Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 13.06.2008, 18:46

ołtarze;p

czy jak mamy dwa ołtarze to będzie więcej resurców w starożytności? czy resurce są brane na podstawie poziomu ołtarza miasta w którym rozwijamy technologie?

2

Friday, 13.06.2008, 18:55

Może być 1 ołtarz/wioskę (nie można zbudować drugiego w jednej wiosce).
Ołtarz działa tylko na wioskę w której został zbudowany.

Tutorial sie kłania (ma dziś pracowity dzień :P Przez was jeszcze mu krzyż pęknie...)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Friday, 13.06.2008, 19:00

hehe no ja właśnie tego nie skumałem zabardzo;p czyli nie opyla sie w dwóch wioskach rozbudowywac ale lepiej w jednej wiosce ile wlezie? o szit a juz 5 poziom wybudowalem:/ <smutny> ;p

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 13.06.2008, 19:05

Opłaca się we wszystkich wioskach budować ile wlezie. Jako że każda wiocha ma:
a) Niezależną ilość surki - im wyższy poziom ołtarza tym więcej się w tej wiosce znajduje na początku następnej ery
b) Niezależny okres ochronny - im wyższy poziom ołtarza w wiosce tym dłuższa jest ochronka na tę wioskę
Oczywiście możesz zbudować ołtarz tylko w stolicy, ale spodziewaj się tego, że możesz mieć problemy ekonomiczno-militarne w tej w której ołtarza nie masz.

I nasunęło mi się pytanie - czy można założyć oblega na wioskę z wyższej/niższej epoki?
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

5

Friday, 13.06.2008, 19:18

No Raziel;) To się nazywa odpowiedź;) Zajebiste dzięki;)

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 13.06.2008, 19:20

Nie ma za co ^^

I uważaj na język. To forum czytają dzieci (fakt, że głównie neo, ale zawsze dzieci ;))

EDIT: :D:D:D 100 post :D:D:D Szkoda tylko, że trochę offtopowy...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 13.06.2008, 19:44

I nasunęło mi się pytanie - czy można założyć oblega na wioskę z wyższej/niższej epoki?
No właśnie mnie też to zastanawia, bo jeżeli można to jak ktoś z innej epoki zdobędzie miasto z wyższej to wszystkie budynki będą zrównane z ziemią - czyli raz się zagapisz nie masz miasta i zbytnio nie ma sensu go odbijać.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

8

Monday, 16.06.2008, 09:39

nie można :D
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki