Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Friday, 19.11.2010, 14:13

Czyli z tego co pisze nugget armia nie zaczęła wracać wtedy, gdy miało się rozegrać teoretycznie oblężenie, tylko dopiero, gdy się rozegrało. Jednocześnie nie otrzymałeś raportu, tak jakbyś w ogóle nie brał w nim udziału. Zgadza się?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

22

Friday, 19.11.2010, 14:16

w moim przypadku tak to wlasnie wygladalo, mozliwe ze u innych bylo inaczej
pozdrawiam
exposed.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Friday, 19.11.2010, 15:05

Obawiam się, że nie da się cofnąć skutków oblężenia odgórnie, natomiast postaram się sprawdzić jeszcze wykonane wtedy zapytania i ustalić czemu tak się stało, a także to naprawić.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

24

Friday, 19.11.2010, 16:02

pytanie

przepraszam ,ale chyba nie za bardzo rozumiem
z Twojej wypowiedzi wynika ,że wszystkie skutki nazwijmy to jakiegoś błędu mam ponosić ja i moi koledzy z klanu ? czy dobrze rozumiem Twoją wypowiedz?

25

Friday, 19.11.2010, 16:32

Obawiam się, że nie da się cofnąć skutków oblężenia odgórnie, natomiast postaram się sprawdzić jeszcze wykonane wtedy zapytania i ustalić czemu tak się stało, a także to naprawić.

Konrad ja wiem ze Ty nie grasz i dla Ciebie to tylko blad w programie
ale pomysl ze
ludzie buduja wiochy pare miesiecy i stracic polroczy dorobek przez blad w kodzie
nie jest porownywalne do straty heros czy wojska
wiec najlepiej byloby aby obleg rozegral sie ponownie z pelnymi skladami armi

26

Friday, 19.11.2010, 16:54

do Konrada

tak propozycja przedmówcy jest rozsądna,te oblężenie(w pełnych składach oczywiście) z tego co wyliczałem nie zostało przegrane w najgorszej opcji zostało zremisowane,
ale teraz pytanie wioska zmieniła właściciela,za co on ma być karany ? za to że miał szczęście ?
rozumiem sytuacje gotowy jestem jako były właściciel wioski do negocjacji z administracja na temat wyrównania poniesionych strat prze ze mnie i moich kolegów,
zakładam ,że doszliśmy wszyscy do porozumienia ,że błąd był nie z winy graczy ale systemu,czy oprogramowania gry

27

Saturday, 20.11.2010, 18:28

w oczekiwaniu

od ostatniego postu Konrada minęło ponad 27 h nic nie wiadomo,dlaczego?
to powiększa przynajmniej moje straty związane z wydarzeniem stanowiącym temat tego wątku,
decyzje w tej sprawie powinny zapaść niemal z automatu,wina jak ustaliliśmy jest po stronie systemu ,oprogramowania,więc sprawa prosta,
nad czym zastanawia się administracja?
z mojej strony padły zapewnienia o tym ,ze jestem otwarty na rozmowy w sprawie wyrównania poniesionych strat prze ze mnie i moich kolegów,nie ma tylko tej drugiej strony do rozmów
pytanie dlaczego nie ma woli ze strony administracji ?
przerosło to Was ? bo inaczej nie można sobie tłumaczyć tej ciszy w temacie

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Saturday, 20.11.2010, 18:56

Mamy weekend i to dotyczy też administracji. Ja myślę że Konrad dokładnie rozumie powagę sytuacji i z takim zdarzeniem jeszcze nie miał styczności. Z pewnością znajdzie rozwiązanie które Was zadowoli bo przecież nie może być tak że w skutek oczywistego błędu traci się dobrą wioskę, surowce, sporo wojska i jeszcze osłabia się hero(minusowy exp) a przede wszystkim cały klan. Gdyby zdarzenie było ignorowane zdecydowanie naruszyło by równowagę na T2 bo jak rozumiem wy sporo straciliście ale wrogi sojusz również sporo zyskał(i nie chodzi tu tylko o jedną wioskę). Od czasu zakończenia oblegu minęło już sporo czasu ale lepiej niektóre rzeczy dokładnie sprawdzić, przeliczyć niż zrobić coś za szybko.

Pewnie bez ingerencji administracji w status kont nie uda się tego zaistniałego problemu rozwiązać co z pewnością będzie pierwszym takim przypadkiem w tej grze bo coś komuś trzeba będzie ręcznie dodać a innemu zabrać.

29

Saturday, 20.11.2010, 21:10

odp.

tu chodzi o czas każdy dzień ,godzina i.t.d. powiększa straty z wiadomych przyczyn,
sprawdzenie tego zajęło Konradowi "chwilę" wnioski jego były proste taki fakt nie powinien się zdarzyć,
jak takie błędy wyeliminować to sprawa programistów,a druga sprawa jak rozwiązać tą sytuacje,
pewnie że powtórzenie oblężenia byłoby najsprawiedliwsze ,ale chyba wymagałoby cofnięcia wszystkich zdarzeń od tego momentu,
czy to wykonalne ?pewnie tak,ale każdy dzień,godzina zmienia sytuację i działa na niekorzyść tego rozwiązania,
dlatego w takim wypadku działania powinny być natychmiastowe,albo zwykła informacja,nic nie cofamy rozmawiamy nad wyrównaniem strat i finito,
może będzie informacja stało się i koniec ,bo na ta chwile taką mamy i to mnie martwi,
nic nie robię tracę czas ,a nie o to chodzi,
kilkanaście osób czeka na decyzje a jej nie ma,
nie wiem czy administracja ma wolne dni,ale że nie ma woli rozmawiania to pewne,
w innych sprawach rozmowy trwają na okrągło tu cisza,jak nie może decydować o tym co i jak Konrad to niech to zrobi kto inny,ekipa administratorów jest spora

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Monday, 22.11.2010, 10:14

Więc tak
1) przyczyna tego zdarzenia została znaleziona i naprawiona, więc nie powinno się tak więcej stać
2) na forum odpowiadamy pn-pt 7-15, chyba że jest jakaś awaryjna sytuacja (np serwer leży)
3) ekipa administratorów nie jest spora, na dobrą sprawę jestem jedyną osobą mającą bezpośredni dostęp do logów serwera.
4) nie da się w żaden magiczny sposób cofnąć wszystkiego i rozegrać tego oblężenia ponownie, nikt tu wehikułu czasu nie posiada
5) cofnięcie stanu posiadania wioski, armii itd itp do stanu przed oblężenia jest technicznie niewykonalne. Trzeba by wgrywać backup całego serwera sprzed kilku dni, a to z pewnością nie ucieszyłoby reszty graczy.

W związku z tym, przykro mi z powodu straty wioski, zwłaszcza że z przyczyn niezależnych od Ciebie, ale poza naprawieniem błędu i zapewnieniem, że taka sytuacja nie będzie miała więcej miejsca, nie jesteśmy w stanie nic zrobić.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

31

Monday, 22.11.2010, 10:57

to chyba żart

za ten błąd systemu nie może odpowiadac gacz/gracze co do cofnięcia i rozegrania oblężenia ponownie zgoda,
Tobie jest przykro? dlaczego? przepraszamy to słowo które lepiej by tu pasowało,ale nie oczekuje go,
oczekuje ,że w wyznaczonym prze ze mnie miejscu postawisz mi wioske taka jaka jest na obecna chwile u osoby która nie zgodnie z regułami ja przejęła,
zdejmiesz ujemnie doświadczenie tym co stracili na tym błedzie ,oraz za straty armi oddasz surowce potrzebne bo odbudowy ich,
prawdę mówiąc nie żądam nic po za tym co miałem ,Ty odpowiadasz za program ,ja nie mogę ponosic strat za to że czegoś nie przewidziałeś,
to Wasz problem,
chcę miec to co miałem przed wystąpieniem błędu w oprogramowaniu nic po za tym,więc nie pisz mi nic nie mogę zrobić,to to co napisałem możesz zrobic bez żadnego problemu

32

Monday, 22.11.2010, 12:59

W związku z tym, przykro mi z powodu straty wioski, zwłaszcza że z przyczyn niezależnych od Ciebie, ale poza naprawieniem błędu i zapewnieniem, że taka sytuacja nie będzie miała więcej miejsca, nie jesteśmy w stanie nic zrobić.
Kondrat jaja sobie robisz ???
ta gra zaczyna przypominac farse !!!!
zrobiliscie gre do 3 epoki - liczac ze bedzie duzo graczy a pozniej sie poprawi jak bedzie sie oplacalo
a ze sie nie oplaca to gra wyglada jak wyglada
juz raz to pisalem
ktos ta wioche budowal pol roku moze i dluzej siedzial przy kompie pare godz. dziennie i zbieral surke aby postawic ja na jak najwyzszy poziom
aby miec silna armie i cos znaczyc w grze
a Ty tak poprosu piszesz sorry ale nie chcialo mi sie napisac gry porzadnie i spiepszylem ja
ale juz poprawilem i wiecej juz sie to nie powtorzy (he he )
wiec przez natepne pol roku mozesz spokojnie budowac nowa wioche no chyba ze trafi sie nastepna niedorobka to znowu sorry za pol roku poprawie

myslalem ze ekipa BW team to powazni ludzie
a jednak pozory myla
;(

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Monday, 22.11.2010, 13:28

5) cofnięcie stanu posiadania wioski, armii itd itp do stanu przed oblężenia jest technicznie niewykonalne. Trzeba by wgrywać backup całego serwera sprzed kilku dni, a to z pewnością nie ucieszyłoby reszty graczy.
Konradzie, ja też uważam nie jest to do końca w porządku. Mam do Ciebie ogromny szacunek ale powinno zaproponować się jakieś rozwiązania tej sytuacji.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Monday, 22.11.2010, 13:33

Proszę o id bohaterów i ilość ich ujemnego expa, poparte raportem do oblężenia oraz oszacowanie strat w surowcach za jednostki, wraz z id wioski, do której surowce mają wrócić dla każdego gracza. Natomiast nie jestem w stanie postawić nowej wioski, a zabieranie wioski graczowi, który ją przejął także jest niezbyt dobrym pomysłem (bo przecież błąd nie wystąpił z jego winy).

Boski, pisząc frazesy w stylu "nie chciało mi się napisać gry porządnie i spieprzyłem ją" zamykasz sobie drogę do jakiejkowiek dyskusji ze mną. Ty na pewno jesteś doskonały, nigdy nie popełniasz błędów i świetnie znasz się na wszystkim. A przynajmniej dzieje się tak w Twojej głowie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

35

Monday, 22.11.2010, 13:41

problem rozwiązany

taki nadałeś status temu tematowi ,co Ty rozwiązałeś? nic poprawiłeś to co zrobiłeś żle,
przez Twój błąd ja poniosłem straty,napraw je,jesteś do tego zobowiązany,jako członek ekipy stojącej na straży przestrzegania zasad i regulaminu tej gry,
nie odpuszczę Ci tego żądam natychmiastowych rozmów w tej sprawie,
każdy odpowiada za swoja pracę,każdy ponosi odpowiedzialność za to co robi ,tylko nie Pan Konrad ,
on żle wykonał pracę a za skutki jego pracy odpowiadają użytkownicy tego produktu ,który stworzył,a jemu przykro,
za to że to się stało i zgłosiłem ten fakt powinienem otrzymać nagrodę,bo możesz coś co spiepszyłeś poprawić,
nie usłyszałem jeszcze dziękuje i przeprasza,tylko przykro mi,mnie tez jest przykro,że wiele godzin poszło na marne ,że straciłem pieniądze i.t.d.
nie zgadzam się żebyś mnie okradał z pieniędzy i mojej pracy włożonej w tą grę,
jeżeli nie załatwisz tego sam napiszę do osób będących Twoimi przełożonymi do właściciela gry,oddam sprawę do Sądu nie pozwolę żebyś mnie okradał i lekceważył,

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Monday, 22.11.2010, 14:10

Napisałeś odpowiedź w takim tonie, że właściwie kończy to temat między nami, więc nie pozostaje mi nic innego jak odesłać Cię do moich przełożonych (zakładka 'autorzy').
Pozdrawiam serdecznie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

37

Monday, 22.11.2010, 14:13

doskonały

nikt nie jest doskonały,ale każdy powinien odpowiadać za to co robi,
jeżeli z winy systemu ,czy oprogramowania ktoś poniósł straty należy je mu wyrównać,to przecież zupełnie oczywiste ,
tak jest w każdej dziedzinie życia,
tylko dla Ciebie to nie jest jasne 4 dni trwa rozmowa o oczywistym,a Ty dalej brniesz w tym ,ze nic nie da się zrobić,
jednak da się proponujesz już jakieś rozwiązania i chyba o to chodzi a nie o teksty typu stało sie przykro mi,
Boski nie powiedział nic co by nie było prawdą,a Ty już obrażony na niego jesteś jak "gajkowie"mogą zwracać uwagę "elicie"????
sprawa jest prosta coś zadziałało nie tak ,zostało naprawione,teraz trzeba naprawić szkody z tego wynikłe.przecież w tym nie ma nic niezwykłego,
więc zrób to

38

Monday, 22.11.2010, 14:21

co mam Cię po głowie głaskać za to że 4 dni olewasz temat i po 4 dniach stwierdzasz to co pierwszego dnia,
ja zrobiłem coś żle? ,zachowujesz sie jak rozkapryszona panienka,nie przyjmując krytyki ,która akurat w tym przypadku jest słuszna,
ani przepraszam ani dziękuje tylko przykro mi ,
nic nie mogę,
co nie jest prawdą że okradliście mnie z kasy i czasu ,to prawda
ale teraz najlepiej się obrazić jak gówniarz który usłyszał trochę prawdy i nie wie co ma zrobić wstyd mi za Was

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Monday, 22.11.2010, 14:38

Nie obrażam się, po prostu powiedziałem już to, co miałem do powiedzenia na ten temat i więcej nie mam nic do dodania. Natomiast Twoje zachowanie przypomina zachowanie pieniacza, który za dużo naczytał się Faktu, w związku z tym nie zamierzam prowadzić z Tobą dalszej dyskusji.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

40

Monday, 22.11.2010, 14:47

Twoje zachowanie to zachowanie jak napisałem" obrażonego gówniarza" ja pieniacz? synku okradłeś mnie z czasu i pieniędzy i nic mam nie mówić zastanów się co piszesz,jestes tu dla pilnowania regulaminu nie łamania go a złamałeś go w nielegalny sposób pomogłeś innemu klanowi na przejęcia wioski,nie naprawiłeś szkód które z tego powodu powstały i ja mam milczeć chyba masz dzisiaj zły dzień albo masz coś z głową,