Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

341

Tuesday, 16.06.2009, 13:56

Tylko tak dalej to może zamiast gonić za epokami twórcy będą się zajmować tym co potrzebne, a nie wyścigiem Krów, Krowów i Krowiaszy.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

342

Tuesday, 16.06.2009, 14:12

Możesz trochę rozwinąć swoją myśl bo sorry ale nie bardzo wiem o co tobie biega.

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

343

Tuesday, 16.06.2009, 14:13

Muszę się z Tobą zgodzić Dyvyd - o co chodzi Habogan?

344

Tuesday, 16.06.2009, 16:28

Pewnie o kolejne wpieprzenie swoich 5 groszy nie związanych z tematem w celu nabicia następnego posta i szukania nowych e-kolegów


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

345

Tuesday, 16.06.2009, 16:56

Prop, ja bym tak nie kozaczyl. Tez wkoncu bedziesz musial przejsc do e5 (o ile dasz rade), zobaczymy jak wtedy bedziesz piszczal. Galahad i tak jest daleko przed toba i jak bedzie zlosliwy to ci pierwszego poziomu sejmu nie pozwoli wybudowac. Pamietaj, ze tu jest juz mozliwosc robienia nalotow a co za tym idzie niszczenia budynkow. A te w terazniejszosci drogie sa...
Tylko prosze cie, nie pisz wtedy na forum, ze trzeba chronic graczy przed nalotami, bo ci co przeszli wczoraj nie maja sie jak bronic przed tymi bardziej rozwinietymi.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

346

Tuesday, 16.06.2009, 17:32

No cóż ma wszelkie podstawy do tego żeby kozaczyć. I wcale się mu nie dziwię że to robi. Jest ustawiony jak my kiedyś. :). Ale wszystko się zmienia.....

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

347

Tuesday, 16.06.2009, 19:30

Baldr, ależ ja nie kozaczę. To topic o walkach między graczami. No to pokazałem walkę.
A z powodu nalotów już teraz mógłbym narzekać, bo byłem obiektem testów najbardziej rozwiniętego gracza na serwerze. Teraz obaj już wiemy jak to działa...
Czy widziałeś gdzieś moje pretensje z tego powodu? Zrobienie 300 arkebuzerów nie jest niemożliwe. A takimi siłami naloty też Ci nie będą groźne.

PS.
Pamiętaj, że wiem, gdzie stacjonują Twoi bohaterowie. Możemy urządzić polowanie na sarnę

348

Tuesday, 16.06.2009, 23:37

@Baldr
O Propa się nie bój ... On doskonale wie komu może podskoczyć. Najpierw się dowiedz jaka jest sytuacja na serwerze. :)
A sytuacja Possessed wcale nie jest ciekawa ...

Edit:
przepraszam panów za zmianę nicków .(klawiatura mi się zacina)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "demonix" (17.06.2009, 08:02)


Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

349

Wednesday, 17.06.2009, 00:10

Demonix...

Przede wszystkim to Baldr i Prop - szanujmy swoje nicki.
A sytuacja jest taka jaka została wywołana. O tym Baldr pewnie już dawno wie...

Za przeproszeniem - nie ta liga demonix! Pamiętamy o przeszłości, za starzy jesteśmy na zapominanie. Tylko Shin Cię chroni i tylko przed Nami...

350

Wednesday, 17.06.2009, 06:28

Prop, czy to znaczy, ze kolonii nie zamierzasz opuszczac?
Tak, ja tez teraz jsetem slaby (jak kazdy po zmianie epoki). Ale kazdemu, z e4, ktory zacznie na mnie polowanie moge obiecac, ze w terazniejszosci sobie nie pogra...
Wiec pilnuj sie przy zmianie eopki, zeby ta dzisiejsza zwierzyna nie stala sie mysliwym :D
P. S. Zaglade ma tez obiecana imc Zecior, niezaleznie od tego do jakiego klanu akurat w danej chwili przystapi. Tyle ze on poki co nadal sie kisi w sredniowieczu. Z gory prosze szefostwo klanu, w ktorym bedzie sie w danej chwili znajdowal o wyrozumialosc. Obiecalem a nie lubie robic sobie z geby cholewy.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

351

Wednesday, 17.06.2009, 08:51

Drogi Prop

Ależ właśnie o tym mówię.
Pamięć także mnie nie zawodzi. Pamiętam nawet ile trwa "umowa" z tobą ...

352

Friday, 19.06.2009, 09:50

to sie pochwale polowaniem na kaczki ;)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d2773e9f47

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

353

Friday, 19.06.2009, 18:48

Gratulacje ;) o kilka śmigłowców p-panc. u przeciwnika mniej :thumbsup:

354

Friday, 07.08.2009, 10:42

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (07.08.2009, 11:01)


355

Friday, 07.08.2009, 12:51

mało spektakularne raporty wręcz noobskie siedzieć 4 armiami każdy umie a zaatakować wroga ze słabym wojskiem też :P i jeszcze piechotą na hoplitów w 3 walce było użyć rycerzy


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

356

Friday, 07.08.2009, 12:56

Tylko, że on mial wtedy lacznie tych hoplitow, a gdy ja zaatakowałem to je porozdzielal. Rycerzy nie wystawie w zadnej z wiosek, bo nie mam stajni o_O, a trzymałem 4 armie, bo znosiłem surki do stolicy :P. Dlatego atakowałem hoplitów piechota, a żeby zobaczyc jakie moge miec straty.

357

Wednesday, 07.10.2009, 18:33

Skoro praktycznie po wojnie ...

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1d90d17952

... jednak da się obronić przed oblegiem.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

358

Wednesday, 07.10.2009, 18:36

7k expa ;) nice :thumbsup: