Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

281

Saturday, 21.02.2009, 09:42

...odnośnie pomysłów, to pytałem się jedynie czy nie można by wstawić swojego zdjęcia bohatera co nadało by mu odrobiny indywidualności...
pozatym gierka jest njlepszą z dotychczasowych... Dzięki

282

Saturday, 21.02.2009, 09:58



Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

283

Saturday, 21.02.2009, 10:26

...odnośnie walki, której nie rozumiałem... własnie zrozumiałem - jeżeli chodzi o zależność między panceżem a bronią, to prosze mi nie odpisujcie...
... ale na zjęcie bohatera jak najbardziej.
Pozdrawiam

285

Saturday, 21.02.2009, 17:24

dobry wjazd z małymi stratami własnymi:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8bbf7a0cc9

286

Saturday, 21.02.2009, 20:26

gumiś jest jeszcze opcja edytuj post ;]


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

287

Sunday, 22.02.2009, 00:37

Mam pytanie do twórców... jak można zjeb...ć tak dobrze zapowiadającą się grę... przejscie z epoki do epoki jest jakas kara, jezeli pierwszy tam trafiłeś... nie to ze tłuką cię z epoki kamienia bo rozwinąc sie samemu prawie nie da. Ataki na wioski daja jedynie drewno?! ... Skąd mam niby zdobyć brąz (teraz ju wiem dlaczego wiekszosc graczy starozytnosci jest na urlopie). Moge powiedziec jedno... w epoce kamienia gralo sie super i gra warta byla oplaty... no i właśnie przeszłem do epoki nastepnej i z nikąd nie mozna wziąść surowcow Z NIKAD - JESTESCIE P A R T A C Z A M I - tyle mam wam do powiedzenia!!!!!!

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

288

Sunday, 22.02.2009, 01:51

przeszłeś bekłeś żygłeś i trzasłeś drzwiami bo chamstwo nie zniesiesz?

swoją drogą chyba pomyliłeś wątki... załóż sobie w miszmaszu 'pie*****nie frustranta' i tam wyładuj swój żal do świata...

289

Sunday, 22.02.2009, 01:55

Fixxxer, ostrzeżenie za post nie na temat.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


290

Sunday, 22.02.2009, 12:43

Moge sie tu zgodzic z Tobą Fixxxer, ja rowniez musialem zaczynac od nowa.
Acha nieprzejmuj sie zawodnikiem o nazwie "ptz" to taka Erased, nie ktore jego wypowiedzi tez byly nie na poziomie - własni KurczoCzarny powinny byc tez nagany za prostactwo i ptz`ostwo (za co i mi sie pewnie dostanie :))
Ostrzeżenie za offence. Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (22.02.2009, 12:59)


291

Sunday, 22.02.2009, 13:55

Skąd mam niby zdobyć brąz (...) no i właśnie przeszłem do epoki nastepnej i z nikąd nie mozna wziąść surowcow Z NIKAD -
Polecałbym ci przeczytanie topicu "jak nie utknać w epoce kamienia", jakbys zbudowal 20lvl oltarzy przed przejsciem to mialbys bardzo dynamiczny poczatek 2giej ery razem ze zmiana wiochy pod eko co daloby ci w krotkim czasie mozliwosc zrobienia techa podd druga wioche pod wojo, a braz sie bierze z kopalni :), ale ze juz "po ptokach" i znoobiles to troche poczekasz z rozwojem, gram tu krotko i wg mnie 2ga era jest trudniejsza od pierwszej ale i ciekawsza

zeby nie bylo offtopa (maly eksp bo i gracze nowi [na razie to moj rekord 8) ]):

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a0d624da83

292

Friday, 27.02.2009, 21:23



Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

293

Friday, 27.02.2009, 21:25

I dla tego nie lubię ludzi... Ale bez tej szarży to taki wesoły byś nie był:P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

294

Friday, 27.02.2009, 21:28

ile razy mam powtarzać szarża power!


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

295

Saturday, 28.02.2009, 00:11

Moge sie tu zgodzic z Tobą Fixxxer, ja rowniez musialem zaczynac od nowa.
Acha nieprzejmuj sie zawodnikiem o nazwie "ptz" to taka Erased, nie ktore jego wypowiedzi tez byly nie na poziomie - własni KurczoCzarny powinny byc tez nagany za prostactwo i ptz`ostwo (za co i mi sie pewnie dostanie :))
Ostrzeżenie za offence. Lomnas
podoba mi się zwrot ptz'ostwo ;)
wybaczcie za offtop ale w 4e nie mam się nawet jaką walką pochwalić ;p

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

297

Tuesday, 03.03.2009, 16:03

Kto ma ochotę na najbardziej krwawą walkę starożytności?

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6d09f1d231
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

298

Tuesday, 03.03.2009, 16:33

Kto ma ochotę na najbardziej krwawą walkę starożytności?

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6d09f1d231
Koles jest do pojechania :D
Przemyślę sprawe :D

299

Tuesday, 03.03.2009, 18:07

Legio Legio i jeszcze raz Legio 8)
Tylko z takim wydobyciem brązu nikt raczej wiosek nie kolonizuje ;]

ale gość nazbierał surki :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

300

Friday, 06.03.2009, 21:32

Witajcie.... a może jest ktoś chętny spróbować na tą armię ;)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8b72b37d53

zapewne bardzo duże exp. można nabić
Powodzenia.....