ktoś link walki człowieka z innymi rasami można ograniczyć komentarz do ras a nie od razu rozwijać wypowiedź o maleńkości czyjegoś lvl i woja "bo ja to takie wspaniałe mam wojo i boha".

Cyt z ciebie:
mój komentarz.

Atakowałem NAJSILNIEJSZĄ armią 4e (pozdrowienia dla mojego sojusznika który tę wieś założył :):) ), która jest na serwerze, przeciętne armie z 5e z bardzo słabymi herosami.

Właśnie to ustawiczne dopiekanie komuś (kilka miałeś takich wypowiedzi) mnie irytuje. Do tego nic a nic nie wnosi do tematu tamtej dyskusji.
Lepszym linkiem było by jak byś pokazał jak swoją "wspaniałą" armią zaatakowałeś moją wioskę już w trakcie oblegu gdzie zaatakowałeś 2 moje (stoliczną i żałosne resztki w trakcie budowy na umarlaku 32lvl) gdzie ani mojemu ani twojemu nie weszła szarża a umarlak praktycznie bez woja najwięcej powalczył. To by przynajmniej coś wniosło do tematu. Pokazując to co jest esencją tamtego że każda rasa ma swoje +i-!!

A co do edytowania mam dysortografię i po prostu staram się kasować błędy jeśli jakieś zauważę.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (12.11.2010, 13:20)


20

Friday, 12.11.2010, 13:16

wyrywasz wypowiedzi z kontekstu i źle interpretujesz, ale, tak ja wspominałem już, nie chce mi się z Tobą Ole tracić czasu na bezsensowne polemiki ...

sporo błędów skasowałeś w tych wpisach ...
jerzys
jerzys

tylko "1" się ostało :P
Widać w reszcie zauważyłeś błędy :P